Skip to content

Fundusz Odbudowy - potrzeba referendum

1456810

Komentarz

  • edytowano May 2021
    Janecki:
    Porozumienie Jarosława Gowina (powiedzmy, że to odpowiednik ZSRS 17 września 1939 r.).
    hłehłehłe !
  • edytowano May 2021
    ...Czarzasty miszcz (czytaj: jedyny dorosły polityk po tamtej stronie)
  • Filioquist napisal(a):
    ...Czarzasty miszcz (czytaj: jedyny dorosły polityk po tamtej stronie)
    Stary komuch.
    Z niejednego pieca chleb jadł, niejednego działacza wyrolował...
  • krzychol66 napisal(a):
    Stary komuch.
    Z niejednego pieca chleb jadł, niejednego działacza wyrolował...
    Ten człowiek nie ma za grosz przyzwoitości.
    Cyniczny do cna.
    Nie wypada, ale jedynym okresleniem dlań to , sorry dla wrażliwych,
    stary ch...
  • Internety jarają się właśnie trollowaniem Budki przez Zandberga (Zandberg trolluje). Młody komuch zajada się parówkami na Orlenie i wrzuca fotki na Twittera!. (parówkami vege, oczywiście)

    hasło w gógla: zandberg parówki
  • loslos
    edytowano May 2021
    Ziemniak:

    Przy okazji widać, że „wegańskie hotdogi” służą tylko do pozowania z nimi. Gdyby to się nadawało do jedzenia, zdjęli by te namordniki.

    image
  • RAZ strollowany! ;)
  • To był piątek, więc wegańskie hot-dogi powinny na narodowo-radykalnym Orlenie nazywać się "postne hot-dogi". Swoją drogą to, że lobby katolickie nie potrafiło wywalczyć sobie postnych przekąsek, a potrafiła to zrobić garstka świrów, oznacza, że oni wygrali a my przegraliśmy kolejną kulturową bitwę.
  • My nawet nie probowalismy w tej wojnie uczestniczyć niczym Czesi w 1938
  • Niema czegoś takiego jak postny hot dog.
  • wegańskie parówki, wędliny, sery to nie pożywienie to zmaterializowana schizofrenia.
  • Waski napisal(a):
    To był piątek, więc wegańskie hot-dogi powinny na narodowo-radykalnym Orlenie nazywać się "postne hot-dogi". Swoją drogą to, że lobby katolickie nie potrafiło wywalczyć sobie postnych przekąsek, a potrafiła to zrobić garstka świrów, oznacza, że oni wygrali a my przegraliśmy kolejną kulturową bitwę.
    To musiałby być rybny hot-dog!
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Niema czegoś takiego jak postny hot dog.
    W piątek jest post jakościowy, nie ilościowy; nie spożywa się baranków (& consortes trzody) ze względu na Baranka Bożego (→przelanie krwi).
    Więc 'vege' może robić za 'postny'... :)


  • romeck napisal(a):
    Waski napisal(a):
    To był piątek, więc wegańskie hot-dogi powinny na narodowo-radykalnym Orlenie nazywać się "postne hot-dogi". Swoją drogą to, że lobby katolickie nie potrafiło wywalczyć sobie postnych przekąsek, a potrafiła to zrobić garstka świrów, oznacza, że oni wygrali a my przegraliśmy kolejną kulturową bitwę.
    To musiałby być rybny hot-dog!
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Niema czegoś takiego jak postny hot dog.
    W piątek jest post jakościowy, nie ilościowy; nie spożywa się baranków (& consortes trzody) ze względu na Baranka Bożego (→przelanie krwi).
    Więc 'vege' może robić za 'postny'... :)


    Jakoś katolicy w USA załatwili sobie FishMaca,
  • Nie ma wegetariaskiej/ postnej kiełbasy. Kiełbasa to mielone wędzone MIĘSO.
  • edytowano May 2021
    e, tam! sam kiedyś warzyłem wegetariańskie rosoły i smarzyłem wegetariańskie kotlety mielone!

    jest pióro i pióro
    jest kiełbasa i kiełbasa
    (już po ptokach, weszło do codziennego języka)
  • Waski napisal(a):
    Jakoś katolicy w USA załatwili sobie FishMaca,
    Jest i w Polsce.
  • edytowano May 2021
    Z
    Waski napisal(a):
    To był piątek, więc wegańskie hot-dogi powinny na narodowo-radykalnym Orlenie nazywać się "postne hot-dogi". Swoją drogą to, że lobby katolickie nie potrafiło wywalczyć sobie postnych przekąsek, a potrafiła to zrobić garstka świrów, oznacza, że oni wygrali a my przegraliśmy kolejną kulturową bitwę.
    Ja jak w piątek zamawiam pizze czasem to zawsze mówię, że postna. I Pani zawsze mi mówi aa to możemy zaproponować np. wegańską ; - )

    Wystarczy się nie kryć i zwroty same powszechnieją.
  • romeck napisal(a):
    Waski napisal(a):
    Jakoś katolicy w USA załatwili sobie FishMaca,
    Jest i w Polsce.
    Gdzie? Poważnie pytam, bo w kilku punktach pytałem i nie ma (wycofali z oferty).
  • edytowano May 2021
    - Poproszę pizzę postną, bo dzìś jest piątek a ja jestem katolik...

    - Znaczy weganin...trzeba było tak od razu
  • Jeden ruch, Jarkacza , Bóg raczy wiedzieć czym okupiony ;)
    I mamy
    Nie będę uczestniczył w dyskusjach o jednej wspólnej liście, PSL buduje Koalicję Polską, buduje blok centrowy” - powiedział PAP lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Lider Polski 2050 Szymon Hołownia zadeklarował, że na razie będzie robił wszystko, aby Polska 2050 wygrała wybory samodzielnie.
  • Podobno pod koniec komuny wszystkie parówki, a co za tym idzie hot-dogi, były postne. Zresztą, w okolicy SW ze względu na przejściowe braki z parówkami (nawet bezmięsnymi) hot-dogi były z pieczarkami. Te z pewnością były postne.
  • Michał5 napisal(a):
    Jeden ruch, Jarkacza , Bóg raczy wiedzieć czym okupiony ;)
    I mamy
    Nie będę uczestniczył w dyskusjach o jednej wspólnej liście, PSL buduje Koalicję Polską, buduje blok centrowy” - powiedział PAP lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Lider Polski 2050 Szymon Hołownia zadeklarował, że na razie będzie robił wszystko, aby Polska 2050 wygrała wybory samodzielnie.
    →5. maja 2021 skończyła się "opozycja totalna" ;)
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    wegańskie parówki, wędliny, sery to nie pożywienie to zmaterializowana schizofrenia.
    +1
  • edytowano May 2021
    Idąc z duchem czasu - jeśli dana potrawa uważa się za parówkę, to nią jest, gdyż taki jest wówczas jej gender kulinarny. Binarność gastronomiczna alienuje.
  • MarianoX napisal(a):
    Idąc z duchem czasu - jeśli dana potrawa uważa się za parówkę, to nią jest, gdyż taki jest wówczas jej gender. Binarność gastronomiczna alienuje.
    54 płci społecznych parówki.
  • Przemko napisal(a):
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    wegańskie parówki, wędliny, sery to nie pożywienie to zmaterializowana schizofrenia.
    +1
    +2
  • W życiu nie jadłem wegańskiej parówki ale lubię sojowy ser (tofu).
  • A kiełbasę o smaku ogórka można zanabyć?
  • Ehhh coraz więcej amatorów pcha się do zabawy hehe mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i hot-dogi będzie można kupować tylko z licencją bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia ani wyobraźni i na przykład kupią bułkę z soją zamiast z mięsem pozdrawiam
  • edytowano May 2021
    Teoria spisku - żadnych wiewiórek, czysta spekulacja.
    los napisal(a):
    CobraVerde napisal(a):
    los napisal(a):
    Tracą na niej państwa wiarygodne
    To jakim cudem udało się ten projekt przeprowadzić?
    Ojroterrorem. I jeszcze się nie udało, poczekajmy.

    No właśnie, jak tu się z tego wywikłać tak, żeby nie ponieść za dużych politycznych strat. Może niech Polacy zaczną, w razie czego zwali się wszystko na nich.

    - Herr Tusk! Ma pan kilka telefonów do wykonania.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.