Skip to content

Canada

14567810»

Komentarz

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    Ja myślę, że postawy te spowodowane są bardzo silnym buforem bezpieczeństwa zapewnianym przez rodziców.
    Ci ludzie w końcu spotkają się z życiem i zaczną prawidłowo reagować na bodźce które im ono dostarczy.
    Aczkolwiek prekariat będzie coraz liczniejszy.

    Zostali już sformatowani. Czy zmiana świata, który ich otacza i warunków, spowodują ich zmianę, dostosowanie się ? I tak, i nie. Tak, bo to właśnie tak działa, człowiek reaguje na to co mu życie przynosi, ale z drugiej strony elastyczność jest dana niewielu. Zderzenie z rzeczywistością będzie ciężkie, wielu nie da rady, inni się spatologizują, jeszcze inni uskrajnią w stronę bezwzględności (od pizdowatości).

    Ale do końca, do samego końca, będą ratować ich rodzice. Pogrążając całe pokolenia jeszcze bardziej. Dzieci tych pokoleń, jeżeli się pojawią, będą z obrzydzeniem patrzyli na swych słabych rodziców. Będą silne. I tak to działa, wartościowi ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy rodzą ... itd.

  • Wątpię czy ci ludzie będą mieli dzieci, oni sami są przeważnie jedynakami. A wysłuchałeś może tej tubki o Chinach i o podejściu "let it rot"? Pouczające.

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    Ja myślę, że postawy te spowodowane są bardzo silnym buforem bezpieczeństwa zapewnianym przez rodziców.
    Ci ludzie w końcu spotkają się z życiem i zaczną prawidłowo reagować na bodźce które im ono dostarczy.
    Aczkolwiek prekariat będzie coraz liczniejszy.

    Tak zapewne będzie, gdyż klasa średnia rozumiana jako drobni przedsiębiorcy to obecnie przeżytek jak onegdaj chłop małorolny.

  • A kolega nieodmiennie z tymi swoimi obsesjami.

  • edytowano 7 February

    Rugowanie drobnej przedsiębiorczości przez korporacyjną koncentrację kapitału np. w branży handlowej i serwisowej jest raczej faktem niż obsesją.

    Najgorsze jest to, że owi przedsiębiorcy gremialnie głosowali na...KO będące oczywistą ekspozyturą oligarchii biznesowej, zarówno polskiej jak i zagranicznej

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    a Kanadzie mało spraw było tak zrąbanych, jak służba zdrowia ichnia.

    Słyszeliście wica o służbie zdrowotności?

    Przychodzi baba do lekarza i mówi:

    — Panie doktorze, noga mnie boli!

    W Jukeju:
    — Ależ oczywiście, nie ma problemu, proszę przyjść za dwa lata

    W Wielkim Szatanie:
    — Ależ oczywiście, nie ma problemu, należy się $100,000.

    W Kanadzie:
    — Hmmm a rozważała pani wspomagane samobójstwo?

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Dlaczego nikt nie napisał o najgroźniejszej białej śmierci?
    (nie o śnieg mi chodzi)
    Lekarzu Medycyny!!!
    a Kanadzie mało spraw było tak zrąbanych, jak służba zdrowia ichnia.

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Dlaczego nikt nie napisał o najgroźniejszej białej śmierci?
    (nie o śnieg mi chodzi)
    Lekarzu Medycyny!!!
    a Kanadzie mało spraw było tak zrąbanych, jak służba zdrowia ichnia.

    Aleossochozii???

    👣

    🐾
    🐾

  • W Onatio biją naszych:

    Rząd argumentował, że w orzeczeniu z 2021 r. nie uwzględniono należycie "eksperckiej" analizy ulotki Whatcotta przez działacza homoseksualnego Nicka Mulesa, twierdząc, że promuje ona "homofobiczne tropy" i "mikroagresje". Ostatecznie Sąd Apelacyjny w Ontario zdecydował, że Whatcott musi rzeczywiście stanąć przed drugim procesem.

    https://www.lifesitenews.com/pl/news/kanadyjski-chrzescijanin-zmuszony-do-poddania-sie-drugiemu-procesowi-o-przestepstwo-z-nienawisci-po-tym-jak-zostal-uniewinniony/

  • edytowano 1 April

    Ale jaja, ale jaja!
    W Kanadzie, jak już tu zauważono, we wszystkiech kibelkach przynależności państwowej a nawet prywatnej można spotkać się z dyspenserami tamponów, podpasek czy innej ligniny dla osób tzw. menstrujuących niezależnie od pci - chłop czy baba. Chłopy się śmieją ale tampony bierą garściamy: nie dość, że toto drogie więc żona/girlfriend/kochanka/córka se zaoszczędzi, to się okazało, że perfekcyjnie na rozpałkę grilla służy a sezon, dzięki globalnemu ocipieniu się właśnie zaczyna.
    Ale ja nie o tem.
    Ovay, ludzie leworęczni podnieśli raban, że w kanadyjskich sraczach papier do du... znaczy się za przeproszeniem - toaletowy jest umieszczony po prawej stronie co straszną niewygodą i dyskryminancją mańkutów jest. Dawaj zaczęto zmieniać dystrybutory z prawej na lewą no bo jak to być może, żeby mniejszość była pokrzywdzona. Kosztowało to miliony bo nie tylko przyszedł szpenio ze śrubowkrętakiem i tu wziął odkręcił a tu przykręcił ale zara cała ekipa była, bo najsampierw trzeba było stare dziury zaszpachlować, szmerglem zaciągnąć, pomalować ale i tak było widać. Więc ludożerkę korciło i mazała z nudów markerami bawiąc się w "połącz kropki". Zaczęto więc wymieniać całe ścianki w kabinach na nowe.
    Długo się sukcesem nie nacieszyli bo jakiś szmaja wymyslił, że tak na prawdę to poprzednio było lepiej, bo lewą ręką w ciasnej kabinie łatwiej jest papier sięgnąć jak wisi po prawej stronie niż jakieś wygibasy robić i kręgosłup nadwyrężać.
    Zrobili badania, przeprowadzili sondaż telefoniczny, rozesłali ankiety i faktycznie okazało się, że dla praworęcznych jest wygodniej jak papier wisi po lewo a dla mańkutów po prawo.
    A skoro jeżeli tak to tera abarot mają zmieniać bo im wyszło, że znowuż mniejszość leworękich jest dyskryminowana, hehe.

    PRIMA APRILIS!!! image

    👣

    🐾
    🐾

  • A gdyby tak tę rolkę przykręcić do drzwi? Ma się rozumieć, dla rzetelności eksperymentu, pierwej od zewnątrz a jak nie przypasi, to od środka. Normalny sięgnie i szmaja bezstresowo się podetrze.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.