Skip to content

Ziemniak jest po tamtej stronie

14950515254

Komentarz

  • Myślałem że kol. los pyta mnie o kolegę z pracy.
  • Na temat Kaczmara wychodzą po latach różne złe rzeczy, nie tylko jego sympatie polityczne, ale również przemoc domowa, do której zresztą znalazły się aluzje, np. "Testament 95".
  • Przede wszystkim wóda.
  • TecumSeh napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    Gdyby był środek zapewniający długowieczność to pewnie byłoby powszechniejsze to o czym półgębkiem wspominali ludzie na wsi.
    Czyli nierzadkie ojcobójstwo na tle spadkowym. Mój dziadek kiedy miał już ponad sto lat chętnie opowiadał takie historię i leciał po nazwiskach. Ci udusili poduszką tamci zrzucili z góry, tego niby koń kopnął...
    Kaczmarski na każdy dzień... yy to znaczy Gintrowski. Ale Kaczmarski tekst.. yyy, to znaczy w zasadzie to Jerzy Czech (bardzo zapomniany i niedoceniany mam wrażenie... dlaczego??). W każdym razie dobre i pasuje:

    Parę głów ścinając chęć buntu osłabisz
    Lecz zrodzisz nienawiść,gdy zanadto grabisz
    Ludzie bowiem łatwiej, odkąd świat jest światem
    Znoszą ojca śmierć, niż ojcowizny stratę
    Przecie to cycat samego abby Makiawela.
  • Bo to by
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):

    Przecie to cycat samego abby Makiawela.
    Bo to piosenka pt. "Machiavelli".

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):Przecie to cycat samego abby Makiawela.
    No nie - w wierszu a i w rzeczywistości Makiawel uczył sie od Cezarego Borgii, czyli "księcia Valentiions" w wierszu Czecha. I ten słowa Czech wkłada w usta Borgii, a nie Makiawela - ten zaledwie powtarza co usłyszał od Borgii i się tym zachwyca.

  • edytowano December 2022
    Redaktor Ziemkiewicz w ostatniej audycji ujawnił, że już kilka lat temu mentalnie zerwał z korwinistami na skutek ich stosunku do obowiązków patriotycznych.

    Obecnie jego oburzenie wywołuje fakt, iż najliczniejsza grupa internetowych i realowych hejterów powoływania na ćwiczenia wojskowe to oczywiście...true-prawicowcy i kuce.

    Ich przekaz brzmi - "nic nie jestem winien temu państwu i społeczeńswu!" Jak to szło po łacinie?
  • MarianoX napisal(a):
    Ich przekaz brzmi - "nic nie jestem winien temu państwu i społeczeńswu!" Jak to szło po łacinie?
    To są żaby o krzywych kościach

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Ich przekaz brzmi - "nic nie jestem winien temu państwu i społeczeńswu!" Jak to szło po łacinie?
    To są żaby o krzywych kościach

    Znaczy kawaleryjskie nogi!
  • Powiedział jeszcze że ustawa Timmermansa przełożona do 11 stycznia
  • Jaki jest status sprawy Turowa, nadal płacimy kary?
  • christoph napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Ich przekaz brzmi - "nic nie jestem winien temu państwu i społeczeńswu!" Jak to szło po łacinie?
    To są żaby o krzywych kościach

    Znaczy kawaleryjskie nogi!
    Jakto kawaleryjskie nogi?
  • No krzywe!
  • Wpisujemy w translate polski na łacinę (każde słowo osobno):
    krzywa
    kość
    żaba

  • przekazuje pałeczkę przez Małego Ronina
  • Wciurność
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Wpisujemy w translate polski na łacinę (każde słowo osobno):
    krzywa
    kość
    żaba
    Kobieta upadła zdefekowana.
    Ha, jeszcze coś zostało człowiekowi w głowie z dawnej nauki :-)
  • loslos
    edytowano April 2023

    Te wszystkie badania nad klimatem przypominają mi komisję Maciarewicza...

    Niniejszym deklaruję: Ziemniak największym [określenie ocenzurowane] między Odrą a Bugiem. O Michniku i Tusku da się jeszcze coś dobrego powiedzieć, ten obiekt to [określenie ocenzurowane] z krawatem.

  • ... i teraz szukaj użyszkodniku w której minucie z dwustu dwunastu RAZ to pedział.

  • Sadysta, muszę to jeszcze raz słuchać...

    12:48

    Teraz kolega sam posmakował. I jak, ambrozja?

  • Cukrzyca to straszna choroba. Także zaleczona.

  • Psychopatia gorsza.

  • Akademia Zdrowego Rozsądku? To jest serio tytuł od niego? :)

  • Gdy jakiś publicysta określa się jako zdroworozsądkowy realistą to prawie zawsze okazuje się, że jest to realizm magiczny.

  • @natenczas powiedział(a):
    Akademia Zdrowego Rozsądku? To jest serio tytuł od niego? :)

    Tak nazwał swój kanał na youtube. :)

  • Ziemiak to czciciel chłopskiego rozumu, w praktyce wychodzą jakieś płytkie i miałkie analizy.

  • Jakby się do tego ograniczył, nie byłoby źle. Ale u niego zawsze na pierwszym planie jest obsesja.

  • @Przemko powiedział(a):

    @natenczas powiedział(a):
    Akademia Zdrowego Rozsądku? To jest serio tytuł od niego? :)

    Tak nazwał swój kanał na youtube. :)

    Jak nic brakuje oficjalnego ośrodka analitycznego pod nazwą IDD (Instytut Danych z D).

  • @natenczas powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @natenczas powiedział(a):
    Akademia Zdrowego Rozsądku? To jest serio tytuł od niego? :)

    Tak nazwał swój kanał na youtube. :)

    Jak nic brakuje oficjalnego ośrodka analitycznego pod nazwą IDD (Instytut Danych z D).

    IDD pracuje dla Akademii Zdrowego Rozsądku oraz Uniwersytetu Chłopskiego Rozumu. ;)

  • edytowano April 2023

    ... oraz dla Unii Polityki Realnej, kanałów Historia Realna Zychowera
    oraz wRealu24 Roli-Żymierskiego, a także realisty Warząchwi i Stacha Władymirowicza Michałkowa

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.