Skip to content

Rząd mniejszościowy

11011121416

Komentarz

  • Brzost napisal(a):
    A propos więcej i mniej zarabiających - parę dni temu przeczytałem apel jakiejś organizacji pracodawców o wprowadzenie zmian w kodeksie pracy aby pracodawca mógł kontrolować pracownika po godzinach - czy nie spotyka się w zbyt dużym gronie znajomych. Jestem pewien, że to czytałem tylko jakoś nie mogę tego znaleźć teraz. Ciekawe czy Gowę jako nowy minister pracy to łyknie.
    https://businessinsider.com.pl/firmy/koronawirus-w-polsce-polska-rada-biznesu-apeluje-do-rzadu-o-zaostrzenie-polityki/tfd1pkd

    bankowo (pun intended) łyknie
  • Dzięki. Ja się tylko zastanawiam, jak oni chcą w praktyce egzekwować ten punkt 15.
  • Brzost napisal(a):
    Dzięki. Ja się tylko zastanawiam, jak oni chcą w praktyce egzekwować ten punkt 15.
    Chińskie rozwiązania dają radę ;)

  • A Lasy dostały się pod fachową opiekę... Przerzucono je ze środowiska do rolnictwa. To nie nowina, tak już było za schyłkowej komuny (lata 1985-89). Tak jest zresztą w Niemczech, co wpisuje się w hasło Jarosława, że "ma być jak w Niemczech", natomiast co jest zabawne, to to że SolPol zażyczył tu sobie wiceministra od leśnictwa, a że chyba nie ma w szeregach ani jednego leśnika, więc desygnował nauczyciela historii. I w lesie zapachniało... Siarką ;-)

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Siarka

  • Zobaczymy jak Czarnek się sprawi. Choć po Gówinie każdy jest lepszy.
  • Brzost napisal(a):
    A Lasy dostały się pod fachową opiekę... Przerzucono je ze środowiska do rolnictwa. To nie nowina, tak już było za schyłkowej komuny (lata 1985-89). Tak jest zresztą w Niemczech, co wpisuje się w hasło Jarosława, że "ma być jak w Niemczech", natomiast co jest zabawne, to to że SolPol zażyczył tu sobie wiceministra od leśnictwa, a że chyba nie ma w szeregach ani jednego leśnika, więc desygnował nauczyciela historii. I w lesie zapachniało... Siarką ;-)

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Siarka

    rocznik 63
    obecnie rocznik władzy na poziomie diecezjalnym i powiatowym
  • mój rocznik ;-)
  • los napisal(a):
    Zobaczymy jak Czarnek się sprawi. Choć po Gówinie każdy jest lepszy.
    Miła zmiana moim zdaniem. Oby był równie ostry w działaniu jak w gardłowaniu. Kibicuję mu.
  • los napisal(a):
    Od tego dupka można się spodziewać wszystkiego z wyjątkiem rzeczy rozsądnych.
    Doslownie tak nie powiedzial ale sposob rozumowania podobny. Inteligencja to cos innego niz madrosc. Jedno jest krotkookresowe drugie dlugookresowe, choc na pewno to nie wszystkie roznice.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    los napisal(a):
    Zobaczymy jak Czarnek się sprawi. Choć po Gówinie każdy jest lepszy.
    Miła zmiana moim zdaniem. Oby był równie ostry w działaniu jak w gardłowaniu. Kibicuję mu.
    +1
  • Złe lewacko-liberalne portale donoszą że Misio będzie teraz szefem gabinetu politycznego Jarosława jako wicepremiera a ja czekam aż się okaże że się mylą i że to fejk.
  • Brzost napisal(a):
    Złe lewacko-liberalne portale donoszą że Misio będzie teraz szefem gabinetu politycznego Jarosława jako wicepremiera a ja czekam aż się okaże że się mylą i że to fejk.
    Ale Misio who?
  • Chyba ten młody od tiktoka
  • Wygląda na to ,że jako Polacy,jesteśmy zdani sami na siebie....
  • ...i Matkę Boską.

    A było kiedyś inaczej?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Złe lewacko-liberalne portale donoszą że Misio będzie teraz szefem gabinetu politycznego Jarosława jako wicepremiera a ja czekam aż się okaże że się mylą i że to fejk.
    Ale Misio who?
    No, pocieszny miły grubasek, który brzydzi się wojną kulturową.
  • edytowano October 2020
    Brzost napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Złe lewacko-liberalne portale donoszą że Misio będzie teraz szefem gabinetu politycznego Jarosława jako wicepremiera a ja czekam aż się okaże że się mylą i że to fejk.
    Ale Misio who?
    No, pocieszny miły grubasek, który brzydzi się wojną kulturową.

    A, prezes Moskal!

    Bym go zapakował na pół roku do aresztu za byle gówno, to by dojrzał i zmężniał jak Misiewicz.
  • ...i poszedł "sprawdzać się w biznesie"
  • Brzost napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Złe lewacko-liberalne portale donoszą że Misio będzie teraz szefem gabinetu politycznego Jarosława jako wicepremiera a ja czekam aż się okaże że się mylą i że to fejk.
    Ale Misio who?
    No, pocieszny miły grubasek, który brzydzi się wojną kulturową.

    Wygląd to ma pedofila.
  • Raczej pasywa.
  • edytowano October 2020
    anyway, rząd mniejszościowy

    "mniejszościowy"
  • A zaś dzisiej wystąpił we Wnetu min. Ardanowski i opowiadał, jak to osobiście widział, że posłowie PiS, dorośli ludzie, literalnie płaczą bo im zły Ozyrys kazał za idiotyczną ustawą głosować.

    No, przykro mi się zrobiło, że do polityki idzie się nie tylko dla nędzy materialnej ale i moralnej oraz że jedyną kwalifikacją posła PiS jest głosować jak łysy każe, a już w żadnym razie nie używać ani muzgó ani sumienia.

    Coraz to bardziej wujowata partia ten PiS i och jak pragnę głosować na inną zgodnie z nałkami kol. Jorgego. Cóż bieda w tym, że wszystkie inne wujowatsze.

    Ba, sam Ardano tłomaczył, że nie powoła własnej partii, gdyż by to PiSu zaszkodziło.
  • Jest na to jedno lekarstwo na e. Skoro Smolar mógł...
  • Szlag by to! W dodatku dziś posłowie PiS zagłosowali (na komisji) za projektem, który zakazuje obrażania sodomitów.
  • Niech najpierw wyegzekwują zakaz obrażania uczuć religijnych.
  • Mania napisal(a):
    Szlag by to! W dodatku dziś posłowie PiS zagłosowali (na komisji) za projektem, który zakazuje obrażania sodomitów.
    Znaczy ściśle realizujemy program niemiecki i w ogóle zachodnioeuropejski. Wszelkie fanaberie lewactwa i u nas wdroży chadecja.
  • edytowano October 2020
    Skoro nie możesz zatrzymać nieuchronnego walca przemian, to się do niego przyłącz, a najlepiej zasiądź za sterami.. A poważniej, to jak widzę z jakim mentalnym bajzlem będą musiały borykać się kolejne pokolenia Polaków, to brrr...
  • Czy ktoś czytał projekt tej ustawy? Bo zdaje się, że ustawa o obrażaniu pedałów już jest i maksymalna kara to 3 lata a teraz ma być zmieniona na 5? Oraz czy dalej będzie się podlegać karze tylko za obrażanie konkretnego sodomitę a pedalstwo en masse można obrażać? Oraz czy nazwanie konkretnego Margota mężczyzną to już obrażenie go? Czy decyduje o tym ustawa czy niezawisły sędzia Tuleya?
  • Oo, a jak nazwę w neciku konkretnego sodomitę pasywem to obrażam czy nie? Pytam, bo mi się zdarza. A jak sodomitą? A jak pedałem? Pytania mnożą się jak króliki.

    I może wiewiórki tego kolegi z tut. forumna jednak dobrze zeznawały...
  • W myśl zasad chrześcijańskich, nie nienawidzimy osób, nienawidzimy grzechy.
    Jeśli zwalczamy LGBT, zwalczamy gównianą ideologię, a nie jej ofiary typu Margot.
    Czy sędzia Tuleja weźmie to pod uwagę?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.