Skip to content

WYBORY 2023

1192022242565

Komentarz

  • Normalnie siepacz pisoski !

  • @KazioToJa powiedział(a):

    Nigdy, przenigdy nie dajmy sobie wcisnąć, że oni, ten cały postkomunistyczny establiszment to jakakolwiek elita i sfery wyższe.

    przedwojenna inteligencja w dużej części weszła w układ. A niektórzy (Róża Thun, Kidawa Błońska, Sienkiewicz, KOmorowski) aż stanęli na czele postępaków.

    Dlatego kogo uważać za elitę przedwojenną decyduję ja.

  • edytowano October 2023

    @los powiedział(a):
    Marna ta debata.

    Marna....
    Każdy sobie rzepkę skrobał. Teksty pod późniejsze cytowanie.

    Bosak - tradycyjnie: pispeo - jednozło.
    Chołownia - miło, że bił i PO.
    Tusk - jednak brak znajomych twarzy z tvn24 po drugiej stronie go wytrącał z pewności.

  • edytowano October 2023

    @JORGE powiedział(a):
    A swoją drogą, pojawiła mi się na jutubie debata live. Po minucie wyłączyłem. Od '89 roku oglądałem wszystko, dziś już nic.
    Doskonale wiem co mam zrobić.

    !!!

  • @JORGE powiedział(a):
    Czy sensem debaty nie było to, że towarzysze z PO uznali iż pojawiając się w TVPiS wyborcy partii rządzącej pierwszy raz dowiedzą się jak rzeczywistość wygląda naprawdę ? (szerzej, nie tyko chodzi o debatę, ogólnie o powrót PO do reżimowej tv).

    Debatę - podobnie jak sejm w bokotemacie wyżej - oglądałem dla wpadek. Nie było. Nuuuudy...

  • @JORGE powiedział(a):
    Czy sensem debaty nie było to, że towarzysze z PO uznali iż pojawiając się w TVPiS wyborcy partii rządzącej pierwszy raz dowiedzą się jak rzeczywistość wygląda naprawdę ? (szerzej, nie tyko chodzi o debatę, ogólnie o powrót PO do reżimowej tv).

    Kiedyś krążyły po necie wyniki jakichś badań (może ktoś ma pod ręką?), z których wynikało, że wyborcy PiS oglądają TVP i TVN, a wyborcy PO tylko TVN. Wychodzi na to, że Tusk nie powinien dzisiaj się na debacie pojawić.

  • Gadower właśnie publicznie ogłosił że zamierza zmarnować głos na PJJ. A jego fani pieją z zachwytu.

  • Co to jest PJJ?

  • @los powiedział(a):
    Co to jest PJJ?

    Polska Jest Jedna.

    Partia Prezydenta z Siemanowic.

  • Znowu rozszerzyliście moją wiedzę. Ech...

  • @JORGE powiedział(a):
    Czy sensem debaty nie było to, że towarzysze z PO uznali iż pojawiając się w TVPiS wyborcy partii rządzącej pierwszy raz dowiedzą się jak rzeczywistość wygląda naprawdę ? (szerzej, nie tyko chodzi o debatę, ogólnie o powrót PO do reżimowej tv).

    A orędzie Grodzkiego?

  • @los powiedział(a):
    Znowu rozszerzyliście moją wiedzę. Ech...

    → No, przeca dwanaście dni temu 'rozszerzałem'! :)

  • Przepraszam, umkło.

  • @romeck powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Znowu rozszerzyliście moją wiedzę. Ech...

    → No, przeca dwanaście dni temu 'rozszerzałem'! :)

    Było ale zdążyłem zapomnieć. Repetitio est mater studiorum!

  • Lekrama lidla najlepsza.
    A tu cos dla rozrywki, stypa w der onet

  • Brawa dla Mateusza Matyszkowicza i reszty zespołu TVP za ściągnięcie do kurnika wilka i pokazanie mu, że jest wilczkiem bez watahy i zza tępymi zębami by kogoś zagryźć.

  • @Richelieu powiedział(a):
    Lekrama lidla najlepsza.
    A tu cos dla rozrywki, stypa w der onet

    !?
    To za kim stoi der-onet?

  • edytowano October 2023

    Teraz rozumiem dlaczego wybraną taką formę pytań, aby odpowiadać na nie "nie", jasne było że totalni zrobią z tego negatywną kampanię. A co wisiało na prawym plakacie przed tym referendalnym? Wisiał czarny plakat z Kaczyński "on jest zagrożeniem". ;)

  • Hehe.

    "Debata w TVP okiem specjalistów: „Zwycięzcy nie można wskazać, ale Tusk nie grał u siebie”"

    Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kto-wygral-debata-wyborcza-tvp-donald-tusk-mateusz-morawiecki-pytania-dluzsze-niz-odpowiedzi"

  • Kolejny mędrzec, którego zabraknąć po prostu nie mogło.

  • Powiedzcie mi dlaczego jak ktoś nie jest PiS to musi być taką szmatą? Nie można jakoś obiektywnie omawiać rzeczywistości? Wyjaśniać co się dzieje itd?

  • @peterman powiedział(a):
    Kolejny mędrzec, którego zabraknąć po prostu nie mogło.

    I nikt tego nie oglądał, nikt. https://wirtualnemedia.pl/m/artykul/5-61-mln-widzow-debaty-wyborczej-najwiecej-w-tvp1

  • a to wnet jest czyje?

  • Ten Dudek to jaka opcje reprezentuje? Przyznam, ze nie wchodziłem na jego filmiki, bo facet budzi we mnie jakąś odrazę

  • Antoine Du Dec to taki odpowiednik Terlikowera płynący zawsze z prądem.

  • @romeck powiedział(a):
    !?
    To za kim stoi der-onet?

    Tusk specjalnie wypadł źle, żeby pomóc hałowni. Taka oficjalna linia

  • @MarianoX powiedział(a):
    Antoine Du Dec to taki odpowiednik Terlikowera płynący zawsze z prądem.

    czyli Platforma

  • @dyzio powiedział(a):
    Ten Dudek to jaka opcje reprezentuje? Przyznam, ze nie wchodziłem na jego filmiki, bo facet budzi we mnie jakąś odrazę

    Tata mi mówił, że Dudka już wszędzie mieli dość.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.