Skip to content

Co mi się nie podoba w rządzie PiS

1181921232432

Komentarz

  • dziesiąt
  • nie mam telewizji, nie jezdze do Bruxelki, a ostatnie zdjęcie PJB widziałem po wypowiedzi nt 6 ooo na miesiąc
  • Sorry, ale jednak odniosla sukces.
  • Kilka miesięcy po agresji Izraela na Polskę rząd urządza sobie nasiadóweczki z izraelskimi firmami z branż homeland and cyber security. Po prostu nie mam słów!
    Ktoś obsesyjnie podejrzliwy zauważyłby zbieżność z nadchodzącymi wyborami samorządowymi ale ja po prostu nie mam słów!
  • Kurde, nadmieńmy że jest to 10 lat po tym, jak Izrael sprzedał kodziki swoich klientów tayszom radzieckim.
  • nawrócić na katolickość i/lub nakazać przeprowadzkę do Warszawy lub Krakowa
  • O, do tego wątku będzie pasować dana wiadomkość textowa:

    Silije Garmo to Norweżka, która w zeszłym roku zbiegła z kraju, aby ratować własne dziecko przed Urzędem ds. Dzieci. Prawnicy Ordo Iuris stanęli w obronie kobiety, starając się dla niej o azyl. Z najnowszych informacji wynika jednak, że polskie MSZ może jej odmówić tego przywileju, aby nie psuć relacji z Norwegią.
    Negatywnie oceniam take działanie MSZ. O ile oczywiście rzeczywiście odmówi.
  • Powinni wziąć mnie do MSZ na konsultanta. Nic nie usposabia lepiej zachodniaka niż solidne przyłożenie po ryju. Nic nie usposabia go gorzej niż ustępstwa. Z Wołoszynami poczciwey rozmowy nie masz, bo plemię złodzieyskie, tedy wszelką gadkę zaczynay dawszy wprzódy w pysk. Stosuje się to raczej uniwersalnie.
  • Zwłaszcza że nie mówimy tu o żadnym biciu tylko ratowaniu dzieciąt niewinnych. Duprawdy, azaliż dany post-Waszcz chce zaliczyć nagrodę Heroda?

  • 'Kamil Wyszkowski – Dyrektor Generalny, Global Compact Network Poland'

    Kurde, jak to światowo brzmi! Prawie jak " Dorota Welman- redaktor kreatywna".
  • Jeśli o postWaszczu mowa, to jest guanoburza w necie w związku z podpisaniem przez niego (tzn. Polskę) tzw. Drugiej Deklaracji z Marakeszu. Można se wyguglać i próbować zrozumieć a potem samemu ocenić, czy jest o co shitshtormować.
  • Obaj z Ignacem jesteśmy miłośnikami Marakesza.
  • los napisal(a):
    Obaj z Ignacem jesteśmy miłośnikami Marakesza.
    cyz kto zorganizuje tam piffko ExCathedralne?
  • Rafał napisal(a):
    Może mniam w Bawarii przy owcach albo piwie. Widać że ma krzepę, rubaszny dowcip i tupet.
    Widać, że kulega gustuje w wyperfumowanych wieszakach. No coż, miłość niejedno ma imię. Atak personalny z tej mańki to chamoza w stanie klinicznym. Szlachta a toże arystokracja tak ma. Pa, pa!
  • Ataki są z reguły personalne. No chyba że kto lubi w złości kopać ścianę.Owszem nie lubię baby, nigdy nie lubiłem, uważam że paskudna i z lekka wulgarna. Że bezczelna już pisałem.
  • edytowano May 2018
    .
  • Horała też ugotowany, trudno sobie wyobrazić, żeby teraz mógł kierować komisją.
    Mówiłem od samego początku, że to lamus.
    image
  • Ojtam ojtam, 8 lat to kupa czasu. Przez taki czas można nie odnaleźć w pamięci.
  • Nie dziwię się Kaczyńskiemu, że nie ma ochoty wracać do tej swojej menażerii i użerać się z pajacami ;)
  • Sam najpierw tę kolekcje zebrał.
  • Tak czy inaczej komisja vatowska już na początku ma problem, abstrahując od realnej wagi "zarzutów" wobec Horały.
  • extraneus napisal(a):
    Tak czy inaczej komisja vatowska już na początku ma problem, abstrahując od realnej wagi "zarzutów" wobec Horały.
    Czyli jednak dobrze zaplanowana ta operacja, a nie spontan z rozpaczy.
  • peterman napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Tak czy inaczej komisja vatowska już na początku ma problem, abstrahując od realnej wagi "zarzutów" wobec Horały.
    Czyli jednak dobrze zaplanowana ta operacja, a nie spontan z rozpaczy.
    Nic tak dobrze nie robi obronie pozycji jak podpalenie stepu aby stado bizonów wykonało robotę za nas.

  • edytowano May 2018
    Swojo szoso info o rocznicy znajomości na pejsbuku daje przyrost wiedzy bliski zeru. Gdybym tam był, miałbym takich rocznic na pęczki dzisiaj. W LinkedIn pozostali mi po czasach FF znajomi Torkłemada i pjo vel Dextimus. Jeszcze nie rozgryzłem opcji, czy można tam dokonać selekcji wśród grona.
  • Pracowników Katedry Judaistyki UWr ws. zmian w ustawie o Instytucie Pamięci Narodowej


    "...Co więcej, odbieramy ją również jako formę zastraszenia studentów i wszystkich innych osób zdobywających wiedzę, dyskutujących o Zagładzie w całej jej złożoności, której część stanowią udokumentowane przypadki zbrodni lub współudziału w zbrodniach na Żydach przedstawicieli polskiego społeczeństwa..."
    http://judaistyka.uni.wroc.pl/2018/02/06/oswiadczenie-pracownikow-katedry-judaistyki-uwr-ws-zmian-w-ustawie-o-instytucie-pamieci-narodowej/

    Pod tym listem podpisala sie Katarzyna Liszka.Stanowisko tej pani stoi w jawnej opozycji do rzadowego .
    Ale jak widac dla MSWIA nie ma problemu.
    http://shalom.org.pl/event/zydowski-uniwersytet-otwarty-spotkanie-z-katarzyna-liszka-wokol-ksiazki-etyka-i-pamiec-o-zagladzie/


  • Czym wy się podniecacie? Jakąś konferencją jakich co roku kilkadziesiąt.

    Jeżeli będzie procedowane nowe prawo sprawa będzie głośna. Natomiast obecne prawo zezwala na zatrudnianie obcokrajowców ale oni po skonczonej pracy wracają do siebie.
  • raste napisal(a):
    Czym wy się podniecacie? Jakąś konferencją jakich co roku kilkadziesiąt.

    Jeżeli będzie procedowane nowe prawo sprawa będzie głośna. Natomiast obecne prawo zezwala na zatrudnianie obcokrajowców ale oni po skonczonej pracy wracają do siebie.
    Czyli ze jak.Zatrudnianie obcokrajowcow z krajow muzulmanskich juz jest ok?
  • Zawsze było. Już Witold zatrudniał z pozytywnym skutkiem.
  • los napisal(a):
    Zawsze było. Już Witold zatrudniał z pozytywnym skutkiem.
    Problem w tym ze wiekszosc z nich nie pracuje ,a ci ktorzy pracuja zaraz sciagaja liczne rodziny.
  • Jest wiele problemów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.