Skip to content

Wojna

1160161163165166296

Komentarz

  • Czyli nazywa się Hrim.
  • Przemko napisal(a):
    Oczywiście, tej wersji się trzymamy. Ostatnio ruskie też biadoliły że znaleźli fragmenty rakiety HARM.

    To jest rakieta która naprowadza się sa na źródło promieniowania radarowego. Jest to natowska broń więc raczej na 100% wystrzelona z polskich F16.


    https://pl.wikipedia.org/wiki/AGM-88_HARM
    Można naziemnych wyrzutni odpalać .
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Czyli nazywa się Hrim.
    lub Sapsan
  • edytowano August 2022
    Te Gromy to nadal prototyp, prawdopodobnie system w całości nie został uruchomiony przed wojną ale mógł już w trakcie. Podejrzewano że Moskwe mogła zatopic właśnie taka rakieta.
  • Najnowsze S400 dostarczone ruskim na Krym, pompowane satrapy.

  • Przemko napisal(a):
    Najnowsze S400 dostarczone ruskim na Krym, pompowane satrapy.

    https://twitter.com/na_intel/status/1557381938742263808
    Nie nakręcałbym się tym, bo zawsze warto trochę zmylić przeciwnika.
  • Atrapy dla satrapy
  • W Ziabrowce na Białorusi zniszczył się główny radar obrony przeciwlotniczej.
  • Powinni tam byli bardziej sumiennie przestrzegać zakazu palenia.
  • Przemko napisal(a):
    Najnowsze S400 dostarczone ruskim na Krym, pompowane satrapy.

    https://twitter.com/na_intel/status/1557381938742263808
    To wideo ma już kilka lat. Ostatnio go szukałem, więc dziekuję za linka.
  • Były też inne z dmuchańcami.
  • Przemko napisal(a):
    Były też inne z dmuchańcami.
    Możliwe, ale jeśli dobrze pamiętam, to ten wywiad oglądałem lata temu na Zachodzie [przed COVID-19].
  • Głoś nie zgadza się z ruchem warg. Fejk.
  • Może po prostu montażysta musiał głosiowi dodać trochę rozsądku. A Kolega od razu "Fejk, fejk!"
  • edytowano August 2022
    Ukraina. Po drugiej, pod zarządem ukraińskim, stronie Dniepru rozdzielają już tabletki z jodem. Elektrownia z Zaporożiu zaminowana. Wysiadła tam pompa do chłodzenia jednego z bloków
  • edytowano August 2022
    Przemko napisal(a):
    Najnowsze S400 dostarczone ruskim na Krym, pompowane satrapy.

    Dobrze że nie pompowane szantrapy.

    image

    👣

    🐾
    🐾

  • Morde chlaju - koham!
  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Najnowsze S400 dostarczone ruskim na Krym, pompowane satrapy.



    Dobrze że nie pompowane szantrapy.

    image
    Po prostu Amerykanki
  • Prawdę mówiący ciężko mi uwierzyć, że istnieją mężczyźni, którym te panie wydają się atrakcyjne z powodu przebytych zabiegów, które skutkują takim wyglądem.
  • trep napisal(a):
    Prawdę mówiący ciężko mi uwierzyć, że istnieją mężczyźni, którym te panie wydają się atrakcyjne z powodu przebytych zabiegów, które skutkują takim wyglądem.
    Właśnie gdzieś mi mignął artykuł, że mężczyźni w ogóle coraz mniej są zainteresowani seksem.
  • dyzio napisal(a):
    trep napisal(a):
    Prawdę mówiący ciężko mi uwierzyć, że istnieją mężczyźni, którym te panie wydają się atrakcyjne z powodu przebytych zabiegów, które skutkują takim wyglądem.
    Właśnie gdzieś mi mignął artykuł, że mężczyźni w ogóle coraz mniej są zainteresowani seksem.
    No przy takich pieknosciach jak na powyższym fotogramie, to wszystko opada...
  • adamstan napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    trep napisal(a):
    Prawdę mówiący ciężko mi uwierzyć, że istnieją mężczyźni, którym te panie wydają się atrakcyjne z powodu przebytych zabiegów, które skutkują takim wyglądem.
    Właśnie gdzieś mi mignął artykuł, że mężczyźni w ogóle coraz mniej są zainteresowani seksem.
    No przy takich pieknosciach jak na powyższym fotogramie, to wszystko opada...

    Do Chin ich wysłać
  • dyzio napisal(a):
    adamstan napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    trep napisal(a):
    Prawdę mówiący ciężko mi uwierzyć, że istnieją mężczyźni, którym te panie wydają się atrakcyjne z powodu przebytych zabiegów, które skutkują takim wyglądem.
    Właśnie gdzieś mi mignął artykuł, że mężczyźni w ogóle coraz mniej są zainteresowani seksem.
    No przy takich pieknosciach jak na powyższym fotogramie, to wszystko opada...
    Do Chin ich wysłać

    nie rozumię
  • trep napisal(a):
    Prawdę mówiący ciężko mi uwierzyć, że istnieją mężczyźni, którym te panie wydają się atrakcyjne z powodu przebytych zabiegów, które skutkują takim wyglądem.
    Miały być pompowane szantrapy to są; nawet nie było łatwo znaleźć.
    A wysyłać na ruski front jako broń biologiczną.

    👣

    🐾
    🐾

  • trep napisal(a):
    Prawdę mówiący ciężko mi uwierzyć, że istnieją mężczyźni, którym te panie wydają się atrakcyjne z powodu przebytych zabiegów, które skutkują takim wyglądem.
    Miłość nie zna granic.
  • christoph napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    adamstan napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    trep napisal(a):
    Prawdę mówiący ciężko mi uwierzyć, że istnieją mężczyźni, którym te panie wydają się atrakcyjne z powodu przebytych zabiegów, które skutkują takim wyglądem.
    Właśnie gdzieś mi mignął artykuł, że mężczyźni w ogóle coraz mniej są zainteresowani seksem.
    No przy takich pieknosciach jak na powyższym fotogramie, to wszystko opada...
    Do Chin ich wysłać
    nie rozumię

    W Chinach niedobór kobiet to może i szantrapy wezmą
  • Jeśli ktoś nie daj Boże potrzebuje przepisu na womit w niedzielny poranek - cała trójka kacapskich gagatków w jednym miejscu: Tracey zachwyca się, jak Tulsi mówi Tuckerowi że sankcje są be.

    https://mobile.twitter.com/mtracey/status/1558535917782142976
  • Czy wiele tracę nie wiedząc kim są ci ludzie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.