Skip to content

A moje dziecko powiedziało...

17810121324

Komentarz

  • no tak, te namioty polowe nie wyglądaja zachecajaco
  • Mój 5 latek ostatnio dość długo siedział w WC i na pytanie żony dlaczego tyle czasu tam spędził odpowiedział absolutnie szczerze: "przepraszam ale grzebałem w tyłku......"
  • JORGE napisal(a):
    afropolak napisal(a):

    myli się koleżanka
    guz nie ma nic wspólnego z uprawianym sportem, szczególnie w tak młodym wieku
    życzę wnukowi
    Tego nie wiesz. Może tak, może nie. Jestem wrogiem pchania dzieci w wyczynowy sport. Przede wszystkim, bo to bardzo często zabija możliwość rozwoju w innych, typowych dla młodych ludzi dziedzinach, wymaga mega poświęceń, nie ma czasu na nic innego A po drugie ze względu na obciążenia treningowe. Często sukcesy okupione są orką. Która nijak nie przekłada się później, już w wieku seniorskim, na wyniki, bo bycie wybitnym (a co za tym idzie sukcesy, pieniądze) jest dane naprawdę nielicznym, promilowi.

    Napisałem całe wypracowanie ale ostatecznie je skasowałem. Zasadniczo Kol. Jorge ma całkowitą rację. Nie ma co się rozpisywać - w większości przypadków to nie przynosi dobrych owoców.
  • Rozmowa przez telefon mojego najmłodszego syna (5 lat) że swoim kuzynem (6lat).
    Po standardowym "co robisz, w co się bawisz?“ itd. kuzyn zaprasza mojego syna do siebie.
    "Przyjedź do mnie będziemy się bawić w ogrodku..."
    "Ok" - odpowiada mój syn - "jak Polska wyzdrowieje to cię odwiedzę..."
  • Cudne :)
  • Słodziak. :)
  • 2/10.
  • Tak sobie obserwowałem jak znudzony syn (11) drażni młodszą siostrę (7). Poddalę Ci misia! Podpalę Ci misia ! W końcu córka zaczęła krzyczeć i histeryzować i cała awantura. Syn broni się -Tata każdy normalny wie ,że żadnego misia jej nie podpalę.


    I tak sobie patrzę na Kaczyńskiego mówiącego Budce et consortes - Będą wybory ! Będą wybory !
  • Tylko nie wiem jaki jest cel. Ich się już bardziej nakręcić nie da ;-)
  • Nooo nie wiem
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    Tak sobie obserwowałem jak znudzony syn (11) drażni młodszą siostrę (7). Poddalę Ci misia! Podpalę Ci misia ! W końcu córka zaczęła krzyczeć i histeryzować i cała awantura. Syn broni się -Tata każdy normalny wie ,że żadnego misia jej nie podpalę.


    I tak sobie patrzę na Kaczyńskiego mówiącego Budce et consortes - Będą wybory ! Będą wybory !
    No to znaczy ja na poziomie dzieci Kolegi, bo gadałam to wczoraj mojej przynudzajacej o wyborach, córce :)
  • Słynny uśmieszek Schetyny pewnie ciągle utrzymuje się na twarzy Grzesia
  • edytowano April 2020
    Szymek (mały Marniok) dzisiaj "trenuje" w domu karate. Sklada rece przed soba i oddaje wyimaginowanemu przeciwnikowi poklon szacunku i z namaszczeniem wola na caly glos.... "AMEN"...
  • - Tato ,a jaki to był film z tym panem z bioniklem ( taki rodzaj LEGO ) w oku?
  • Antoni z Chin przyleciał- Nina lat czy
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Antoni z Chin przyleciał- Nina lat czy
    Bo?
    Hermetyczne to nieco
    Kojarzy A. Macierewicza?
  • christoph napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Antoni z Chin przyleciał- Nina lat czy
    Bo?
    Hermetyczne to nieco
    Kojarzy A. Macierewicza?
    Antonow, to dla 3 latki zbyt abstrakcyjne imię

  • widziałem jak leciał
  • Moja Siostra też widziała i to chyba już zniżający się, bo dużo bliżej Wawy niż ma Dyzio.
  • My widzieliśmy jak krążył i lądował, ten Antoni ;)
  • W ogóle w ostatnich dniach zobaczenie samolotu na niebie, choćby w postaci smugi, to ewenement.
  • Flightradar24 albo jakoś tak
    Można se pooglądać
  • Brandzel sowieckim samolotem z chińskim badziewiem (ciekawe666, czy sterylnym).
  • qiz napisal(a):
    Brandzel sowieckim samolotem z chińskim badziewiem (ciekawe666, czy sterylnym).
    Daj pan spokój, chiński szrot -- nie wiadomo czy bardziej pomoże czy zaszkodzi, ze wskazaniem na to drugie, niestety.
  • ciekawe co za ten ładunek trzeba było obiecać
  • edytowano April 2020
    Spadajcie z tymi rozważaniami z tego wątka, pliiiiiiiise.
  • edytowano April 2020
    Podsłuchane w kuchni, w której 10-letnia Hania żali się bratu, że rodzice nie chcą jej podwieźć do babci. Na to 8-letni Piotruś z zapałem:
    - ja cię podwiozę. Położysz się na tylnim siedzeniu samochodu, a ja zrobię dziką jazdę! 8-X
  • Moja wnuczka Zosia (l. 4) co wieczór modli się razem ze swoimi rodzicami o oddalenie pandemii. Do wszystkich intencji dokłada z własnej inicjatywy następującą:
    "I proszę Cię Boże, żebym ja, Zosia Z(...) mogła wrócić do przedszkola!"
  • Maria napisal(a):
    Spadajcie z tymi rozważaniami z tego wątka, pliiiiiiiise.
    Właśnie!
    Wszędzie to marudzenie - w serwisach ogólnopolskich, lokalnych. Niech chociaż ExCatherdra będzie od tego wolna.

    Informacje o testach, których komuś nie wykonano jako żyw przypominają mi te z 1998-99 r. o tym, że gdzieś karetka nie dojechała na czas.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.