Skip to content

Ziemniak jest po tamtej stronie

1679111255

Komentarz

  • Brednie. Wzajemnie sprzeczne na dodatek. Z jednej strony
    RAZ
    Największą tajemnicą putinowskiego imperium jest dziś gnicie jego podstaw – a największą propagandową potrzeba budzenia grozy.
    z drugiej, Putin ochoczo rzecz jasna zezwoli Tuskowi na "nową narrację"
    RAZ
    którą – jak sądzę - zamierza Tusk rozbroić tykającą pod nim od czterech lat bombę (...) i zacznie [Tusk] ze swymi lizusami budować całą epopeję o tym, jak to mądrze grał, czekając z ujawnieniem dowodów nieudolności ruskiej wieży kontrolnej
    Logika na miarę Ziemniaka.
  • Tak już tylko dla porządku.
    Szatki z Ziemniaka spadły i demonstruje wszystko co ma bez osłonek i wymówek.
    Jak to z tą monetą było? Ziemniak i Michnik to dwie strony tej samej monety...

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • najlepiej podsumowal towarzystwo Braun w zeszly poniedzialek w Klubie Ronina: zawodowi dezinformatorzy.
    to byl naprawde kiepski Ronin, dla mnie juz nie ze wzgledu na Ziemniaka, ale tam byl Janecki, ktorego jednak lubilam sluchac.
    Tymczasem Warzecha juz na dobre we wSieci, mimo ze lud juz od dawna pisal Karnowskim co sadzi o tym panu...

    "Nie myslcie, ze przynioslem na ziemie pokoj. Nie, ale miecz."
    Pan Jezus
  • Braun był w klubie Ronina? Przecież się pożarli ostro po tej debacie o żydach pół roku temu i mieli go więcej nie wpuszczać? Słyszałem tylko że miał być tam pokaz nowego filmu Brauna.
  • los
    Tak już tylko dla porządku.
    Szatki z Ziemniaka spadły i demonstruje wszystko co ma bez osłonek i wymówek.
    Jak to z tą monetą było? Ziemniak i Michnik to dwie strony tej samej monety...
    dokladnie tak, co zreszta Ziemkiewicz osobiscie potwierdzil, odsylajac swego czasu sluchaczy Ronina do linka profesora Pasierbiewicza z Krakowa. Doznalam wtedy (dlibog, nie wiem czy bylo to pol roku temu czy rok temu) oswiecenia, znalam bowiem ten wpis zamieszczony na GP: Pasierbiewicz opisywal dwie imprezy w Krakowie, w odstepie dwoch dni. Jedna to spotkanie z Michnikiem, gdzie srednia wieku to 60ka, druga to spotkanie w o wiele wiekszej auli z Ziemniakiem, wypelnionej po brzegi gdzie srednia to 30ka. tytul wpisu brzmial: co Ziemkiewicz ukradl Michnikowi.

    "Nie myslcie, ze przynioslem na ziemie pokoj. Nie, ale miecz."
    Pan Jezus
  • przemk0
    Braun był w klubie Ronina? Przecież się pożarli ostro po tej debacie o żydach pół roku temu i mieli go więcej nie wpuszczać? Słyszałem tylko że miał być tam pokaz nowego filmu Brauna.
    http://grzegorzbraun.pl/w-klubie-ronina-w-warszawie-7-04-2014

    "Nie myslcie, ze przynioslem na ziemie pokoj. Nie, ale miecz."
    Pan Jezus
  • przemk0
    Braun był w klubie Ronina?
    Wisz, to towarzystwo cierpi na (calkiem dobrowolny) syndrom krotkiej lawki, wiec nie stac ich na wykluczenia - musza sie tasowac w tym skladzie co jest: Ziemniak, Warzecha, Janecki, Braun, Janecki, Braun, Ziemniak, Braun, Warzecha,Warzecha, Janecki,  Ziemniak...
    Strasznie sie boja pokazania jakiejs nowej twarzy, michnikowe towarzystwo zreszta nie dziala inaczej. Pewnie mysla sobie tak: z kasiora jest krucho ale jakas jest, wiec dzielmy miedzy tych co sa. Budyn co nieco moglby na temat opowiedziec.
    The author has edited this post (w 14.04.2014)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Braun tam jest naprawde w porywach, mam wrazenie, ze wlasnie po to aby uwiarygadniac "polifonicznosc" klubu.
    i stawianie Brauna obok zawodowych dezinformatorow to jednak przesada.
    w sumie Ronin sie jednak skisil, to fakt.

    "Nie myslcie, ze przynioslem na ziemie pokoj. Nie, ale miecz."
    Pan Jezus
  • Ziemniak
    Pospolite ruszenie, jakie zgromadził koło siebie Macierewicz, zaczyna brnąć w groteskę. Mam wrażenie, że ktokolwiek się tam zgłosi, przedstawi, że pracuje na jakiejś zagranicznej uczelni, choćby jako woźny, jeśli tylko „zablefuje” sensacją pasującą do tezy o zamachu, z punktu stanie się autorytetem. Ustalenia Zespołu Macierewicza kontestowane są już nie tylko przez ludzi Laska czy ekspertów prokuratury, ale i przez naukowców organizujących Konferencję Smoleńską, a przesłanki na których opierają się „ostateczne dowody zbrodni” dezawuują nie tylko media rządowe i „zdrajcy” naszego pokroju, ale też media Ojca Rydzyka.
    To najbardziej plugawy tekst Ziemniaka od polowy lat 90-tych. Wtedy pisywal rzeczy jeszcze bardziej obrzydliwe.
    The author has edited this post (w 14.04.2014)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Czy Ziemniak jest nadal pracownikiem/udziałowcem itp. TV Republika?
  • uhr
    Czy Ziemniak jest nadal pracownikiem/udziałowcem itp. TV Republika?
    Tez to pomyslalem
    ;)
    Ale Gargas, Hejke i Lisiewicz dla mnie przewazaja.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • 21.05. br odbedzie sie premiera najnowszej ksiazki Adama Ziemkiewicza "Jakie piekne samobojstwo".
    czy ktos moze wie: kanwa jest rok 1944 czy 2010?

    "Nie myslcie, ze przynioslem na ziemie pokoj. Nie, ale miecz."
    Pan Jezus
  • 1939
    Obstawiam - Zychowitz tylko bardziej i z wiekszym lekcewazeniem faktow. Jak sie pomyle, moze mnie nie nazywac prorokiem.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Ziemniak, Warzecha, Janecki, Braun, Janecki, Braun, Ziemniak, Braun, Warzecha,Warzecha, Janecki,  Ziemniak...
    W przeglądach go nie widziałem. Ronin to dwie imprezy - pierwsza godzina przegląd tygodnia, dalej jest spotkanie z gościem, wykład, film, coś takiego. I wtedy bywał ale może ze 2x w sumie. W przeglądach dość często pojawia się też Lichocka, komentarze na tóbce jednak nie pozostawiają wątpliwości - target internetowy Ronina uważa ją za pisiora i nie akceptuje, Ziemniak jest tam najbardziej uważany. Towarzystwo bliźniacze do fanów Mikkego. W Roninie pojawiają się też inni ludzie, ale fakt że Józef Orzeł lepiej kieruje tą drugą częścią niż (nie wiem kto - Ziemniak?) przeglądami.
  • Ja tego Ronina słucham od dawna z ciekawości.
    Jednak trzeba powiedzieć, że tam dowodzi Orzeł, chociaż Ziemniaj jest założycielem i bossem no.1, fakt.
    Jak się nazywa to radio, które daje transmisje z Ronina? Po ostatnim występie, podczas którego Orzeł poinformował o komentarzach słuchaczy w trybie "na zywo" i do których to komentarzy właśnie odniósł się RAZ, jeden z twórców tego radio wypowiedział się w tomacie pisemnie. I wypunktował Ziemniaka szlycznie.
  • Też z ciekawości słucham. Niektóre wypowiedzi rozbrajają, np. niedawno było o Ukrainie i jeden koleżka jeździł po Kliczce że jest ociężały umysłowo bo zdania nie potrafi sklecić bez patrzenia w tablet. Nie wiem czy jest ociężały, może jest spowolniony, jak każdy bokser zawodowy, ale wydaje mi się że prostszym wytłumaczeniem będzie że Kliczko po prostu nie zna ukraińskiego, nie sądzi pan panie specjalisto od Ukrainy?
    Nie wiedziałem że Ronin gdzieś leci na żywo, sprawdziłem w Google i widzę że takie transmisje robiły Niepoprawne Radio ale i Wnet, a gdzie tekst tego człowieka nicked?
  • A tak na poboczu drogi - czy zauwazyliscie, ze teraz w kazdym bez wyjatku tekscie musi Ziemniak przysrac Antuanowi? W kazdym bez wyjatku. Po prostu - ego chlopczyka ucierpialo, wiec teraz z siebie traume wyrzuca.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • przemk0
    Też z ciekawości słucham. Niektóre wypowiedzi rozbrajają, np. niedawno było o Ukrainie i jeden koleżka jeździł po Kliczce że jest ociężały umysłowo bo zdania nie potrafi sklecić bez patrzenia w tablet. Nie wiem czy jest ociężały, może jest spowolniony, jak każdy bokser zawodowy, ale wydaje mi się że prostszym wytłumaczeniem będzie że Kliczko po prostu nie zna ukraińskiego, nie sądzi pan panie specjalisto od Ukrainy?
    Nie wiedziałem że Ronin gdzieś leci na żywo, sprawdziłem w Google i widzę że takie transmisje robiły Niepoprawne Radio ale i Wnet, a gdzie tekst tego człowieka nicked?
    http://naszeblogi.pl/node/45731

    "Nie myslcie, ze przynioslem na ziemie pokoj. Nie, ale miecz."
    Pan Jezus
  • Ego pewnie też się liczy, ale przede wszystkim ziemniak prawidłowo rozpoznaje, że Antuan to wróg.  A za walenie we wroga dostaje się najwięcej punktów, nie w jakiegoś Jasińskiego czy Hofmana.

    "Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati."
  • Dzięki daveniu!
    Ale jaja, zaglądam za ostatnim Roninem - zobaczcie co w komentarzach, wajcha czy co?
    :D
    http://www.youtube.com/watch
    The author has edited this post (w 14.04.2014)
  • przemk0
    Dzięki daveniu!
    Ale jaja, zaglądam za ostatnim Roninem - zobaczcie co w komentarzach, wajcha czy co?
    :D
    http://www.youtube.com/watch
    Nie wiem, co w komentarzach, bo u mnie ciągle "trwa wczytywanie".
  • Dzięki.
  • nicked
    Źródło:
    http://niepoprawneradio.pl/detektyw-ziemkiewicz-na-tropie-niepoprawnego-radia-pl/
    O, widzę komentarz mojej starej dobrej znajomej z dawnych czasów (mamakatarzyna)
    Tzn. słowa "stara" używam wyłącznie w sensie internetowej zażyłości, oczywiście
    :)
  • Brzost
    nicked
    :
    Źródło:
    http://niepoprawneradio.pl/detektyw-ziemkiewicz-na-tropie-niepoprawnego-radia-pl/
    O, widzę komentarz mojej starej dobrej znajomej z dawnych czasów (mamakatarzyna)
    Tzn. słowa "stara" używam wyłącznie w sensie internetowej zażyłości, oczywiście
    :)
    Jest na ćwiterze:
    https://twitter.com/mamakatarzyna
  • To bardzo zacna kobieta. Nigdy się nie spotkaliśmy ale mamy plik obfitej wieloletniej korespondencji.
  • Dla porządku - by czyny i rozmowy były spisane:
    Pamiętam taki Pana tekst, w którym opisuje Pan metody działania carskich agentów w czasach rozbiorów. Co Pan sądzi na temat zbieżności tego działania z tym co robi Antoni Macierewicz, czyli na temat metody: "łapaj złodzieja" i sianie dezinformacji, szukanie wokół agentów obcego wywiadu, podczas gdy sam uchodzi za najgorliwszego patriotę?
    RAZ: Długi temat. Ale tropicielom "Rosjan mówiących po polsku" warto przypominać, że agentami Ochrany nigdy nie byli ci, którzy wzywali do ugody z Rosją, przeciwnie, ci najbardziej radykalni powstańcy.
    Ziemniak posuwa się do insynuowania Antuanowi agentury. Ostateczny upadek się dokonał, na podanie mu ręki - nie zasługuje.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Dla porządku - by czyny i rozmowy były spisane:
    Pamiętam taki Pana tekst, w którym opisuje Pan metody działania carskich agentów w czasach rozbiorów. Co Pan sądzi na temat zbieżności tego działania z tym co robi Antoni Macierewicz, czyli na temat metody: "łapaj złodzieja" i sianie dezinformacji, szukanie wokół agentów obcego wywiadu, podczas gdy sam uchodzi za najgorliwszego patriotę?
    RAZ: Długi temat. Ale tropicielom "Rosjan mówiących po polsku" warto przypominać, że agentami Ochrany nigdy nie byli ci, którzy wzywali do ugody z Rosją, przeciwnie, ci najbardziej radykalni powstańcy.
    Ziemniak posuwa się do insynuowania Antuanowi agentury. Ostateczny upadek się dokonał, na podanie mu ręki - nie zasługuje.
    Insynuacja jest nie tylko wredna (co trafnie zauważył Los), ale poza tym kretyńska, bo oparta na fałszu. RAZ zdaje się nie słyszał o Towiańskim, który był właśnie wielkim fanem "ugody z Rosją" i jednocześnie agentem. O takim "drobiazgu", że żaden powstaniec nie mógł być agentem Ochrany, bo powstała ona w 1881 roku, czyli wiele lat po powstaniach.
    :D
    Tę tezę wymyślił dawno temu jako młot na tych wszystkich, którzy nie szli jak on na jakieś brudne gierki, nie tylko na AM. Ten knebel próbował stosować, gdy wypominano mu złamanie danego słowa w/s niepisania u Hajdarowicza.
    Do linka podrzuconego przez Losa warto było zerknąć nie tylko dla tego cytatu, znalazłem jeszcze dwa inne ciekawe kwiatki.
    ;)
    Pierwsza - ktoś napisał:
    Skąd u Pana taki brak wiary w zamach w Smoleńsku? O ile zgodzić się można, że podbijanie piłeczki zamachu nie jest korzystne, to takiego stanowiska nie rozumiem (choć to przecież sprawa wiary i rozum niekoniecznie ma tu decydującą rolę). [b]Z zewnątrz wygląda to na sprawę ambicjonalną.[/b]
    Oczywiście odpowiedź była wymijająca:
    Proszę zajrzec do moich tekstów. Wyjaśniłem bardzo konkretnie, co sprawia, że uważam te hipotezę za mało prawdopodobną .
    Jeszcze ciekawsze była odpowiedź na to pytanie:
    Na kogo Pan zagłosuje w najbliższych wyborach do Europarlamentu?
    , która brzmiała
    Moja gorzka tajemnica .
    .
    No, nie dziwię się, że to tajemnica - najpierw zachwycał się Ruchem Narodowym, a potem wystąpił na kongresie Polski Razem. Teraz lepiej schować głowę w piasek.
    :D
  • W języku ludzi cywilizowanych nie ma słów wystarczająco obelżywych na opisanie tego, czym jest redachtor Ziemniakiewicz (to odnośnie nowego, a szeroko reklamowanego gniota jego pożal się Boże autorstwa).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.