Skip to content

WYBORY 2023

1141517192065

Komentarz

  • @Tomek powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):
    te produkty dojadą najdalej do Polski, dalej już to się nie będzie tak opłacać więc rynki niemiecki czy francuski są bezpieczne.

    A właściwie dlaczego?

    Bo dalej się nie opłaca, z powodu kosztów transportu.

  • @Przemko powiedział(a):

    @Tomek powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):
    te produkty dojadą najdalej do Polski, dalej już to się nie będzie tak opłacać więc rynki niemiecki czy francuski są bezpieczne.

    A właściwie dlaczego?

    Bo dalej się nie opłaca, z powodu kosztów transportu.

    Serio się nie opłaca? Przecież Ukraińcy wożą to swoje zboże gdzieś tam hen.

  • Załadunek i wyładunek to ponad 50% kosztów frachtu. Jak się opłaci do Rzeszowa, to się opłaci do Porto.

  • Jak się polski rynek nasyci to wiadomo że pojedzie dalej, lepiej zarobić mniej niż w ogóle.

  • @Tomek powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @Tomek powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):
    te produkty dojadą najdalej do Polski, dalej już to się nie będzie tak opłacać więc rynki niemiecki czy francuski są bezpieczne.

    A właściwie dlaczego?

    Bo dalej się nie opłaca, z powodu kosztów transportu.

    Serio się nie opłaca? Przecież Ukraińcy wożą to swoje zboże gdzieś tam hen.

    Skoro Ukraińcy zrobią zwałkę swojego zboża u nas, to my swoje opchniemy Niemcom. Logiczne, zwłaszcza że Zieloni planują przymusowe wyłączanie ziemi z uprawy.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @Tomek powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @Tomek powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):
    te produkty dojadą najdalej do Polski, dalej już to się nie będzie tak opłacać więc rynki niemiecki czy francuski są bezpieczne.

    A właściwie dlaczego?

    Bo dalej się nie opłaca, z powodu kosztów transportu.

    Serio się nie opłaca? Przecież Ukraińcy wożą to swoje zboże gdzieś tam hen.

    Skoro Ukraińcy zrobią zwałkę swojego zboża u nas, to my swoje opchniemy Niemcom. Logiczne, zwłaszcza że Zieloni planują przymusowe wyłączanie ziemi z uprawy.

    Ukraińskie czarnoziemy to i dla Francuzów wystarczą, więc tak słabo będzie gdzieś coś upychać.

  • Polska jest w stanie wyżywić w tej chwili 50-60 milionów ludzi, poprawiając wydajność rolnictwa 80-100 wedle szacunków. Ukraina na dzisiaj 500 milionów, mówi się o 600-750, a więc całą UE już dzisiaj, całą Europę w perspektywie.

  • LOT dał 100 000 złotych Ochojskiej. Ochojska wydała 500 000 zł na orzeszki dla ukraińskich żołnierzy. TVP płodzi antypolskie filmy. O tym donosi przedwyborczo Otoka-Frąckiewicz. W tle jest mord prostytutek.

  • Uprasza się o wycieranie butów.

  • Po dzisiejszym 'Marszu Miliona Żelków' w Warszawie, ale bez wzmiankowanej gdyż jej nie zaproszono, poparcie dla Kało wg częsci sondażowni przekroczy:
    a) powyżej PiS ale skromnie, gdyż zamówienie zamówieniem ale reputacja też się przydaje,
    b) powyżej 40%, bo trzeba wykazać efekt,
    c) powyżej 50%, bo takie było zamówienie

  • edytowano October 2023

    Wczoraj we "W tyle wizji" pokazali kretynkę, która kandyduje do Sejmu. Nie rozumiem, po co tacy kretyni się tam pchają, bo przecież nie mają zamiaru służyć Polsce i Polakom. Trzeba obejrzeć filmik.

    " Jest mi niedobrze, mieszkając w takim kraju [...] Jest mi wstyd, jest mi głupio przyznawać się do tego, że jestem Polką. Wszyscy nas uważają na całym świecie za idiotów i debili. I taka jest prawda - wypaliła kandydatka do Sejmu z ramienia Platformy Obywatelskiej, Karolina Kaczor-Hanuszewicz. W swoim nagraniu zaatakowała też bezpośrednio wyborców Prawa i Sprawiedliwości."

    https://niezalezna.pl/polityka/opozycja/pokaz-kultury-kandydatki-po-wstyd-mi-ze-jestem-polka-wszyscy-uwazaja-nas-za-debili-wideo/499216#komentarze

  • edytowano October 2023

    ;-)

    "Mam wrażenie, że w momencie kiedy marsz został ogłoszony, to przestało chodzić o mnie czy o prawa reprodukcyjne kobiet, a najważniejsza stała się przepychanka z PiS-em - mówiła w TOK FM pani Joanna z Krakowa, której pierwotnie zadedykowano Marsz Miliona Serc. Ostatecznie nikt jej na demonstrację nie zaprosił."

    Całość:

    https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,189571,30248681,marsz-miliona-serc-zadedykowano-pani-joannie-a-nikt-jej-nie.html

  • Nic dziwnego. Tytuł marszu jest taki, jakby chodziło o nieboszczkę, a takich się nie zaprasza.

  • Gdyby była nieboszczka, to dopiero byłaby euforia. Można by bardziej dokopać PiS-owi.

  • Ale się o to prują. Niesłusznie.

  • Jak na zapowiedzi to ten cały marsz dupy nie urywa. Policja: nie więcej niż 100 tysięcy uczestników...

  • Świetny spot, ale ile nienawiści i pogardy w jednym miejscu. Na pewno o to chodziło. Uderzający jest język tych ludzi - pełen miłości do drugiego człowieka. To jakieś szaleństwo, szatan macza w tym swoje łapy. Na marginesie, jak się np. taka paniusia czuje, bluzgająca i szalona, kiedy się widzi w takim filmiku?

  • @dyzio powiedział(a):
    Jak na zapowiedzi to ten cały marsz dupy nie urywa. Policja: nie więcej niż 100 tysięcy uczestników...

  • Trzaskowski: chcemy Polski w której szanuje się polski mundur.

  • @Przemko powiedział(a):
    Trzaskowski: chcemy Polski w której szanuje się polski mundur.

    Umarłam. :) Dlatego dał kasę na ten szajs Holland.

  • @pantelej powiedział(a):

    @dyzio powiedział(a):
    Jak na zapowiedzi to ten cały marsz dupy nie urywa. Policja: nie więcej niż 100 tysięcy uczestników...

    z komętów:

    doliczyłem się tak mniej więcej miliard, ale mogłem się o jakieś 100 milionów pomylić ...

    ;)

  • @Przemko powiedział(a):
    Trzaskowski: chcemy Polski w której szanuje się polski mundur.

    Po co polski mundur, jak Niemcy też mają mundury.

  • @los powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):
    Trzaskowski: chcemy Polski w której szanuje się polski mundur.

    Po co polski mundur, jak Niemcy też mają mundury.

    Hugo Boss to znakomity projektant

  • Dybicz

  • edytowano October 2023

    Koham media totalne, 1 mln uczestników marszu! Silne piguły od Nitrasa były grane

  • Tusk twierdzi że uczestnikami manifestacji są też duchowo jednoczący się widzowie przed telewizorami i monitorami, tak że tak

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.