Skip to content

Ziemniak jest po tamtej stronie

17810121355

Komentarz

  • Los miał rację co do RAZ-a. Długo sądziłem, że przesadza, ale miał rację. Wencel w "W sieci" napisał tekst pt. "Pogrzeb Ziemniaka".
    ;)
    Czytał ktoś?
    Tekst o tym, jak "identyczne" są rządy sanacji i Platformy to naprawdę przejaw upadku. Dołączył do takich "tytanów" jak senator PO Janusz Sepioł:
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tusk-jak-pilsudski-goruje-nad-swoimi-wrogami/bfzpk
    i Daniel Olbrychski:
    http://www.fakt.pl/Olbrychski-Pilsudski-poparlby-Tuska,artykuly,115857,1.html
    :D
    Zacne towarzystwo.
    :D
    Kolejną kompromitację zaliczył w ostatnim Dorzeczu. Pewien człowiek napisał list, będący polemiką z twierdzeniem RAZ-a z jednego z jego tekstów (Wyśmiewał parytety i zarazem bronił przedwojennego "numerus clausus"). Tekst tego korespondenta był rzeczowy, logiczny, przejrzysty. W ramach odpowiedzi RAZ zaczął strugać wariata i stwierdził, że "nie rozumie" polemiki. Żenada.
    The author has edited this post (w 22.08.2014)
  • Rzchanym
    Wencel w "W sieci" napisał tekst pt. "Pogrzeb Ziemniaka".
    ;)
    Czytał ktoś?
    Tekst Wencla - perełka
    :D
  • Dajcie wklejkę pliz.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Przyłączam się do prośby.
    W HP?
  • los
    Dajcie wklejkę pliz.
    Wysłałam mailem, bo mi nie działa (nie wiem dlaczego!!!) wklejanie zdjęć. Może Tobie się uda. I raczej w Prasowalni.
  • @mmario, prześlij i mnie, s'il vous plait.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Jeśli można, poproszę i ja. W tym tygodniu akurat nie kupiłem.
  • Wie kto jak sprzedaje sie najnowszy Ziemniak ksiazkowy?
  • To jest tylko początek tekstu:
    https://twitter.com/_ceber_/status/498706320502312960/photo/1
    EDIT.
    Ups, nie zauważyłem, że na forum jest już całość. Przepraszam.
    The author has edited this post (w 24.08.2014)
  • Czy jest granica hucpy i megalomanii?

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • za samą okładkę zraz kwalifikuje się no conajmniej na oklepanie maski.
  • Ożesz. Obraz wart tysiąca słów! (Okładka książki.)
    !$%$^$%#$&**^&%^@!!!!!
  • Palikociarz prawicowy Razniak popełnił "list otwarty" do posłów III RP
    http://ddz.doba.pl/?s=subsite&id=42706&mod=3
    Wymioty podchodzą pod gardło....
  • Podzielę się z wami moją mądrością. I słuchać się!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • "
    Ale wojewoda witebski był człek wesoły, może też i podochocił trochę, więc pogładził wąsa, uśmiechnął się złośliwie i rzekł:
    - Panie bracie, a do cesarza niemieckiego nie pisaliście?
    - Nie! - rzekł zdziwiony Zagłoba.
    - A to szkoda! - odrzekł wojewoda - rozmawiałby równy z równym."
  • :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • peterman
    Wie kto jak sprzedaje sie najnowszy Ziemniak ksiazkowy?
    Chyba niekuniecznie, skoro mu aż taki lans potrzebny.
  • Bo i po co kupować podróbkę skoro można Zychowicza w oryginale?
  • przemk0
    Bo i po co kupować podróbkę skoro można Zychowicza w oryginale?
    Ci, którzy czytali oba dzieła (ja nie czytałem żadnego bo jestem leniwy) twierdzą że Ziemniak przyłożył się do swojej książki bardziej niż Zychovitz do swojej. Może więc działać efekt TLDR.
    The author has edited this post (w 28.08.2014)
  • Too late, didn't read. Potrzebę napasienia się gównem zaspokoił już Zychowitz, winc na Ziemniaka apetytu już nie było.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • nie szkoda wam czasu na takiego dupka?
  • Nuale wszystkie dupki a o czymś czeba gadać.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Gdy moja szanowna osoba rozprawia zbyt długo o jakimś padalcu, to nobilituje owego.
    Może Wasze szanowne osoby skuszą się do zaprzestania?
    :)
  • Magiel panie, to wałkują, ino krochmal już nie ten sam.......

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • qiz
    nie szkoda wam czasu na takiego dupka?
    Miał swoje przeszłe zasługi, może się opamięta z tego okresu dupkowatości. Były Skarby Stolinów był też Pieprzony Los Kataryniarza. Potencjał duży, szanse na otrzeźwienie spore, w końcu ile można trawić grylowaną koninę?
  • japierdziu. znowu żyjemy w podwójnej rzeczywistości. chyba od czasów średniowiecza nie było na Ukrainie tak propolskich nastrojów jak dzisiaj, a dzieki takim zakłamanym małym chujkom jak redachtor ziemniakiewicz tracimy szansę na budowę najważniejszego dla nas sojuszu. czy ten pan jest ruskim agentem? a może po prostu pożytecznym idiotą?
  • No i nikt nie powie że to idiota (użyteczny)
  • Na polityków wpływu nie ma, ale we łbach lemingów namąci błękit w głowie jak nic.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.