Skip to content

Co będzie PO PiS, droga eksplodującej pięści, w odcinkach

1171820222336

Komentarz

  • Duda, gdyby założył partię, mógłby zawalczyć o elektorakt, który teraz głosuje na Trzecią Drogę. To by było znacznie ciekawsze niż walka o PiS.

  • @Przemko powiedział(a):
    Duda u Mazurka i Stanowskiego na nowym kanale Stanowskiego. Mówią, że Duda rozpoczął walkę o schedę po Kaczyńskim.

    Szczerze? Lepszy Duda i Stanowski, niż Morawiecki z Czarnkiem.

  • @Przemko powiedział(a):
    Duda u Mazurka i Stanowskiego na nowym kanale Stanowskiego. Mówią, że Duda rozpoczął walkę o schedę po Kaczyńskim.

    W ciągu jednego dnia prawie 1,8 mln odsłon. Absolutny rekord polskiego YT

  • @margerytka powiedział(a):
    W ciągu jednego dnia prawie 1,8 mln odsłon. Absolutny rekord polskiego YT

    naboku

    Co to jest "odsłona"? W słowniku YT nie ma czegoś takiego.
    YT zaliczy kilkukrotne wyświetlenie materiału przez użytkownika, jako... kilkukrotne.
    Czyli jeśli ja obejrzę program pięć razy, to licznik podskoczy o pięć wyświetleń.
    Dalej. Nawet jeśli (tu:) wywiad trwał 15 minut,a ja obejrzę tylko początkowe 30 sekund, to nadal to w statystyce jedno wyświetlenie. Pięć trzydziestosekundówek to pięć wyświetleń. I z wywiadu nici (to znaczy wyskuchania rzeczywistego przeze mnie).

    Więc po prawdzie to nie wiemy, co to ten miljon koma osiem jest.
    Bo jest w statystykach długość (czas) wyświetlania. Łączny. Znowu kicha...

    Algorytm liczenia YT jest tajny przez poufny

  • @romeck powiedział(a):

    @margerytka powiedział(a):
    W ciągu jednego dnia prawie 1,8 mln odsłon. Absolutny rekord polskiego YT

    naboku

    Co to jest "odsłona"? W słowniku YT nie ma czegoś takiego.
    YT zaliczy kilkukrotne wyświetlenie materiału przez użytkownika, jako... kilkukrotne.

    Skąd to wiadomo? Ciasteczka są od tego przecież.

  • edytowano 4 February

    @Przemko powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):

    @margerytka powiedział(a):
    W ciągu jednego dnia prawie 1,8 mln odsłon. Absolutny rekord polskiego YT

    naboku

    Co to jest "odsłona"? W słowniku YT nie ma czegoś takiego.
    YT zaliczy kilkukrotne wyświetlenie materiału przez użytkownika, jako... kilkukrotne.

    Skąd to wiadomo? Ciasteczka są od tego przecież.

    support.google.com/youtube/
    oraz kilka artykułów o tym, m.in.
    → wyświetlenia

  • edytowano 4 February

    Ten Stanowski uchodzi za gwiazdę u wielu po tzw. prawej stronie, ale to jest typowe osiem gwiazd.

    Tutaj wyjaśniam:
    1. Niektórzy uważają, że ja jestem integralnym PiSentuzjastą.
    2. Niektórzy krytykują moją krytykę krytyki PiS zarzucając mi rozumowanie "jak nie PiS to Białoruś".

    1. Nic bardziej błędnego PiS jest mi obojętny.
    2. No, niestety. Taki mamy klimat. Jak nie PiS to Tusk. Nie ma innej opcji. Póki co. Każdy, kto krytykuje publicznie (z zasięgami) PiS, a to za te 70M Sasina a to za milion innych rzeczy (znajdzie się) przyczynia się do wyboru Tuska.

    A w ogóle, to śmieszy mnie krytyka zmarnowania 70M przez Sasina, jak się porówna do rządów Tuska.

    Stanowski mocno się przyczynił.

  • 70M Sasina to po prostu prymitywna manipulacja powtórzona tysiące razy, która stała się "prawdą oczywistą".

    To uwaga do wciąż uważających, że TVP miała zbyt mało wyrafinowany i zbyt często powtarzany przekaz.

  • To nie ma znaczenia.

  • @romeck powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):

    @margerytka powiedział(a):
    W ciągu jednego dnia prawie 1,8 mln odsłon. Absolutny rekord polskiego YT

    naboku

    Co to jest "odsłona"? W słowniku YT nie ma czegoś takiego.
    YT zaliczy kilkukrotne wyświetlenie materiału przez użytkownika, jako... kilkukrotne.

    Skąd to wiadomo? Ciasteczka są od tego przecież.

    support.google.com/youtube/
    oraz kilka artykułów o tym, m.in.
    → wyświetlenia

    To jest potem kompensowane, generalnie samo wyświetlenie miniatury przed twoimi oczami już zaliczane jest jako wyświetlenie a materiał pojawia się w historii jak gdyby był obejrzany. Algorytm bierze pod uwagę dużo innych czynników, jak dużo naprawdę obejrzałeś itd. a co dokładnie jeszcze bierze tego nie wiadomo.

  • Ale ten wywiad to ogólnie słaby był.

  • edytowano 4 February

    @trep powiedział(a):
    Ten Stanowski uchodzi za gwiazdę u wielu po tzw. prawej stronie, ale to jest typowe osiem gwiazd.

    Nie jest osiem gwiazd, o typowym już nie wspominając. Oni się wszyscy, niestety, na tym jutubie manierują, ale rozumiem ich sposób myślenia i uważam, że ma to sens.

    Dzielenie zaś: my i reszta świata, uważam za kompletnie oderwane. Pogubiliśmy się.

  • Nie my i reszta świata tylko PiS albo Tusk. Takie są realia od 2k5 do dziś.

  • edytowano 4 February

    @JORGE powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Ten Stanowski uchodzi za gwiazdę u wielu po tzw. prawej stronie, ale to jest typowe osiem gwiazd.

    Nie jest osiem gwiazd, o typowym już nie wspominając. Oni się wszyscy, niestety, na tym jutubie manierują, ale rozumiem ich sposób myślenia i uważam, że ma to sens.

    Dzielenie zaś: my i reszta świata, uważam za kompletnie oderwane. Pogubiliśmy się.

    O Mazurku też mówią że jurgieltnik bo w RMF robi. ;)

  • edytowano 4 February

    @JORGE powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Ten Stanowski uchodzi za gwiazdę u wielu po tzw. prawej stronie, ale to jest typowe osiem gwiazd.

    Nie jest osiem gwiazd, o typowym już nie wspominając. Oni się wszyscy, niestety, na tym jutubie manierują, ale rozumiem ich sposób myślenia i uważam, że ma to sens.

    Dzielenie zaś: my i reszta świata, uważam za kompletnie oderwane. Pogubiliśmy się.

    Mamy wzorem red. Ziemkiewicza z większościowym dystansem obserwować "walkę dwóch plemion" czy może uznać, że coś nas łączy ze zwolennikami aborcji spod znaku "błyskawicy" plującym na narodową  tożsamość? To oczywiste, że szukamy sojuszników ale z pewnymi z nich się po prostu nie da.

  • Kożuszek jest najlepszy, ale jest niszowy, a Zero to za moment będzie największy kanał w polskim internecie.

  • @MarianoX powiedział(a):

    /..../

    Mamy wzorem red. Ziemkiewicza z większościowym dystansem obserwować "walkę dwóch plemion" czy może uznać, że coś nas łączy ze zwolennikami aborcji spod znaku "błyskawicy" plującym na narodową  tożsamość? To oczywiste, że szukamy sojuszników ale z pewnymi z nich się po prostu nie da.

    Dajesz się wkręcać jak dziecko.
    Ziemkiewiczowi.
    Co do Stanowskiego:
    Komu pomoże debata o CPK trwająca do oporu? Gdzie każdy będzie mógł przedstawić swoje stanowisko?
    Stanowski objechał Miszczaka, zarzucając mu że w 3 godziny musi wstawić gwiazdy na lodzie itp.
    I resztę, że nie ma debaty. Ze w sprawie CPK była pólgodzinna, 4 gości i każdy miał po 4 minuty czasu.

    W tej mogą mieć pisowcy argumenty, ale w innych nie maja, bo ich jedynym argumentem jest, że Kaczor tak powiedział.

  • @MarianoX powiedział(a):

    Mamy wzorem red. Ziemkiewicza z większościowym dystansem obserwować "walkę dwóch plemion" czy może uznać, że coś nas łączy ze zwolennikami aborcji spod znaku "błyskawicy" plującym na narodową  tożsamość? To oczywiste, że szukamy sojuszników ale z pewnymi z nich się po prostu nie da.

    Rozważ, że teoria o dwóch plemionach nie oddaje rzeczywistości.

  • I nawet Ziemniak już to zauważył. Tylko jeszcze nie wie, że zauważył.

  • edytowano 4 February

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    Dajesz się wkręcać jak dziecko.
    Ziemkiewiczowi.

    Niby w co daje się wkręcać ? Przecież Ziemkiewicz w sposób dyskretny cały czas dojeżdża Kaczyńskiego. Kropelka po kropelce. Nie wiem co w jego głowie siedzi, może rację ma los, ale ta szajba funkcjonuje od lat.

  • Wszystkim krytykom Stanika powiem tak: znajdźcie choć jednego POwca, który stwierdzi, że Stanowski to ich człowiek.

    To gość żądający pomnika smoleńskiego w centrum Warszawy: bo tak, bo niektórzy go potrzebują, bo wypada.
    To gość jadący po PO, tvn i Tusku za kłamstwa, manipulacje i 8 lat straszenia pisem.
    To gość podsawiający małolatom pod nos śp. Pawła Zarzecznego.

  • edytowano 4 February

    @JORGE powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    Dajesz się wkręcać jak dziecko.
    Ziemkiewiczowi.

    Niby w co daje się wkręcać ? Przecież Ziemkiewicz w sposób dyskretny cały czas dojeżdża Kaczyńskiego. Kropelka po kropelce. Nie wiem co w jego głowie siedzi, może rację ma los, ale ta szajba funkcjonuje od lat.

    Widzisz że ktoś leci na czołówkę ze ścianą. Starasz się go zmitygować, żeby się zatrzymał. Działasz na jego rzecz, czy niekorzyść?
    Podobnie jest z Orłem, któremu zarzuciłem, że nawija jedno i to samo i nudne to jest.
    2. Zarzeczny to był mocny gość.

  • Andrzej Dudasz ostatecznie zdemaskowany

  • Ten projekt Stanowskiego nigdy nie będzie „nasz”, to jest czysty biznes, profilowany tak aby trafić w środek ciężkości polskiego internetowego społeczeństwa, a jednocześnie aby specjalnie nikogo nie odpychać, nie dać sobie narzucić łatki.

    Stanowski chce po prostu zarabiać i się przy tym bawić, ale może też przy okazji wprowadzić trochę ruchu, trochę życia w tenkrajowy świat mediów.

    Czasem w dusznym pomieszczeniu trochę pomaga samo uruchomienie wentylatora, który tylko miesza powietrze.

  • @Mania powiedział(a):
    Orędownikiem CPK okazał się wczoraj gen Rajmund Andrzejczak, Który zadebiutował w Kanale Zero - w prawie 3-godzinnej rozmowie ze Stano. Muszę przyznać, że wysłuchałam i nie zauważyłam upływu czasu. Od wtorku dołączy do generała Sł. Dębski prezes PISM. To mz świetny ruch ze strony Stano. Ludzi interesuje dziś geopolityka i militaria, bo co i rusz ktoś co dnia zapowiada wojnę z Rosją, a tych dwóch panów warto posłuchać.
    Mam taką teorię, że 3 dżentelmenów: Generał RA, Dębski i Duda być może stworzą jakiś konserwatywny obóz, obok PiS. A Stanowski zakochany w generale będzie w stanie napędzic im miliony (bez przesady) fanów. Generał, po wczorajszym "wieczorku zapoznawczym" zbiera wręcz entuzjastyczne recenzje. Tylko patrzeć jak stanie się idolem 20 i 30-latków.
    O Dębskim niewiele wiem, poza tym, że to chrześcijanin, że Tusk wywalił go (bez podania powodu) z funkcji prezesa PISM, w dniu 13 IV 2010, czyli natychmiast po Smoleńsku, że stawia na USA - podobnie jak Andrzejczak i Duda.
    PAD zapytany prze Mazurka co będzie robił po II kadencji zaśmiał się i tajemniczo odrzekł, że będzie miał "za dużo pracy".

    Co do Stanowskiego; to cwany gość ze świetnym wyczuciem, wręcz talentem biznesowym, dobry dziennikarz, niezwykle twórczy, ambitny, pracowity. A że odżegnuje się od PiS? To tylko słowa, liczą się fakty. Dobrze wie, że nie przyciągnąłby młodych jako zdeklarowany pisior.

    To jest myślenie życzeniowe - zresztą mamy pamięć złotej rybki. Generał na pięć minut przed wyborami zrezygnował z funkcji obwieszczając wszem i wobec, że trzeba ***** ***.

    Stanowski objechał Miszczaka, zarzucając mu że w 3 godziny musi wstawić gwiazdy na lodzie itp.
    I resztę, że nie ma debaty. Ze w sprawie CPK była pólgodzinna, 4 gości i każdy miał po 4 minuty czasu.

    To jest właśnie to, o czym piszę. Miszczak jest wrogiem Polski. Besztanie go za to, że dał o 5 minut za mało debaty o PCK a 5 minut za dużo tańca, sprawia u niewyrobionego słuchacza wrażenie, że gość jest w zasadzie ok, tylko dał o 5 minut za mało debaty a o 5 minut za dużo tańca.

  • edytowano 5 February

    @7my powiedział(a):
    Ten projekt Stanowskiego nigdy nie będzie „nasz”, to jest czysty biznes, profilowany tak aby trafić w środek ciężkości polskiego internetowego społeczeństwa, a jednocześnie aby specjalnie nikogo nie odpychać, nie dać sobie narzucić łatki.

    Stanowski chce po prostu zarabiać i się przy tym bawić, ale może też przy okazji wprowadzić trochę ruchu, trochę życia w tenkrajowy świat mediów.

    Pełna zgoda, facet robi kasę i zaspakaja ogół czyli gada trzy godziny z generałem a potem zapodaje trzecie śniadanie z Mellerem i bandą z tvn.
    Świeczka i ogarek.
    Tyle dobrego że można wybierać co się chce z jego propozycji i że jest to jakaś alternatywa dla fali tego co robią dotychczasowe media.
    Nie mniej wracając do poczatku: to zero to jest produkt biznesowy i tyle.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.