Skip to content

PAD - co dalej

1363739414252

Komentarz

  • 7dmy napisal(a):
    czyli Panu Kaczorowi zaczyna trochę odp...lać na punkcie swojej genialności i poczucia mocy.
    Podeszli go sprytnie, pycha i próźnosć.

    Chyba się dziadek przestał regularnie spowiadać, albo nie trafił ze spowiednikiem...
  • Faktów niewiele z granicą w zerze, dominują niepotwierdzone plotki i wojna informacyjna. Z twardych zarzutów mamy tylko feblik do Wielgiego Powerpointa. Cała reszta osnuta oparami mgły i dlatego nie warto się rozpędzać z rewizją opinii na temat Kaczyńskiego.
  • Randolf
    +1
  • edytowano November 2017
    +2

  • randolph napisal(a):
    Faktów niewiele z granicą w zerze, dominują niepotwierdzone plotki i wojna informacyjna. Z twardych zarzutów mamy tylko feblik do Wielgiego Powerpointa. Cała reszta osnuta oparami mgły i dlatego nie warto się rozpędzać z rewizją opinii na temat Kaczyńskiego.
    +zyliard
  • uhrr napisal(a):Odpowiedz JK na pytanie czy to on wymyslil 500+. Zadne tam dyplomatycznie okragle "wspolnym pisim wysilkiem my wymyslili.." ale:
    "A tak!"
    :))

    Ale to, że on jest autorem pomysłu o 500+ było tajemnicą poliszynela. Zresztą sam o tym opowiadał wcześniej, chyba w Republice.
  • edytowano November 2017
    To jeszcze jedno pytanie, bardziej plotkarskie: jakie interesy/synektury whatever popsuła PBS tak zwanym naszym dziennikarzom, że i Karniole, i Sakiewicz jednym głosem i kompletnie się już nie kryjąc lansują pomysł jej dymisji. Bo tak normalnie to wydaje się naturalne, że jedno środowisko popiera jakąś opcję, inne inną, a tu niezmącona jedność, od Newsweeka po GPC. W życiu czegoś takiego nie widziałam.
  • edytowano November 2017
    A słyszał kto kiedykolwiek o jakimś przecieku od Pani Premier? Nie daje im zarobić i może okazała lekceważenie z domieszką pogardy. A inni, w tym Jarkacz, być może ich podpuszczają i pozwalają na rozkwit ego, a także umożliwiają zarabianie kasiory na raportowaniu o intrygach. No bo jak wszyscy to nie układ biznesowy czy frakcyjny.
  • Coraz więcej powodów, by ją lubić :)
  • Beata, trzymaj się!
  • randolph napisal(a):
    Faktów niewiele z granicą w zerze, dominują niepotwierdzone plotki i wojna informacyjna. Z twardych zarzutów mamy tylko feblik do Wielgiego Powerpointa. Cała reszta osnuta oparami mgły i dlatego nie warto się rozpędzać z rewizją opinii na temat Kaczyńskiego.
    Drugim twardym zarzutem jest zamiar usunięcia Beaty. A to już jest po tamtej stronie czerwonej linii.
  • - Zmiana premiera jest bardzo prawdopodobna - mówi poseł Kornel Morawiecki, ojciec wicepremiera Mateusza Morawieckiego. - Są dwa typy: prezes Jarosław Kaczyński i mój syn, z tego co ja słyszałem. Ale bardziej prawdopodobne jest to, że na czele rządu stanie jednak prezes Jarosław Kaczyńskiego - dodaje Kornel Morawiecki.
    gazetawroclawska.pl/polityka/a/morawiecki-zmiana-premiera-bardzo-prawdopodobna,12693858/
  • Kurwa, normalnie cała brygada szewców...
  • ale grzeją temat

    cienka czerwona linia między wyrażaniem własnych marzeń i pragnień a wywieraniem presji na władze państwa (na niekorzyść państwa) została dawno przekroczona
    wg mnie jest to sabotaż
  • tło - patrioty
  • edytowano November 2017
    "Kornel Morawiecki nigdy nie ukrywał, że widzi w swoim synu ogromny potencjał. Mówił także publicznie, że widziałby syna na czele obozu rządzącego, kiedy to Jarosław Kaczyński odszedłby na emeryturę. - Widzę w nim potencjał państwowy. Chciałbym, żeby zaznaczył się, żeby nam pomógł. Żebyśmy my, pod jego jakimś tam przywództwem, liderowaniem takim, czy innymi, żebyśmy osiągnęli więcej. My, Polacy - mówił nam Kornel Morawiecki. "
  • "Z moich informacji wynika, że na naradzie 8 listopada 2017 r. przynajmniej wicepremierzy Mateusz Morawiecki i Piotr Gliński byli przekonani o rekonstrukcji obejmującej także szefową rządu. I podczas tej narady wypowiadali się tak, jakby Jarosław Kaczyński już niedługo i na pewno zastąpił Beatę Szydło
    — zauważa Stanisław Janecki. - Nie jest żadną tajemnicą, że toczy się całkiem otwarta rywalizacja między premier Beatą Szydło a wicepremierem Mateuszem Morawieckim, który de facto funkcjonuje mocno autonomicznie i właściwie uznaje tylko zwierzchnictwo Jarosława Kaczyńskiego.,"

    https://wpolityce.pl/m/polityka/367915-janecki-w-sieci-gra-w-premiera-mimo-licznych-plotek-najmniej-w-rekonstrukcji-rzadu-przesadzona-jest-wymiana-beaty-szydlo-na-jaroslawa-kaczynskiego
  • No dobrze, ale ja na serio chciałabym wiedzieć, czy po wymianie premiera prezydent może zablokować powołanie ministrów? Bo mam wrażenie, że tak - a jeśli tak, to co wtedy?
  • loslos
    edytowano November 2017
    Nieśmiertelny cytat z Siedmiu Wspaniałych

    Vin: Znałem człowieka w El Paso. Pewnego dnia się rozebrał i wskoczył między kaktusy. Spytałem go po co to zrobił.

    Calvera: I co powiedział?

    Vin: Że wtedy wydawało mu się to świetnym pomysłem.
  • Pigwa napisal(a):
    No dobrze, ale ja na serio chciałabym wiedzieć, czy po wymianie premiera prezydent może zablokować powołanie ministrów? Bo mam wrażenie, że tak - a jeśli tak, to co wtedy?
    Kukiz ministrem ON
    KAnia napisal(a):
    tło - patrioty
    Gdyby nie syn na stanowisku i z perspektywą na rozbicie banku to, mam wrazenie, dawno by krzycxal ze w Pl brak demokracji
  • Zaraz, jak się nazywa ten zabieg, gdy suflowany jest ktoś kogo publika nie chce (JK), a potem nagle wyciągany jest ktoś inny (Powerpoint), łatwiej akceptowalny dla ogółu?
    Chodziło mi to po głowie od paru dni, a tu proszę, tata Mateusza puścił balon próbny.
  • edytowano November 2017
    @Kuba_, taktyka "drzwiami w twarz"?
    Ale to nie to: JK chce i opozycja, i "prawicowi dziennikarze". Wyborcy PiS wolą wprawdzie PBS, ale z drugiej strony woleliby też JK niż MM.
  • Niektórym się to wydaje świetnym pomysłem. Jeszcze.
  • uhrr napisal(a):
    - Zmiana premiera jest bardzo prawdopodobna - mówi poseł Kornel Morawiecki, ojciec wicepremiera Mateusza Morawieckiego. - Są dwa typy: prezes Jarosław Kaczyński i mój syn, z tego co ja słyszałem. Ale bardziej prawdopodobne jest to, że na czele rządu stanie jednak prezes Jarosław Kaczyńskiego - dodaje Kornel Morawiecki.
    gazetawroclawska.pl/polityka/a/morawiecki-zmiana-premiera-bardzo-prawdopodobna,12693858/
    Mam nadzieję że Jarkacz podpuścił tę rodzinkę i obserwuje co też jeszcze wysmażą i kto ich poprze.Potem stosownie zareaguje.
  • Czytam te Wasze newsy i chyba dostanę zawału. Idę kupić Sieci i sprawdzę, co tam więcej Janecki napisał.
  • KAnia napisal(a):
    tło - patrioty
    że przepłacamy?
    czy że Siemoniak załątwił atrapy, a tera mamy dostać za kilka lat najnowsze?
  • edytowano November 2017
    "Mam nadzieję że Jarkacz podpuścił tę rodzinkę i obserwuje co też jeszcze wysmażą i kto ich poprze.Potem stosownie zareaguje."

    To też możliwe, oni myślą jacy ważni, a JK obserwuje
    ; image


  • pantelej napisal(a):
    "Mam nadzieję że Jarkacz podpuścił tę rodzinkę i obserwuje co też jeszcze wysmażą i kto ich poprze.Potem stosownie zareaguje."

    To też możliwe, oni myślą jacy ważni, a JK obserwuje
    To niemożliwe. Nie gra się tak szczeniacko w polityce.

  • Jeśli idzie o Kornela- gdy ktoś zapyta mnie, co mi w nim nie pasuje- to odpowiedź musiałaby być pisana cyrylicą i zawinięta w onucę.
    Grają na kilku fortepianach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.