Skip to content

Co mi się nie podoba w rządzie PiS

1202123252632

Komentarz

  • edytowano June 2018
    .

  • Premier Morawiecki nie jest idiotą i pod dyktando GW nie będzie działał. GW jest głupia i nachalna i już każdy to widzi poza totalną i bezpańską. GW traci znaczenie i prestiż. Ja bym jednak szukał motywacji i mentorów premiera Morawieckiego nieco głębiej. Mimo wielu wad i przereklamowanego sprytu i intelektu nie jest totalnym kretynem, naiwniakiem, kodofanatykiem czy wychowankiem i utrzymankiem Sorosa.
  • Rafał napisal(a):
    Premier Morawiecki nie jest idiotą i pod dyktando GW nie będzie działał. GW jest głupia i nachalna i już każdy to widzi poza totalną i bezpańską. GW traci znaczenie i prestiż. Ja bym jednak szukał motywacji i mentorów premiera Morawieckiego nieco głębiej. Mimo wielu wad i przereklamowanego sprytu i intelektu nie jest totalnym kretynem, naiwniakiem, kodofanatykiem czy wychowankiem i utrzymankiem Sorosa.
    Temu nie przeczę. Wszelako, może mieć kibolkofobię.

    Z tydzień temu wieczerzałem z porządnym, pisoskim towarzystwem. I poruszyłem, że Mateuszek be, bo bije kibola. "A słusznie!" - poruszyli wszyscy zgodnie. - "Od tego kibol, ażeby go bić, więzić, jak i dożywotni przywalić zakaz stadionowy!!!"
  • Czyli PiS staje się partią władzy pełną gębą. Stadiony są dla VIPów. Tam mogą się spotkać przypadkowo biznes i polityka. Tam mogą się politycy sfotografować z gwiazdami futbolu i darmo być pokazywani w telewizji i internecie w pozytywnym kontekście. Tam mogą pokazać jakimi są równymi chłopakami z podwórka i "dają ludziom radość i dumę". Kibole w tym przeszkadzają. Są nieokrzesani, nieobliczalni i mało fotogeniczni. Mogą nagle chcieć polityka uściskać, zrobić sobie z nim fotę, walnąć w plery albo publicznie spostponować jak wuj, albo im się tak zdało.
  • DMCDMC
    edytowano June 2018
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Premier Morawiecki nie jest idiotą i pod dyktando GW nie będzie działał. GW jest głupia i nachalna i już każdy to widzi poza totalną i bezpańską. GW traci znaczenie i prestiż. Ja bym jednak szukał motywacji i mentorów premiera Morawieckiego nieco głębiej. Mimo wielu wad i przereklamowanego sprytu i intelektu nie jest totalnym kretynem, naiwniakiem, kodofanatykiem czy wychowankiem i utrzymankiem Sorosa.
    Temu nie przeczę. Wszelako, może mieć kibolkofobię.

    Z tydzień temu wieczerzałem z porządnym, pisoskim towarzystwem. I poruszyłem, że Mateuszek be, bo bije kibola. "A słusznie!" - poruszyli wszyscy zgodnie. - "Od tego kibol, ażeby go bić, więzić, jak i dożywotni przywalić zakaz stadionowy!!!"
    Kibolkofobię ma ma każdy oligarcha, bowiem najbardziej boi się gromady ludzi z kilofami i sznurami pod swoją hacjendą.

    A co do pisowców, to ludzie o duszach aspirujących drobnomieszczan i chłopstwa marzącego o porzundku , więc czego się więcej po nich spodziewać?

    Tylko w internetach PiS ma swoją Frakcję Rewolucyjną.
  • qizqiz
    edytowano June 2018
    Rafał napisal(a):
    Premier Morawiecki nie jest idiotą i pod dyktando GW nie będzie działał. GW jest głupia i nachalna i już każdy to widzi poza totalną i bezpańską. GW traci znaczenie i prestiż. Ja bym jednak szukał motywacji i mentorów premiera Morawieckiego nieco głębiej. Mimo wielu wad i przereklamowanego sprytu i intelektu nie jest totalnym kretynem, naiwniakiem, kodofanatykiem czy wychowankiem i utrzymankiem Sorosa.
    Skoro Krajski wyciągnął mu "tajemnicę" pt. dzieci uczące się w szkole prowadzonej przez Chabad-Lubawicz to ja nie mam więcej pytań. Normalny, uczciwy człowiek, nawet jakby chciał mieć taką perwersję, to:
    1. nie wiedziałby, jak tam trafić
    2. nie przyjęliby go.

    A już katolik... Pffffff.

    Tak więc ten tego, ogólnie wszystko to śmierdzi, cuchnie i jest obleśnie obrzydliwe. Od momentu odwołania Beaty mamy do czynienia z typowym bezczelniackim, tupeciarskim żydostwem. To jest ich znak rozpoznawczy.
  • O tej szkole nie wiedziałem.
  • qiz napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Premier Morawiecki nie jest idiotą i pod dyktando GW nie będzie działał. GW jest głupia i nachalna i już każdy to widzi poza totalną i bezpańską. GW traci znaczenie i prestiż. Ja bym jednak szukał motywacji i mentorów premiera Morawieckiego nieco głębiej. Mimo wielu wad i przereklamowanego sprytu i intelektu nie jest totalnym kretynem, naiwniakiem, kodofanatykiem czy wychowankiem i utrzymankiem Sorosa.
    Skoro Krajski wyciągnął mu "tajemnicę" pt. dzieci uczące się w szkole prowadzonej przez Chabad-Lubawicz to ja nie mam więcej pytań. Normalny, uczciwy człowiek, nawet jakby chciał mieć taką perwersję, to:
    1. nie wiedziałby, jak tam trafić
    2. nie przyjęliby go.

    A już katolik... Pffffff.

    Tak więc ten tego, ogólnie wszystko to śmierdzi, cuchnie i jest obleśnie obrzydliwe. Od momentu odwołania Beaty mamy do czynienia z typowym bezczelniackim, tupeciarskim żydostwem. To jest ich znak rozpoznawczy.
    Wielkie mi odkrycie. Przecież pan Mateusz był z nimi w sposób otwarty całe życie. Żeby tylko otwarcie, z dumą. Naszym nazywają go tylko durnie o pamięci złotej rybki, co to tylko słowami się pobudzają.
  • No nie no. Kazał Manitou słuchać danego karbowego, to on już nasz, ten karbowy. Tak trzeba żyć!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    No nie no. Kazał Manitou słuchać danego karbowego, to on już nasz, ten karbowy. Tak trzeba żyć!
    Złota gąłęź Fryzjera lekturą obowiązkową. W społeczeństwach stepowych (cywilizacji turańskiej w terminologii Konecznego) chan musi wykazywać się sprawnością, by ordyńcy byli mu posłuszni. Na tę okoliczność u Seldżuków zeznawały żony sułtana, przewodniczący Mao pływał w Jangcy, Donald Tusk ganiał za piłką a prezydent Pucin to już fruwa na lotni, nurkuje, prowadzi ciężarówkę i w ogóle cuda wyprawia. A co to za samodzierżawca, co sam chodzić nie potrafi?
  • Nooo ... Breżniew.
  • Istotnie, w tym okresie Moskwa się nieco europeizowała. Ale po okresie smuty spowodowanej owym niewczesnym pomysłem wróciła na tradycyjną drogę.
  • randolph napisal(a):
    Nooo ... Breżniew.
    I Stalin.
  • Na tę okoliczność u Seldżuków zeznawały żony sułtana, przewodniczący Mao pływał w Jangcy, Donald Tusk ganiał za piłką a prezydent Pucin to już fruwa na lotni, nurkuje, prowadzi ciężarówkę i w ogóle cuda wyprawia.
    Andrzej Duda tańczy jak szalony

    https://youtu.be/-ygJQg9NfMk

  • CobraVerde napisal(a):
    Na tę okoliczność u Seldżuków zeznawały żony sułtana, przewodniczący Mao pływał w Jangcy, Donald Tusk ganiał za piłką a prezydent Pucin to już fruwa na lotni, nurkuje, prowadzi ciężarówkę i w ogóle cuda wyprawia.
    Andrzej Duda tańczy jak szalony

    https://youtu.be/-ygJQg9NfMk

    Treningi z kibicami Widzewa się opłaciły.

  • edytowano June 2018
    [ dubel]
  • los napisal(a):
    Na tę okoliczność u Seldżuków zeznawały żony sułtana,
    Czyli jest jakaś szansa dla posła Piety? ;)
    BTW najbardziej krwiożerczy PiS jest w opowieściach lemingów, oni nie są w stanie uwierzyć że jesteśmy poczciwymi pierdołami.

  • Oni też nie są w stanie uwierzyć, że Jarosław Kaczyński ma raczej niewielki wpływ na obecną polityką i wszystkim rządzi Mateusz Morawiecki.
  • Nie wiem czy wszystkim. Jest jeszcze Błaszczak, Brudziński i Suski. Unoszące się na wodzie resztki kapitańskiego mostka
  • Błaszczak, Brudziński i Suski są w stronnictwie wielkomorawieckim.
  • Jezeli to prawda, tedy mój mozg za mały na to wszystko.

    Latami destylowany zakon PiS.
    Nawet nie trzeba kijem rozpędzać.
  • loslos
    edytowano June 2018
    Dość logiczne, zachowują pozycję partii wewnętrznej, zmienia się tylko sułtan. Właściwie to nawet zyskują, bo Manitou umiał się z PiSem porozumiewać nad głowami swej gwardii, pan Mateusza zaś będzie skazany na pośrednictwo.
  • edytowano June 2018
    To nie sa baronowie z olbrzymimi nieformalnymi wpływami i interesami jak w SLD lub peło. Nowy sultan nie potrzebuje popychadeł po starym. A te indywidua nie maja nic do zaoferowania poza wiernością.
  • Kurde no. Trza Suskiemu znowu podesłać JORGEgo na przeszpiegi, może jeszcze raz coś chlapnie...
  • No nie wiem. W minionym tygodniu przebywałem w delegacji na ziemi radomskiej i miejscowi twierdzili, że Suski trzyma region w garści.
  • Okrutnie doświadczona ta ziemia radomska.
  • Nuale to o 90% Polaków. Nosy perkate, owłosienie płowe, oczęta błękitne a z kultury polskiej zna jeno bigos i Polska nie jest dla niego ojczyzną, bo nic dla niego nie jest ojczyzną, słowa tego nie rozumie.
  • edytowano June 2018
    Przyjedź na Podhale, to Ci się te wyobrażenia ciutek zmienią. I te dotyczące kolorów, i te dotyczące procentów ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.