Skip to content

Wybory prezydenckie 2020

1222325272830

Komentarz

  • balbina napisal(a):
    od wczoraj, od 22ej na MSN.de wiszą li i jedynie fotki z Trzaskowskim: "Nie będzie drugich Węgier", "Bohater" itd...
    Hehe, w tej chwili na 18 zajawek na czele msn, aż 8 z niezależnej :D
  • los napisal(a):
    Po jakiś dwudziestu pokoleniach ta arystokracja się rzeczywiście degeneruje.

    Tam była arystokracja, u nas jest usłużna warstwa pośrednicząca, czasami lekko się uniezależnająca.
    Tylko, że po takim czynie naturalnym (bycie niezależnym) kornie się meldują u wrogów (patrz dzisiejsze wywiady, poza Joachimem Brudzińskim, we wrogich PiS mediach)

  • Richelieu napisal(a):
    Te wyniki są jednak przygnębiające.
    Czy mam się uważać za spuszczonego ze smyczy ? To ten ?
  • Masz się uważać za spuszczonego ze smyczy. Niech on i też zakosztują tego, co serwują innym. Z karnymi odsetkami za wiele lat.
  • peterman napisal(a):

    Jak było naprawdę, się pewnie nigdy nie dowiemy.
    Nie zamierzam sie spierac. Ale jestem zdania, ze PO zawsze dysponowala dobrymi analizami socjologicznymi. Przy takich transferach spol., jakie zrobil PiS, PO nie powinna wyjsc poza swoj twardy zlodziejski elektorat.
    Jesli przytoczona przeze mnie podstarzała prowincjonalna idiotka z marketowego "mięsnego" glosowala na rafalalę czyli za podwyższeniem sobie wieku emerytalnego do (co najmniej) 67 roku zycia, pracujacymi niedzielami, odebraniem wnukom miesieczneych 500 zł. to sztabowi PO naleza sie gratulacje.

  • Bierz ich, JORGE.

    Serio.
  • uhrr napisal(a):
    Problem z grzecznym chlopcem jest taki, ze nawet kiedy juz grzeczny byc nie musi i nie powinien, caly czas jest grzeczny.
    Dokładnie.
  • edytowano July 2020
    uhrr napisal(a):
    Jesli przytoczona przeze mnie podstarzała prowincjonalna idiotka z marketowego "mięsnego" glosowala na rafalalę czyli za podwyższeniem sobie wieku emerytalnego do (co najmniej) 67 roku zycia, pracujacymi niedzielami, odebraniem wnukom miesieczneych 500 zł. to sztabowi PO naleza sie gratulacje.

    Mam wrażenie, że to działa, bo daje takim idiotom poczucie moralnej wyższości, że oto odrzucają "ochłapy" w imię "wartości", w tym wypadku "obrony demokracji". Jak widać nie brak takich, na których to działa - teraz będą się puszyć, że "nie dali się kupić socjalem".
  • U nasz wewiosce:

    Duda 1134
    Trzask 209
  • edytowano July 2020
    A w mojej wiosce (dolnośląskie) 370:170 dla Dudy. Poprawa o 100 głosów na korzyść prezydenta w stosunku do I tury. Jestem dumna z ludzi.
  • Jak podajemy lokalne wyniki, to u mnie w mieście (Lubin, dolnośląskie):
    Duda 19200
    Trzask 16380
    A w "mojej" komisji 372:293 dla Dudy.
  • Są tam jakieś wolne domy w tych wioskach?
  • Rafał napisal(a):
    Są tam jakieś wolne domy w tych wioskach?
    O nie.
    Masz kwitnąć tam, gdzie Cię Pan Bóg posiał.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Rafał napisal(a):
    Są tam jakieś wolne domy w tych wioskach?
    U nasz nie bardzo. Ludzie budują dla dzieci i wnuków...
  • Trzask!
    (c) Jakub Szymczuk
    image
  • cudo fotka
  • Wyniki wyborów wg. krajów.


    image
  • Mniendzymorze jak w pysk strzelil
  • Wygrała mobilizacja nowych, a nie walka o inny elektorat. Tak mundralom wszelakim pod rozwagę
  • Kaliningrad otoczony!
  • U mnie w obwodzie 492/355 dla PAD, a w całym mieście 59413/47819 dla PAD.
  • adamstan napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    Jesli przytoczona przeze mnie podstarzała prowincjonalna idiotka z marketowego "mięsnego" glosowala na rafalalę czyli za podwyższeniem sobie wieku emerytalnego do (co najmniej) 67 roku zycia, pracujacymi niedzielami, odebraniem wnukom miesieczneych 500 zł. to sztabowi PO naleza sie gratulacje.

    Mam wrażenie, że to działa, bo daje takim idiotom poczucie moralnej wyższości, że oto odrzucają "ochłapy" w imię "wartości", w tym wypadku "obrony demokracji". Jak widać nie brak takich, na których to działa - teraz będą się puszyć, że "nie dali się kupić socjalem".
    Faktycznie jest takich napuszonych nieco.
    Z drugiej strony:
    https://wybory.gov.pl/prezydent20200628/pl/wyniki/2/gm/142305
    "Jest nam wreszcie nieźle, mamy pracę, nie musimy się najmować po 4 zł/h i niech nam nikt nie próbuje odebrać 500+!"
  • notto do wyborów jesiennych, samorządowych, w 2022 roku :)
  • Michał5 napisal(a):
    to jest temat do grzania

    Jak mówił Zybertowicz ....
    po co p. Zybertowicz jeździ do Marka Migalskiego na 'debatę'? (info z obydwu kont, w sobotę)


  • bo Migalski z Raciborza, miasta ministrów
  • romeck napisal(a):
    notto do wyborów jesiennych, samorządowych, w 2022 roku :)
    W 2023 r., wydłużono kadencje samorządom :)
  • edytowano July 2020
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    romeck napisal(a):
    notto do wyborów jesiennych, samorządowych, w 2022 roku :)
    W 2023 r., wydłużono kadencje samorządom :)
    ?
    aaa, faktycznie!

    czyli do listopada 2023 roku (samorządowe)
    wtedy też do Sejmu!

    a prezydenckie latem 2025 roku

    trzy pełne lata spokoju (kampanijnego)





  • Pierwsze w kolejności odbędą sie chyba parlamentarne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.