Skip to content

WYBORY 2023

1121315171865

Komentarz

  • @los powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    W Polsce nie ma obecnie ŻADNEJ innej siły politycznej, która by była w stanie sprawnie rządzić. Każda koalicja bez PiSu doprowadzi do gigantycznego bałaganu, tu wsparcie niemieckie nic nie da.

    Ależ bracia Niemcy właśnie sobie życzą bałaganu w Polsce.

    Tak mnie najszło, że nie tylko z powodów własnego ego i gospodarki ale i w celu aby USA nie miały wątpliwości, że z Polakami nie da się prowadzić polityki, a jedynie tych dzikusów cywilizować i jak dzieci wychowywać.
    Dodatkowo, to PiS zapomina się chwalić zniesieniem wiz do USA.

  • edytowano September 2023

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    W Polsce nie ma obecnie ŻADNEJ innej siły politycznej, która by była w stanie sprawnie rządzić. Każda koalicja bez PiSu doprowadzi do gigantycznego bałaganu, tu wsparcie niemieckie nic nie da.

    Ależ bracia Niemcy właśnie sobie życzą bałaganu w Polsce.

    Tak mnie najszło, że nie tylko z powodów własnego ego i gospodarki ale i w celu aby USA nie miały wątpliwości, że z Polakami nie da się prowadzić polityki, a jedynie tych dzikusów cywilizować i jak dzieci wychowywać.
    Dodatkowo, to PiS zapomina się chwalić zniesieniem wiz do USA.

    To trochę wyszło przy okazji tzw. afery wizowej, po podobnież pojawił się jakiś kanał Ameryka Południowa - USA, tzn. jacyś tam Wenezuelczycy (nie wiem ilu) wyjechało do USA za pośrednictwem Polski. A też w sumie nie wiem skąd wyjechali, nie wiem czy bezpośrednio z Wenezueli.

  • edytowano September 2023

    Tylko PiS snuje piękną opowieść o Polsce 2035 (CPK, zbrojenia, atom), która sprawia, że chce się perspektywicznie głosować nań jeszcze przynajmniej w trzech kolejnych wyborach.

  • @los powiedział(a):

    Ależ bracia Niemcy właśnie sobie życzą bałaganu w Polsce.

    Aż takimi idiotami są ? Burdel w Polsce spowoduje powrót PiSu do władzy, z jeszcze większą reprezentacją i jeszcze na dłużej. No chyba, że PiSu już nie będzie.

    Piszę bardzo poważne, jedynym scenariuszem, który jest skuteczny wg mnie, jest delegalizacja PiSu i powsadzanie do więzień większości działaczy. Każde inne rozwiązanie spowoduje powrót najdalej za 4 lata. Tyle chcą Szwaby, ugrać 4 lata ? Bo w rozwiązanie siłowe jednak nie wierzę.

  • @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    Ależ bracia Niemcy właśnie sobie życzą bałaganu w Polsce.

    Aż takimi idiotami są ? Burdel w Polsce spowoduje powrót PiSu do władzy, z jeszcze większą reprezentacją i jeszcze na dłużej. No chyba, że PiSu już nie będzie.

    O to to. Krótki jest przepis: przemoc. Bo wątpliwości nie ma, że rozgrzani do czerwoności sędziowie wszystko uznają za legalne a Unii też się spodoba, prawda?

  • edytowano September 2023

    @los powiedział(a):

    O to to. Krótki jest przepis: przemoc. Bo wątpliwości nie ma, że rozgrzani do czerwoności sędziowie wszystko uznają za legalne a Unii też się spodoba, prawda?

    No i myślisz, że u nas w kraju przejdzie ? Ludzie na to pozwolą ?

  • Taak, są bierni. Wszyscy ich uczyli, że bierność jest cnotą a Kościół najzawzięciej.

  • Patrząc na to jaki plan mają Niemce na UE to rozchodzi się o burdel w Polsce choćby na krótkiczas tak żeby pare spraw ważkich takich jak głosowanie większościowe przepchnąć. A co potem to już mniej istotne.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Przeczytałem w dorzeczu wywiad z liderem PJJ Rafałem Piechem z Siemianowic Śląskich, i w całym wywiadzie, w negatywnym kontekście pada nazwa tylko jednej partii PiS. Tak więc ten tego....
    Druga sprawa, to czy możemy sobie pozwolić, na niszowym forum, na merytoryczne podsumowanie 8 lat rządów PiS, z naciskiemna ostatnie 4 lata?

    Co to jest PJJ?

    Polska Jest Jedna. Prywatna partia tego miłego pana.

    Ach, powiało latami 90.! Słodkie czasy.

    Ale że niby PPPP?

    Coś pan, to akurat poważna partia, która miała da kluby parlamentarne.

    Myślę o tych wszystkich jednoosobowych partyjkach, działaczy którzy mieli fajny bo własny pomysł na Polskę. Myślę, że określenie "partia kanapowa" było niejednokrotnie na wyrost, bo wszyscy działacze tych partii mieścili się w fotelu.

    Pamięć nie służy, bo to były zazwyczaj jednorazowe brechty w rodzinnym gronie nad amatorskimi broszurkami sensatów. Potem była jakaś melioracja ustawy o partiach politycznych i wszystkie je wywalili z ewidencji.

    Ale perełki nadal się trafiają, vide infra:
    https://bip.warszawa.so.gov.pl/rejestr-partii/1904

  • a te grupki w Sejmasie , takie trzyosobowe..
    jedynki teraz podostawały, choć zarzekają się, ze " to nie tak, jak Pan myśli"

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Ale perełki nadal się trafiają, vide infra:
    https://bip.warszawa.so.gov.pl/rejestr-partii/1904

    Nic tu nie ma, wyszukiwarka.

  • @Przemko powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Ale perełki nadal się trafiają, vide infra:
    https://bip.warszawa.so.gov.pl/rejestr-partii/1904

    Nic tu nie ma, wyszukiwarka.

    Wystarczy kliknąć bez żadnych kryteriów wyszukiwania i wypada cała lista. Nawet UPR na niej jest, z numerkiem 34.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Ale perełki nadal się trafiają, vide infra:
    https://bip.warszawa.so.gov.pl/rejestr-partii/1904

    Nic tu nie ma, wyszukiwarka.

    Wystarczy kliknąć bez żadnych kryteriów wyszukiwania i wypada cała lista. Nawet UPR na niej jest, z numerkiem 34.

    Partia Antypartia na drugim miejscu bardzo mi się podoba. A pod nią parta Bezpartyjni.

  • O, są też partie filmowe: Nowa Nadzieja, Sami Swoi. I prawie na końcu partia z Gołuchowa: Z Miłości do Koryta, skrót ZMDK

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Przeczytałem w dorzeczu wywiad z liderem PJJ Rafałem Piechem z Siemianowic Śląskich, i w całym wywiadzie, w negatywnym kontekście pada nazwa tylko jednej partii PiS. Tak więc ten tego....
    Druga sprawa, to czy możemy sobie pozwolić, na niszowym forum, na merytoryczne podsumowanie 8 lat rządów PiS, z naciskiemna ostatnie 4 lata?

    Co to jest PJJ?

    Polska Jest Jedna. Prywatna partia tego miłego pana.

    Ach, powiało latami 90.! Słodkie czasy.

    Ale że niby PPPP?

    Ten pan to jeden z liderów (rycerzy?) Wojowników Maryi (od x. Chmielewskiego). Aktywnie uczestniczy w "dawaniu świadectwa".

    Nie dziwi, że na polityce też się zna (wesensie tej państwowo-międzynarodowej). :)

  • Partie KO, Konfederacja oraz ich ugrupowania satelickie powinny po prostu zmienić nazwę na Nienawidzę Polski, która jednocześnie zawierałaby w sobie cały ich program.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Przeczytałem w dorzeczu wywiad z liderem PJJ Rafałem Piechem z Siemianowic Śląskich, i w całym wywiadzie, w negatywnym kontekście pada nazwa tylko jednej partii PiS. Tak więc ten tego....
    Druga sprawa, to czy możemy sobie pozwolić, na niszowym forum, na merytoryczne podsumowanie 8 lat rządów PiS, z naciskiemna ostatnie 4 lata?

    Liczę na to, choć mi taki temat głupio zakładać, jako zieleninie.

  • edytowano September 2023

    @MarianoX powiedział(a):
    Partie /..../ Konfederacja oraz ich ugrupowania satelickie powinny po prostu zmienić nazwę na Nienawidzę Polski, która jednocześnie zawierałaby w sobie cały ich program.

    Tak lekceważąco o przyszłym koalicjancie?
    Swoją droga jakby PiS był w stanie totalnych strollować i powiedzmy powstaje rząd Trzaskowskiego z poparciem Konfy a po tygodniu ekstazy wotum nieufności i premier Morawiecki z powrotem to by było piękne.

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @MarianoX powiedział(a):
    Partie /..../ Konfederacja oraz ich ugrupowania satelickie powinny po prostu zmienić nazwę na Nienawidzę Polski, która jednocześnie zawierałaby w sobie cały ich program.

    Tak lekceważąco o przyszłym koalicjancie?

    Przecie to nie nasz koalicjant, tylko zafranej, antypolskiej partii, która udaje narodowe wzmożenie, bo tak ze słupków wyszło.

  • edytowano September 2023

    @MiejSen powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Przeczytałem w dorzeczu wywiad z liderem PJJ Rafałem Piechem z Siemianowic Śląskich, i w całym wywiadzie, w negatywnym kontekście pada nazwa tylko jednej partii PiS. Tak więc ten tego....
    Druga sprawa, to czy możemy sobie pozwolić, na niszowym forum, na merytoryczne podsumowanie 8 lat rządów PiS, z naciskiemna ostatnie 4 lata?

    Liczę na to, choć mi taki temat głupio zakładać, jako zieleninie.

    → Ależ JORGE założył był taki wątek (trzy i pół roku temu...)! ;)

  • edytowano September 2023

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @MarianoX powiedział(a):
    Partie /..../ Konfederacja oraz ich ugrupowania satelickie powinny po prostu zmienić nazwę na Nienawidzę Polski, która jednocześnie zawierałaby w sobie cały ich program.

    Tak lekceważąco o przyszłym koalicjancie?

    Przecie to nie nasz koalicjant, tylko zafranej, antypolskiej partii, która udaje narodowe wzmożenie, bo tak ze słupków wyszło.

    Chciałbym też zauważyć, że wyborcy liberalni byli w większości zdecydowanie przeciwko przywróceniu powszechnego poboru. Pytanie czy wśród elektoratu Konfederacji są oni w wystarczającym stopniu równoważeni przez osoby o poglądach narodowych

  • @romeck powiedział(a):

    @MiejSen powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Przeczytałem w dorzeczu wywiad z liderem PJJ Rafałem Piechem z Siemianowic Śląskich, i w całym wywiadzie, w negatywnym kontekście pada nazwa tylko jednej partii PiS. Tak więc ten tego....
    Druga sprawa, to czy możemy sobie pozwolić, na niszowym forum, na merytoryczne podsumowanie 8 lat rządów PiS, z naciskiemna ostatnie 4 lata?

    Liczę na to, choć mi taki temat głupio zakładać, jako zieleninie.

    → Ależ JORGE założył był taki wątek (trzy i pół roku temu...)! ;)

  • @MarianoX powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @MarianoX powiedział(a):
    Partie /..../ Konfederacja oraz ich ugrupowania satelickie powinny po prostu zmienić nazwę na Nienawidzę Polski, która jednocześnie zawierałaby w sobie cały ich program.

    Tak lekceważąco o przyszłym koalicjancie?

    Przecie to nie nasz koalicjant, tylko zafranej, antypolskiej partii, która udaje narodowe wzmożenie, bo tak ze słupków wyszło.

    Chciałby też zauważyć, że wyborcy liberalni byli w większości zdecydowanie przeciwko przywróceniu powszechnego poboru. Pytanie czy wśród elektoratu Konfederacji są oni w wystarczającym stopniu równoważeni przez osoby o poglądach narodowych

    Nie. Nie ma w Konfie ani jednej osoby o poglądach narodowych, wszyscy oni to popłuczyny po Mikkem. Tylko sobie takie hasło wybrali. Dlaczego? A skąd niby to ja mam wiedzieć?

  • @MiejSen powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Druga sprawa, to czy możemy sobie pozwolić, na niszowym forum, na merytoryczne podsumowanie 8 lat rządów PiS, z naciskiemna ostatnie 4 lata?

    Liczę na to, choć mi taki temat głupio zakładać, jako zieleninie.

    Odpowiedź brzmi nie, bo ku naszemu zdumieniu nasze niszowe forum ma czasem dziwne pochodne, więc dawanie wrogom dobrej amunicji to zdrada, nawet jak się pamięta...

  • edytowano September 2023

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @MiejSen powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Druga sprawa, to czy możemy sobie pozwolić, na niszowym forum, na merytoryczne podsumowanie 8 lat rządów PiS, z naciskiemna ostatnie 4 lata?

    Liczę na to, choć mi taki temat głupio zakładać, jako zieleninie.

    Odpowiedź brzmi nie, bo ku naszemu zdumieniu nasze niszowe forum ma czasem dziwne pochodne, więc dawanie wrogom dobrej amunicji to zdrada, nawet jak się pamięta...

    Będąc świadomym powyższego we wątku "redpillowskim" powtrzymałem się przed podawaniem co pikantniejszych realnych przykładów cywilnoprawnych działań kobiet skierowanych przeciwko mężczyznom. Nigdy nie wiadomo, kto to przeczyta i przeciwko komu podsunięty pomysł wykorzysta.

  • @MarianoX powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @MiejSen powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Druga sprawa, to czy możemy sobie pozwolić, na niszowym forum, na merytoryczne podsumowanie 8 lat rządów PiS, z naciskiemna ostatnie 4 lata?

    Liczę na to, choć mi taki temat głupio zakładać, jako zieleninie.

    Odpowiedź brzmi nie, bo ku naszemu zdumieniu nasze niszowe forum ma czasem dziwne pochodne, więc dawanie wrogom dobrej amunicji to zdrada, nawet jak się pamięta...

    Będąc świadomym powyższego we wątku "redpillowskim" powtrzymałem się przed podawaniem co pikantniejszych realnych przykładów cywilnoprawnych działań kobiet skierowanych przeciwko mężczyznom. Nigdy nie wiadomo, kto to przeczyta i przeciwko komu podsunięty pomysł wykorzysta.

    Prawdziwą plagą są fałszywe oskarżenia o molestowanie seksualne córek, w zmowie z córkami. Przy stwierdzeniu aktu pedofilnego minimalna kara teraz to dwójaś bez zawiasów, co stanowi pewną niedogodnoś życiową. A w telewizorze widziałem lekramę ze Zbyniem, że karę za pedo ma jeszcze podnieść. Mężowie i "partnerzy"! Nie popadajcie w konflikty z waszymi żonami i babami.

  • Tymczasem dramatyczne wyznanie Majora:

    1. A tu dyskusja z sposobem pojmowania rzeczywistości elektoratu PiS:
      https://www.youtube.com/live/VUWBMOGZXRU?si=DCLBU33hr_9ZjPtz&t=2372
  • Niesprawdzone plotki:

    Niedługo Tusk z wizytą w Kijowie a Zeleński ma się jawnie zaangażować w kampanię wyborczą KO.

    Ciekawy niemiecki ruch, ale czy nie spóźniony? Teraz efekt może się okazać odwrotny od zamierzonego...

  • @trep powiedział(a):
    Prawdziwą plagą są fałszywe oskarżenia o molestowanie seksualne córek, w zmowie z córkami.

    Czy są gdzie na ten temat jakieś dane. Bo oczywiście każda taka historia mocno zostaje w pamięci, więc może to takie pamięciowe wyolbrzymienie. A jak można w takiej sytuacji ustalić, że była zmowa i fałszywe oskarżenie? Bo to rozumiem są historie słowo przeciwko słowu

  • To znaczy oczekuje kolega danych na temat fałszywych oskarżeń, w których to fałszywie zeznające przyznały się do tego czynu?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.