Skip to content

Donald Trump przegrał wybory

145679

Komentarz

  • edytowano February 2021
    Pewien ksiądz powiedział kiedyś na rekolekcjach, że u wielu nas, chrześcijan pierwszą myślą po obudzeniu się jest:
    "Co tam słychać u pogan?" I pyk - TVN-ik lub Onecik..Ostatnio doceniłem mądrość tych słów

    Amerykanów mi żal, bo im się autentyczna Komuna 2.0 zainstalowała w kraju na wielu płaszczyznach. Zaraz bedzię deja Vu: cenzura, prześladowania, wilcze bilety, pokazowe procesy, ...Polska i inne tzw. Demoludy trendsetterem

  • Michał5 napisal(a):
    Dzisiaj zachecające tytuły:
    Ksiądz atakuje Strajk Kobiet
    I się dziwią że popieramy strajk mediów aż zdechną psie syny.
  • nie: strajk
    tylko: strajkowanie
    (chyba, nie?)
  • Dziesięciu senatorów utknęło w toalecie.


  • Tej samej?
  • Tej samej?
    Jak dziesięciu wlazło do jednej kabiny, to nie dało rady tego uniknąć... :))
  • Górą chyba
  • edytowano February 2021
    romeck napisal(a):
    Dziesięciu senatorów utknęło w toalecie.


    Tylko siedmioro zdradziło na szczęście (jeśli Romneja i Pierre'a Delecto liczyć jako raz).
  • edytowano May 2021
    From the desk of DONALD J. TRUMP


    ten-co-przegrał otworzył własną... albiclę!

    teraz 'desk'uje' na swoim, a jego deski można re-deskować na twyttery i fejsbóki

  • A temczasem rada nadzorcza Pejs Zbuka zadecydowała, że "były prezydent Donald Trump nie wróci na Facebooka - przynajmniej na razie".
    Ban miał trwać cztery miechy, ale został przedłużony.
    Pejs Zbuk nie wyklucza, że w końcu Trump będzie mógł wrócić, bo jak stwierdzili "Nie jesteśmy gliniarzami, panującymi w świecie mediów społecznościowych".
    Hehe.

    https://www.680news.com/2021/05/05/facebook-board-upholds-trump-suspension/

    👣

    🐾
    🐾

  • A co to jest Pejsdzbuk?
  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    A temczasem rada nadzorcza Pejs Zbuka zadecydowała, że "były prezydent Donald Trump nie wróci na Facebooka - przynajmniej na razie".
    Ban miał trwać cztery miechy, ale został przedłużony.
    Pejs Zbuk nie wyklucza, że w końcu Trump będzie mógł wrócić, bo jak stwierdzili "Nie jesteśmy gliniarzami, panującymi w świecie mediów społecznościowych".
    Hehe.

    https://www.680news.com/2021/05/05/facebook-board-upholds-trump-suspension/
    Ta 'rada nadzorcza' to śmiech na sali. Albo konferencyjny panel przedstawicieli Ruchu Państw Niezaangażowanych.

    A skoro o sprzedajnych ścierach mowa - dla Pejsbuka jako nadzorca wizerunkowy pracuje Nick Clegg, były wicepremier Anglikówka.
  • los napisal(a):
    A co to jest Pejsdzbuk?
    To, gdzie nie ma tego, który przegrał.
  • Rownież Twitter się odezwał, ponieważ można wstawiać posty Trumpa jako link, że nie będzie tolerował kont udających tego, który przegrał.
    (czyli konta za często retwitujące Trumpa potraktowane zostaną jak sam Trump.)
  • Retłitować. Fajne słowo.
  • Nie wiem czy pasuje tutaj, najwyżej sie przeniesie.

    Czytam i słucham z różnych źródeł, że w różnych miejscach Amerykówka brak rąk do pracy w odradzającej się gospodarce - FED drukuje miliardy i zasypuje naród zasiłkami pandemicznymi, które są wyższe od pensji jakie mogą zaoferować pracodawcy.

    To na marginesie naszych rozważań o inflacyi.
  • edytowano May 2021
    peterman napisal(a):
    Nie wiem czy pasuje tutaj, najwyżej sie przeniesie.

    Czytam i słucham z różnych źródeł, że w różnych miejscach Amerykówka brak rąk do pracy w odradzającej się gospodarce - FED drukuje miliardy i zasypuje naród zasiłkami pandemicznymi, które są wyższe od pensji jakie mogą zaoferować pracodawcy.

    To na marginesie naszych rozważań o inflacyi.
    Co do inflacji: wzrost cen np. nieruchomości w Polsce świadczy o wzroście gospodarczym w kraju, a nie o spadku. Nikt nie inwestuje masowo w mieszkania i grunty, tam gdzie spodziewa się załamania ekonomicznego.

    500+ też miało rozwalić polską gospodarkę, a nawet liberał Wojciech Cejrowski narzekał (blog Andrzej Pilipiuka):

    "Wojciech Cejrowski biada że program 500+ demoralizuje ludzi. Zauważył że w lesie spadła liczba zbieraczy jagód a w dodatku ludzie wycinający mu trzcinę w tym roku nie zgłosili się do pracy… Do tego psioczy że ludzie pieniądze z programu przeznaczają na zakup pralek i telewizorów…"
  • Tego tekstu Cejrowerowi nigdy nie zapomnę.
  • los napisal(a):
    Tego tekstu Cejrowerowi nigdy nie zapomnę.
    No jest to bydlę ekstraordynaryjne.
  • gościu jak z południowych stanów .
    biedacy chcą miec lodówki! nowe!
    albo pralki
  • christoph napisal(a):
    gościu jak z południowych stanów .
    biedacy chcą miec lodówki! nowe!
    albo pralki
    Otóz Cejro obecnie mieszka właśnie w Arizonie
  • edytowano May 2021
    Amerykowo powoli zaczyna sobie przypominać słodkie czasy Jimmy'ego Cartera.

    Tim Pool okopuje się jak prawdziwy preppers.


  • Znaczy będzie Ronnie 2?
  • edytowano May 2021
    Kupno elektryka jest może jakimś rozwiązaniem, ale w socjalizmie to nawet piasku na pustyni zabraknie, więc pan Tim powinien jeszcze zainwestować w jakąś fotowoltaikę [EDIT: dosłuchałem, że coś takiego jednak ma]. Słońca nie odłączą (chociaż, zaraz zaraz, coś tam Bil Gejc plumkał i o odłączaniu słońca...)
  • Pralki, powiadacie?

    Dziś jeszcze pralki nie wklejałem, a kto nie zna niech pozna:

  • niech pozna
  • Z nieruchomościami to nie taka prosta sprawa. Sam słyszałem od b. wielu osób, że trzeba gdzieś ulokować piniondze, bo PiS przez rozdawnictwo doprowadzą do hiperinflacji.

    Poza tym ludzie mówią - nie wiem wiele w tym prawdy - że całe niemal osiedla wykupywane są przez fundusze inwestycyjne. Kupują też Inuici, którzy siedzą na beczce prochu.

    Chyba bez szczegółowych danych nie można orzekać o powodzie wzrostu cen nieruchomości.

    Poza tym, wydaje mnie się, że nie można oceniać inflacji na podstawie ceny jednego produktu, zwłaszcza takiego drogiego. Inflacja rozumiana przez spadek wartości pieniądza spowodowałaby podrożenie z grubsza wszystkiego.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Niech pozna:

    https://www.ted.com/talks/hans_rosling_the_magic_washing_machine?language=pl
    Bardzo śmieszny wykład.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.