Skip to content

Rząd mniejszościowy

1101112131416»

Komentarz

  • Ludzie zmęczą się, staną się bardziej apatyczni.
    Zakazać jeszcze czegoś, i nie pilnować za mocno,
    Bimbrownictwo, wyrób papierosów,
    Da okazję do małej przebieżki z policją, trochę sportu i satysfakcji, i nie będzie już ochoty do patrzenia rządowi w garnki
  • edytowano November 2020
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    romeck napisal(a):
    - Kto skorzystał?
    Nu?
    polityka, 25.11.2020
    I ty Ziobrusie...
    ZZ szykuje swoje kadry, bo chce stanąć na czele całej polskiej prawicy. I zastąpić Kaczyńskiego. Jednak w istniejącym układzie nie ma na to szans. Dlatego chce ten układ wywrócić.
    Co prawda punktem wyjścia jest zablokowanie ustawy o braku odpowiedzialności kowidowej leksrzy ale piszą o "nu?" ZiZi zagłosował przeciw (na "nie") piątce futerkowej. Oraz napisał płomienny list-mowę do PMM, aby zawetował unijny budżet.

    stan wojska:
    19 posłów
    2 senatorów
    2 europosłów

  • ...że Ziobro jest w rządzie to dramat, obaj z Gowinem powinni siedzieć w sejmie jako "szeregowi posłowie", nawet za cenę oddania "koalicjantom" po 2 resorty... chyba że tam jest taki układ hakowy, że nie ma opcji na osłabienie przywództwa Ziobry ...tym bardziej tragiczne
  • christoph napisal(a):
    Ludzie zmęczą się, staną się bardziej apatyczni.
    Zakazać jeszcze czegoś, i nie pilnować za mocno,
    Bimbrownictwo, wyrób papierosów,
    Da okazję do małej przebieżki z policją, trochę sportu i satysfakcji, i nie będzie już ochoty do patrzenia rządowi w garnki
  • dam tutaj, choć to podzwonne ciamajdanu pod wodzą Lempart #strajkkobiet

    Newsweek, nr 50, 7.12.2020
    Kto zyska na protestach? Razem, ale osobno.

    Po miesiącu protestów w sprawie aborcji koalicja rządowa powinna liczyć straty, a opozycja - otwietać szampana. Tymczasem układ sił się nie zmienił.

    W kolejce po poparcie ulicy ustawili się wszyscy gracze opozycji: ...

    ... "...obietnica skruszenia zabetonowanej sceny politycznej nie wystarczy. Wymaga jeszcze pomysłu, jak tego dokonać." - dr. hab Jarosław Fils
    i tak trzy szpalty krytyki całej tej kolejki po ulicę... :)

  • No bo, jak to ujął Poeta: "nic ich nie łączy poza pragnieniem naszej zagłady".

    Chociaż podobno w niedzielę ma być ostatnia próba ciamajdanu, w egzotycznej koalicji (górale razem z lempartami).
  • górale to kto?
  • Podobno jacyś przedsiębiorcy z Zakopanego, którzy ponoszą straty.
  • edytowano December 2020
    Gdzieś mi mignęło na tt chyba, że szefem "górali" jest lokalny radny platformy. Ale trzeba by to potwierdzić.
  • los napisal(a):
    górale to kto?
    Stara imigracja gospodarcza z Węgier
  • To pewnie z tych 49,36% co w m.Zakopane głosowali na RT.
  • Rasza tu dej
  • No nie no
    Kolega teraz poleciał
  • edytowano December 2020
    christoph napisal(a):
    No nie no
    Kolega teraz poleciał
    Kiedyś w barze w Zakopanem rozmawiałem z uroczą barmanką o dokonaniach pana Wacława, to i wiem, że ściszonym głosem cieszy się on tam dość znacznym mirem i warsawioki tego i tak nie pojmą.
  • Straszne to musiało być zadupie, jeśli głównym oligarchą był tam właściciel jedynego kiosku z papierosami.
  • los napisal(a):
    Straszne to musiało być zadupie, jeśli głównym oligarchą był tam właściciel jedynego kiosku z papierosami.
    dostęp do legalnego narkotyku i powiew wielkiego świata
  • edytowano December 2020
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    christoph napisal(a):
    No nie no
    Kolega teraz poleciał
    Kiedyś w barze w Zakopanem rozmawiałem z uroczą barmanką o dokonaniach pana Wacława, to i wiem, że ściszonym głosem cieszy się on tam dość znacznym mirem i warsawioki tego i tak nie pojmą.
    my to my , jak każde górale na całem świecie
    mia san mia
  • los napisal(a):
    Straszne to musiało być zadupie, jeśli głównym oligarchą był tam właściciel jedynego kiosku z papierosami.
    Pon się boją we wsi ruchu?
    Pon nas podśmiewają w duchu?

    Ruchu bym się bał? Broń Boże!
    Toż z kioskiem Ruchu przybędzie
    Na wioskę postęp prawdziwy!
    Tu -- gazety chłop nabędzie,
    Pinezki -- i prezerwatywy.

    Oooj, z tym kłopot prawdziwy!
    Bo księża mówią, że grzesznie,
    Baby znów -- że im śmiesznie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.