Skip to content

Wątek kynologiczny

14567810»

Komentarz

  • @marniok powiedział(a):
    Byłem na spotkaniu organizacyjnym córki w przedszkolu. Mają nową Panią, która sama o sobie mówi "kociara" - kocha i uwielbia zwierzęta, planuje już wyjście z dziećmi do schroniska, prosiła nas rodziców o zbiórkę karmy dla zwierząt . W ogóle 3/4 czasu poświęciła tym zwierzakom, reszta przypadła na dzieci.
    Kobieta młoda, z tych ładnych, "zrobiona".
    Ciekawe jaki jest jest stan cywilny?

    Stan cywilny nie wiem, b/d. Ale o stanie zdrowia psychicznego mogę powiedzieć już wszystko - jebnięta.

  • Opowiedz jej o dziadku, hehe.

    👣

    🐾
    🐾

  • Zaważyliście, że ostatnio kandydaci na posłów, senatorów i radnych na plakatach w celu ocieplenia wizerunku fotografują się nie z dziećmi ale z ze zwierzętami?

    Znak czasów, psia ich mać...

  • +1000

  • @trep powiedział(a):
    Samotna matka. Kotów.

    Córkotów się mówi - już wiem, też byłem ignorantem.
    Wcześniejsza emerytórka się należy jak psu micha.

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    Ja bym nie wyraziła zgody na wizytę dziecka w schronisku dla zwierząt jest to niepotrzebne i zbędne wystawianie dzieci na bardzo silne emocje i epatowanie cierpieniem zwierząt. Skrzywdzone zwierzęta, często okaleczone, narracja o złych ludziach m, ktoray je porzucili, klatki i nieznany dzieciom skumulowany smród, który jest stresorem samym w sobie.

    Rodzice z domów gdzie nie ma zwierząt mogą zostać postrzegani jako sprawcy tej śmierdzącej zaklatkowanej kupy nieszczęścia

    Paninprzedzkolankakociara niech weźmie dzieci do zoo i pokaże lwa i tygrysa.
    Niech zaprosi felinoterapeutę z kotem przygotowanym na nadmiarowe głaskanie.

    Schroniska, sierocińce, DPS y więzienia, nie są miejscem dla przedszkolaków.

    Pisane na podstawie doświadczenia życiowego bezdzietnej lambadziary z psem na stanie.

    "Polubiłem" aczkolwiek małe uzupełnienie się ode mnie należy.
    Córka moja w zeszłym roku była ze swoją grupą u osób starszych w ramach "łączenia pokoleń".
    To nie był typowy DPS ale Dom Dziennej Opieki czy cuś w tym stylu. Dla osób starszych, samotnych ale zdolnych do samodzielnej egzystencji.

  • edytowano 29 August

    Ciekawostka; wyczytałam, że zmarły w tym miesiącu Alain Delon zażyczył sobie być pochowanym na terenie swojej posiadłości, na prywatnym cmentarzu, gdzie pochował 48 swoich psów i kotów. Wybudował tamże kaplicę - miejsce na swój pochówek. Był również fanem ptaków, a szczególnie kruków.
    Tu ło o tym opowiada:

  • Bo one są fascynujące! :)

  • bawarka?

  • Co?
    Grobowiec KRÓLOWEJ POLSKI z Andegawnów!

  • edytowano 10 September

    @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    Co?
    Grobowiec KRÓLOWEJ POLSKI z Andegawnów!

    za a) Króla Polski

    za b)myślałem , że Jadwiga wcześniejsza, krewna sw. Elżbiety , Hedwig aus Andechs

    a Ande Gawendy ok!

  • Najpierw Król, potem Królowa.

  • edytowano 11 September

    Childless Cat Lady ;)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.