Skip to content

WYBORY 2023

1161719212265

Komentarz

  • Powinien powstać już teraz artykuł o bohaterze, który przyznał się, że fałszował wybory, bo został zmuszony przez siepaczy z Pisu.

  • Cebos też opublikował ciekawy sondaż.

  • @pantelej powiedział(a):
    Cebos też opublikował ciekawy sondaż.

    Dajesz!

  • Nareszcie jakaś porządna liczba, a nie w kółko tylko 35 - 34 - 37 - 33 - 36 - 32 - 34...

  • @Przemko powiedział(a):
    Jednocześnie totalni są w euforii po marszu, "zwyciężymy", więc za dwa tygodnie będzie grzanie, że "sfałszowali wybory".

    Też mi to przychodzi do głowy.

  • @MiejSen powiedział(a):
    Powinien powstać już teraz artykuł o bohaterze, który przyznał się, że fałszował wybory, bo został zmuszony przez siepaczy z Pisu.

    Pewnie już - jako szkic - powstał w niejednej redakcji... ;)

  • Wyjściem jest spalenie gotowca przez parodię zeznań: "Płakałem gdy wpychałem rękę do urny", "Ten długopis mnie parzył", "Wiedziałem kto trzymał tę kartę wyborczą", "Stawiaj te iksy! - krzyczxi onu do ucha" .

  • Transgresja zakończona.

  • @Przemko powiedział(a):

    Ciekawe, bo na hasło "CBOS sondaż" wyskakuje https://oko.press/sondaz-cbos-zly-dla-rzadu-morawieckiego

    To jest wcześniejszy sondaż partyjny, PiS ma tam zresztą 36%, a 50% wychodzi dopiero jak się policzy jedynie zdecydowanych.

    Ale to tylko pozorna sprzeczność. Macron po jakimś krótkim miesiącu miodowym w 2017 r. ma większość negatywnych ocen prezydentury i to tak solidnie od 60 do 70%. I wybory, tj. II turę, wygrał potem zdecydowanie, a czemu? Bo ludzie go nie lubią, ale Le Pen nie lubią bardziej. I tu może być podobnie, ludzie mogą mieć dość Morawieckiego, Kaczyńskiego czy Błaszczaka, ale bardziej nie lubić Tuska.
    Dlatego zobaczcie, jak wygląda kampania PiS, prawie w całości jest o Tusku.

  • Na cbos nie ma co w ogóle zwracać uwagi. Nic a nic. Czy to za rządów sprzedawczyków, czy za obecnych, ich sondaże są humorystyczne. Prawdę mówiący nieco mnie do dziwi - jaki jest cel takich działań?

  • edytowano October 2023

    @Przemko powiedział(a):
    Transgresja zakończona.

    @GiertychRoman 03.10.2023 10:25
    Po wyborach potrzebna jest deklerykalizacja, która zakończy sprzeczne z Konkordatem zaangażowanie mediów katolickich, korzystających z pomocy państwa, na rzecz szerzenia różnych kłamstw korzystnych dla PiS.

    Jego parcie przez kolejne granice jest niekończące...!

  • Powrót do tradycji ;-) Endecja u swego zarania była laicka a katolicyzm traktowała instrumentalnie jako użyteczną ideologię.

  • @trep powiedział(a):
    Na cbos nie ma co w ogóle zwracać uwagi. Nic a nic. Czy to za rządów sprzedawczyków, czy za obecnych, ich sondaże są humorystyczne. Prawdę mówiący nieco mnie do dziwi - jaki jest cel takich działań?

    Zachowanie posady. A o co innego może chodzić pracownikowi etatowemu?

  • @Brzost powiedział(a):
    Powrót do tradycji ;-) Endecja u swego zarania była laicka a katolicyzm traktowała instrumentalnie jako użyteczną ideologię.

    No rzeczywiście, a więc nie powinno nas zdziwić jeśli Giertych przejdzie na protestantyzm lub judaizm. ;)

  • lub na lgbqwertyzm

  • Członkowie rodu Koniewów zawsze wiedzieli z której strony chleb jest posmarowany, antenat Maciej przecież poparł był wprowadzenie stanu wojennego

  • @trep powiedział(a):
    Na cbos nie ma co w ogóle zwracać uwagi. Nic a nic. Czy to za rządów sprzedawczyków, czy za obecnych, ich sondaże są humorystyczne. Prawdę mówiący nieco mnie do dziwi - jaki jest cel takich działań?

    Różnie to bywa z ich humorem. Np. ich sondaże przed wyborami do PE też były wyśmiewane, a sprawdziły się bardziej niż większość.

    Generalnie sondaże "rynkowe" mają ogólną tendencję, żeby się nie wyróżniać, by w razie wtopy nie być wytykanym indywidualnie.

  • edytowano October 2023

    @trep powiedział(a):
    Na cbos nie ma co w ogóle zwracać uwagi. Nic a nic. Czy to za rządów sprzedawczyków, czy za obecnych, ich sondaże są humorystyczne. Prawdę mówiący nieco mnie do dziwi - jaki jest cel takich działań?

    Sondaże CBOS są pod nazwiskiem

  • @MarianoX powiedział(a):
    Członkowie rodu Koniewów zawsze wiedzieli z której strony chleb jest posmarowany, antenat Maciej przecież poparł był wprowadzenie stanu wojennego

    częste wśród patriotó i państwowców
    porządek musi być

    co się tłumaczy na Ordnung mus sajn

  • Ja tam wolę stopkie z ff:
    Zachowaj porządek, porządek zachowa Ciebie.

  • Dostałem do skrzynki. Oprócz tego kandydata na posła PiS i jakiegoś wuja z arbuzów.
    https://x.com/Kotooshu/status/1709864865760723342?s=20

  • A ja byłem ciekawy1, co się stanie jak w adresie jw. podmienię x na twitter:

  • Hm, ja zasię zamierzam poważnie zagłosiowac TAK na pytanie 2.

  • @trep powiedział(a):
    Dostałem do skrzynki. Oprócz tego kandydata na posła PiS i jakiegoś wuja z arbuzów.
    https://x.com/Kotooshu/status/1709864865760723342?s=20

    też.

  • @trep powiedział(a):
    Na cbos nie ma co w ogóle zwracać uwagi. Nic a nic. Czy to za rządów sprzedawczyków, czy za obecnych, ich sondaże są humorystyczne. Prawdę mówiący nieco mnie do dziwi - jaki jest cel takich działań?

    W tym sondażu frekwencja 80 proc. -- nie ma na to szans.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Hm, ja zasię zamierzam poważnie zagłosiowac TAK na pytanie 2.

    Gdyż?

  • @Tomek powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Hm, ja zasię zamierzam poważnie zagłosiowac TAK na pytanie 2.

    Gdyż?

    Gdyż pospolicie wzrósł wiek sprawny Tenkrajan i ich zdrowotność. 65 lat to nie są zgrzybiali starcy, tylko doświadczeni i sprawni pracownicy.

    A poza tym nie ma dzieci.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.