Skip to content

Izrael - Polska - konfrontacja

18911131429

Komentarz

  • Wieść niesie, że Erec rozpycha się także srogo na naszym rynku farmaceutycznym. Hurtownie, sieci aptek... Żadnej finezji, zwyczajna bandyterka z pistoletem za paskiem. Albo Uzi.
  • Na dniach ma być głosowana "żydowska ustawa" w senacie USA....
  • Chyba po prostu my to niewolnictwo mamy w naturze.
  • Tą wojne de facto przegralismy. Dziekujmy bojownikom takim jak Świrski za strategie i logistykę i taktykę i swietne dowództwo.
  • margerytka napisal(a):
    Tą wojne de facto przegralismy. Dziekujmy bojownikom takim jak Świrski za strategie i logistykę i taktykę i swietne dowództwo.
    pewnie agencja PR, co ich obrabia, to jest żydoska
  • edytowano April 2018
    Wiceprezesem jest Anna Hahn-Leśniewska :)
  • IPN napisal(a):
    W warunkach stworzonych przez Niemców na okupowanych ziemiach polskich znalazły się jednostki, grupy i środowiska gotowe do wykorzystania patologicznych zasad funkcjonowania władz okupacyjnych dla własnych korzyści. Negatywne zjawiska tego rodzaju znalazły swoje odbicie wśród postaw części mieszkańców, nie była od nich wolna też żadna grupa narodowa.
    https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/51244,Oswiadczenie-Instytutu-Pamieci-Narodowej.html
    Skoro już piszą "grupy i środowiska" za moment będą pisać "naród polski", nieprawdaż?
  • los napisal(a):
    Kiedy ten fornal chwyci za piłę?
    Jak ostatnio ruchacze narodowi parę razy się odezwali antyizraelsko, to prawicowe szczekaczki rzuciły się na nich, że to tuby propagandowe Putina. I jak tu rzyć?

    Przy okazji - w Młodzieży Wszechpolskiej odbyła się ostatnio zmiana warty. Można powiedzieć, że to wręcz katolicki przewrót. Teraz tylko trzeba dziewczynom i chłopakom dać szansę.
  • Bo te cyrki pod żydoambasadą to było proszenie się o prowokację.
  • Czy to Wizna profesora Szwagrzyka, czy też może zachowali jeszcze szczątkową wolę walki?

    https://mobile.twitter.com/PolskieRadio24/status/988528395893043201
  • Nie zachowali. Rząd pana Mateusza jest skrajnie nieudany: kunktatorstwo, brak wizji, chaos... Mam wrażenie, że już Tusk bardziej potrafił uporządkować swe działania.

    Zasada Petera wiecznie żywa https://pl.wikipedia.org/wiki/Zasada_Petera
  • Przeciwko Szwagrzykowi zdążył już zabrać głos Wojciech Mucha.
    Swoją drogą ten triumf realizmu politycznego w mateczniku polskiego romantyzmu politycznego (w Gazecie Polskiej znaczy się) jest przezabawny B-)
  • peterman napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Biorą paszporty bo spodziewają się że reprywatyzacja będzie tylko dla obywateli Polski. To proste.
    Sprawna ewakuacja z Kurnika gdy w pobliżu zaczną wyrastać grzyby atomowe też pewnie jest brana pod uwagę.
    układ z Schengen - sprawne poruszanie się po 22-u państwach Europy.
    Po prostu- na wucieczkę do Włoch - na przykład - jako "obywatel Unii" a nie państwa terrorystycznego.
    Raczej to (w masie).
  • extraneus napisal(a):
    Przeciwko Szwagrzykowi zdążył już zabrać głos Wojciech Mucha.
    Swoją drogą ten triumf realizmu politycznego w mateczniku polskiego romantyzmu politycznego (w Gazecie Polskiej znaczy się) jest przezabawny B-)
    Jeszcze Mucha zostanie kolegą Kowalskiego, który przerobił się pod wpływem Chojeckiego na semitofila :-)
  • @-)

    Ryli?
  • edytowano April 2018
    romeck napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Biorą paszporty bo spodziewają się że reprywatyzacja będzie tylko dla obywateli Polski. To proste.
    Sprawna ewakuacja z Kurnika gdy w pobliżu zaczną wyrastać grzyby atomowe też pewnie jest brana pod uwagę.
    układ z Schengen - sprawne poruszanie się po 22-u państwach Europy.
    Po prostu- na wucieczkę do Włoch - na przykład - jako "obywatel Unii" a nie państwa terrorystycznego.
    Raczej to (w masie).

    pisałem wyżej, nie idzie o wycieczki a o osiedlenie się w Unji
    w innym wątku podałem, że niemieckich żydów w Centralracie niemieckim juz nie ma. są albo z Izraela albo z Rosji.
    nie ma już takich postaci jak Ignatz Bubis, urodzony jeszcze we Wrocławiu czy Charlotte Knobloch aus Bayern
  • ferb napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Przeciwko Szwagrzykowi zdążył już zabrać głos Wojciech Mucha.
    Swoją drogą ten triumf realizmu politycznego w mateczniku polskiego romantyzmu politycznego (w Gazecie Polskiej znaczy się) jest przezabawny B-)
    Jeszcze Mucha zostanie kolegą Kowalskiego, który przerobił się pod wpływem Chojeckiego na semitofila :-)
    pod wpływem szekli Chojeckiego
  • =:-O

    Na co mu tę szeklę założył???
  • A może o szelki idzie?
  • mane, shekel, fares czy jakośc tak
  • Money, shekel, fares
  • Act 447 jednogłośnie przyjęty przez Kongres.
  • extraneus napisal(a):
    Act 447 jednogłośnie przyjęty przez Kongres.
    Dziś???

    Zajrzałem, którzy senatorowie to popierali na etapie procedowania: McCain, Cruz, Rubio- kandydaci republikańscy, pięknie.


    Gore nam. Idealny moment na wystawienie Judejczyków, a oni wystawili nas...
  • Amerykańska ustawa 447 (Justice for Uncompensated Survivors Today) została jednogłośnie zaaprobowana przez tamtejszy Senat. Pozwala ona Departamentowi Stanu USA wspomagać organizacje międzynarodowe, zrzeszające ofiary Holocaustu, oraz wspierać je, przy wykorzystaniu wszelkich kanałów dyplomatycznych, w odzyskaniu żydowskich majątków, które nie mają spadkobierców. Ustawa czeka już na głosowanie w Izbie Reprezentantów Kongresu Stanów Zjednoczonych.

    O przepisy dot. ustawy ministra Czaputowicza zapytała telewizja Polsat News. – Polska nie jest wymieniona w ustawie jako państwo. Poza tym, każdy suwerenny kraj może przyjąć takie rozwiązania prawne, jakie uzna za priorytetowe – mówił.

    Ja bym nie przywiązywał do tego ustawy 447 zbyt dużej wagi. Wydaje nam się, że przede wszystkim musimy dbać o to, żeby te kwestie załatwiać sprawiedliwie, tak aby nie uprzywilejowywać żadnej grupy państw. Myślę, że tak, jak jest to prezentowane przez komentatorów, że tutaj środowiska żydowskie miałyby otrzymać jakieś mienia, a inne nie – to byłoby sprzeczne ze standardami obowiązującymi w Polsce i ze standardami sprawiedliwości i prawa – kontynuował.
    Debil?
  • edytowano April 2018
    los napisal(a):
    @-)

    Ryli?
    Ryli
    Kowalskiego nie oglądam i nie czytam, ale ten cały Ruch 11 listopada który założył z pastorem chojeckim i mecenasem Turczynem (samozwańczym trybunem broni palnej), to protestancka, proamerykańska agentura w Polsce. Turczyn na swoim blogu stawał ostatnio murem za interesami Izraela. Kto myśli inaczej, to ruski agent.
    Edit:
    Brawa dla profesora Szwagrzyka za odwagę! Jestem szczęśliwy, ze miałem okazje go poznać i chwile porozmawiać.

  • qiz napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Act 447 jednogłośnie przyjęty przez Kongres.
    Dziś???
    Tak, poszło to jakąś specprocedurą, głosowano nad pierwotnym projektem nr 447 a nie późniejszym zmodyfikowanym 1226; praktycznie nie było debaty.
  • extraneus napisal(a):
    qiz napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Act 447 jednogłośnie przyjęty przez Kongres.
    Dziś???
    Tak, poszło to jakąś specprocedurą, głosowano nad pierwotnym projektem nr 447 a nie późniejszym zmodyfikowanym 1226; praktycznie nie było debaty.


    Nie ma informacji w necie. Skąd wiesz?
  • Kurde, mój błąd: źle doczytałem. Nie było głosowania jeszcze.
  • Dziś w nocy głosują. I pewnie przegłosują.
    Sposób procedowania to niewiarygodna hucpa, zwłaszcza jak na amerykańskie standardy.
    Ciekawe1, czy Trump podpisze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.