Skip to content

Olimpiada

1234579

Komentarz

  • No to wreszcie jest pierwsze złoto :-)

  • @Brzost powiedział(a):
    No to wreszcie jest pierwsze złoto :-)

    Kto, w sensie?

  • Jakiś Mirosław

  • Aaa, słusznie. Gdyby nie dali Mirosławowi to by był opciah y rzenada. Ona szybciej biega pionowo w górę niż ja poziomo do przodu.

  • Pośpiech poniża!

  • @Przemko powiedział(a):
    Pośpiech poniża!

    Ale filozofa, a nie atletę.

  • loslos
    edytowano 7 August

    Atletę też poniża. Sportowca nie poniża pod warunkiem oczywiście, że biega.

  • @Brzost powiedział(a):
    Akurat podobno tym razem było ;-)

    tym razem tyż

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Aaa, słusznie. Gdyby nie dali Mirosławowi to by był opciah y rzenada. Ona szybciej biega pionowo w górę niż ja poziomo do przodu.

    Ona czy on w kącu?

  • Ojtam ojtam

  • edytowano 7 August

    O wyniku Polaków na olimpiadzie decyduje lekkoatletyka poprzednia to było 9 medali teraz nic nie ma, no może Natalia Kaczmarek zdobędzie jakiś brązik. I tak z 14 medali w Tokio zjeżdżamy na 7 wliczając siatkarzy. To jednak znaczy że poza lekkoatletyka polski Sport notuje postęp.

  • Syndrom Tuska.

  • @los powiedział(a):
    Syndrom Tuska.

    Mam wrażenie, że jest jak z białą chusteczką
    Wszystko się z jednym kojarzy

  • Są ludzie, którzy przynoszą pecha, nie mów, że nie ma.

  • Jak to szło? Stan sportu narodowego oddaje stan kraju?

  • edytowano 7 August

    Na szczęście siatkówka /mężczyzn/ trzyma poziomicę.

  • Z kornikarskiego obowiązku: po wygranej trzy:2 z USA, nasi siatkarze w finale igrzysk, z Francją. W sobotę.

  • Polka boksowała z Filipinką (wiem że do boksu raczej ślicznotki nie idą ale ....) i wygrała półfinał. Też powalczy o złoto.

  • Algerska bokserka żeni się. Złóżmy życzenia.

  • @marniok powiedział(a):
    Polka boksowała z Filipinką (wiem że do boksu raczej ślicznotki nie idą ale ....) i wygrała półfinał. Też powalczy o złoto.

    A w finale spotka tego drugiego typa, z Tajwanu.

  • @JORGE powiedział(a):
    Czarne prognozy ? Kobiecy sport nie ma żadnego sensu. Czy z chłopami babami, czy z samymi babami babami.

    Rozumowe porównanie sportu męskiego z damskim na jednej płaszczyźnie jest dobre (równie bezsensowne skupianie się na niepotrzebnych nikomu czynnościach) ale na innej, na tej, o którą prawdopodobnie biega Jorgemu, lepsze jest porównanie do sportu niepełnosprawnych, juniorów, młodzików, studentów, oldbojów itd.

    Ale ja tu zauważam co innego. Paliłem blisko 20 lat i rzuciłem i już dłużej nie palę jak palę. To było rozumowe, zrozumiałem, jakie to jest szkodliwe. Dzisiaj smród papierosowy wyczuwam na kilometr i strasznie mi on śmierdzi.

    Podobnie mam z chipem korwinoskim. Nieco później zostałem mueckistą niż palaczem i nieco krócej nim byłem. Ale efekt jest taki sam. I widzę (pokornie proszę nie traktować tego jako osobisty atak) tezy, które przez 10-15 lat czytałem w czasiku. A więc:

    • Nie ma różnicy pomiędzy PiS i PO.
    • Sport kobiecy jest bez sensu.
    • Ayn Rand.
    • Ten proniemiecki angielski "historyk", który wybiela niemców jak może i twierdzi, że Rotmistrz łże jak pies.
    • Zasiłki złe.
    • XIX-wieczny kapitalis hamerykański.
      No, po prostu Janusz Korwinowicz Muecke wiecznie żywy. Ubiera się to, co prawda, w jakieś nowe szaty, w coś niby większego, nowszego, jakiś niby reset, głębszego. Ale hasła są dokładnie te same. Wracają wspomnienia. Z jednej strony dobre, gdyż człowiek był młodszy (to jak starsi ludzie miło wspominają komunę, gdyż przypominają sobie, jak to ich nic nie bolało i wiele razy mogli), ale z drugiej jednak nie.
  • Sport kobiecy jest bez sensu. Nie oglądałem nigdy.

  • A odnośnie twojego wpisu trepie, PiSiorem się bywa, konserwatystą się jest (bo nie wiem jak to inaczej określić). Za większy odpał u siebie uważam oszukiwanie, że mam serduszko, może nie po lewej stronie, ale tak pośrodku, niż korwinowskie zboczenie z lat młodości.

    Właściwie po latach uważam, że to nie korwinizm mnie wybrał, to ja wybrałem, bo całkiem spora część postaw jest i była mi bliska. Oczywiście Korwina uważam od lat za durnia i tyle.

  • Korwin dureń ale hasła zostały.

  • @trep powiedział(a):
    Korwin dureń ale hasła zostały.

    Sportem kibicowsko interesuje się od ... 7 roku życia (naprawdę, już wtedy przeglądałem Skarby Kibica naszej ligi), kobiece rozgrywki dla mnie nie istniały, w żadnej dyscyplinie. To, że Korwin mówił to co mówił, to mówił. A taką Ayn Rand odkryłem w tym roku i to przypadkiem, i już o niej zapomniałem. Fajnie, ma rację babka, ale nic odkrywczego żebym coś dalej miał ochotę przeczytać.

  • Korwinowicz! Ustaliśmy, że Korwin nie jest jego ani jego imieniem ani nazwiskiem tylko drugim imieniem ojca. Możemy używać tylko otczestwa.

  • Trepie nie daj sobie wmówić, że sobie coś wmówiłeś i już jesteś zdrowy.

  • edytowano 8 August

    @JORGE powiedział(a):
    Sport kobiecy jest bez sensu. Nie oglądałem nigdy.

    Skoro uznamy, że sport kobiecy jest bez sensu to będąc konsekwentnym należy w męskich sportach walki zlikwidować kategorie wagowe i pozostawić jedynie rywalizację w formule open.

  • Rzuciłem palenie. Jestem szczęśliwy. To jedna z czterech najlepszych rzeczy jakie zrobiłem wg własnej (z ludzkiego punktu widzewa) decyzji.

  • edytowano 8 August

    @MarianoX powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    Sport kobiecy jest bez sensu. Nie oglądałem nigdy.

    Skoro uznamy, że sport kobiecy jest bez sensu to będąc konsekwentnym należy w męskich sportach walki zlikwidować kategorie wagowe i pozostawić jedynie rywalizację w formule open.

    Ależ to nie tylko chodzi o bycie mistrzem wśród gatunku ludzkiego. Są jeszcze inne aspekty, np. kwestie naturalnej rywalizacji u kobiet. Naprawdę ? Albo z innej beczki, tzw. kibicki są po prostu pierdolnięte, znam ich trochę i jak najdalej. Wszystko się w tych aspektach kłóci.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.