Skip to content

Coronavirus a gospodarka

1568101124

Komentarz

  • los napisal(a):
    mało
    Racja
    Więcej Polska inwestuje
  • los napisal(a):
    mało
    Chiny bez importu technologii z innych krajów błyskawicznie się zredukują do Bangladeszu. To już Hindusi są ostatnio bardziej samodzielnie innowacyjni.
  • Kupią firmy hi-tech i sami sobie zaimportują. Jak to z Kuką było. Czy tam z IBM-Lenovo.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Rem Okraska wali z robotniczą godnością --------> https://teologiapolityczna.pl/remigiusz-okraska-pandemia-powrot-do-normalnosci

    Z tymi niepotrzebnymi makrelami to bym nie był taki pewien... Wróbelki z banksterskiego półświatka mi ćwierkały, że ci co mają gotówkę zaczęli pytać gromadnie o rachunki maklerskie.
    Ale generalnie zgoda. Mój rodziciel natenprzyklad przyniesie więcej pieniędzy, gdyż albowiem jest szarym piekarzem, na którego owoce nocnej pracy jest zwiększone zapotrzebowanie.
  • Bosz, jak ja nie lubię "dobrych pań."
  • edytowano April 2020
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Rem Okraska wali z robotniczą godnością --------> teologia polityczna

    ale bąmot zapodał ładny:
    Ernst Friedrich Schumacher

    Ekonomia bez katolicyzmu jest jak seks bez miłości
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Rem Okraska wali z robotniczą godnością --------> https://teologiapolityczna.pl/remigiusz-okraska-pandemia-powrot-do-normalnosci

    Teorii jest mnóstwo, przyczyn podobnie. A świat się zmienia, bo musi się zmieniać, tak jest skonstruowany. Nie będę tęsknił za czasami sprzed epidemii, właściwie to ich nienawidziłem wręcz. Wszystko zmierzało w stronę choroby psychicznej całej populacji Białego Człowieka. Nie dało się nie ulec szaleństwu, a najgorsze że postępującą chorobę obserwowałem na sobie i nie byłem w stanie nic zrobić.



  • Czy Korea Pd, Japonia, Tajwan to też ten Biały Człowiek?
  • Krzanienie i teoryzowanie jak zwykle. A tymczasem sprawa jest stosunkowo prosta. Mamy do czynienie z dużą zmianą. Chyba, bo nie na pewno. Może się rozejdzie po kościach. Zmianą okoliczności przyrody, znaczy też społecznych. A jak inne okoliczności to potrzebne na te okoliczności umiejętności. Nie te same co na poprzednie. Nie każdy aktor filmu niemego sprawdził się w filmie ze ścieżką dźwiękową. I niekoniecznie świadczy to o niższości czy jakichś defektach moralnych, ekonomicznych czy innych filmu niemego. Zaraza ziemniaczana wykończyła 20% Irlandczyków i wypchnęła na emigrację drugie tyle nie z powodu jakichś ich ułomności czy nawet skurwysyństwa Angoli. Owszem system dostosowywał się za wolno, ale nawet gdyby szybciej straty by były.
  • Sądząc z przybywających do wynajmu krótkoterminowego na moim osiedlu, to Warszawa rusza.
  • ...jest instynkt potężniejszy niż instynkt przetrwania, wiosna
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Sądząc z przybywających do wynajmu krótkoterminowego na moim osiedlu, to Warszawa rusza.
    Ale w jakim sensie?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Sądząc z przybywających do wynajmu krótkoterminowego na moim osiedlu, to Warszawa rusza.
    Ale w jakim sensie?
    Pojawili się zasiedlający takie przybytki, że w celach turystycznych to nie przypuszczam.

  • Ale że OCB, w burdelach poprawiła się koniunktura czy co?
  • A mają choć maseczki?
  • Frank Drebin już rozwiązał kompleksowo problem bezpieczeństwa w takich sytuacjach wiele lat temu.
  • image

    maseczki, przyłbice i żele
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ale że OCB, w burdelach poprawiła się koniunktura czy co?
    Wynajem krótkotermiinowy to konkurencja dla hoteli, czyli ludzi w delegacjach na kilka dni (nie godzin, a dni)
    To obsługuje od patologii po normalny biznes (ja nie lubię hoteli i jak mogę to unikam) , więc jak to się rusza, to oznacza, że Warszawa zaczęła ssać ludzi na rynek pracy.

  • Po miesiącu przerwy dziś ma otworzyć mój szewc. Miał 4 pracowników.
    Na szczęście pralnia działa
  • Kwiaciarnia nadal zamknięta. Chcąc nabyć jakikolwiek kwiat dla Małżonki z okazji rocznicy, musiałem się zadowolić tulipanami z warzywniaka.
    Na pocieszenie, pojemność naszego kościoła z dniem dzisiejszym wzrosła do 30 osób, więc mogliśmy dzień zacząć od Mszy św. w realu :-)
  • No to chwałcia! I wszystkiego najlepszego Młodej Parze!
  • tulipany zawsze na propsie
  • Wszystkiego najlepszego Młodej Parze!

    image
  • Dzięki! Jeśli chodzi o "młodość", to od czasu zamknięcia fryzjerów na czas nieokreślony staramy się skupiać na pielęgnowaniu "młodości duchem" ;-)
  • edytowano April 2020
    Najlepszego Brzostom!!!

    Ps. A jak Ci poszła dyplomacja związkowa? - już przeczytałam w Kapliczce.
  • edytowano April 2020
    cena ropy spadła dziś poniżej zera
    image
  • fajnie, a gdzie można takiej zatankować?
  • loslos
    edytowano April 2020
    Forwardowej (na maj) ropy niestety nie da się zatankować, ta w dystrybutorze jest spot. Alicja przez Białą Królową była opłacana forwardowym dżemem - codziennie miała dostać dżem jutro.
  • ciekawa sytuacja

    ...thank You coronavirus, thanks again!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.