Skip to content

Humer

1370371373375376450

Komentarz

  • A może by tak zrobić minipaństweko dla wyborców PO? Tylko trzeba to otoczyć solidnych płotem i dla pewności przykryć betonową kopułą.
  • los napisal(a):
    A może by tak zrobić minipaństweko dla wyborców PO? Tylko trzeba to otoczyć solidnych płotem i dla pewności przykryć betonową kopułą.
    Tylko gdzie? Może dać im Królewiec?
  • edytowano July 2022
    los napisal(a):
    Tylko odpowiedzialna władza, tylko tacy ludzie jak my, są w stanie uratować 500 plus - mówił w sobotę lider PO Donald Tusk.
    To bardziej psychiatryk.
  • Tak, psychiatryk, mówił też że jak tylko przejmą odpowiedzialność za państwo to będą sondować możliwość 4-dniowego tygodnia pracy.
  • Wtorek, środa, czwartek i niedziela, bo handel we wszystkie niedziele ma być przywrócony.
  • .
    @donaldtusk
    na #MeetUpPO: W jakimś sensie odczuwam satysfakcję, że za moich czasów w Polsce z powodu kilku taśm Sowy upadały rządy. Polska była państwem, gdzie mały skandalik obyczajowy powodował gruntowane zmiany polityczne. Tak wyśrubowaliśmy wtedy standardy.
  • :D

    Niepodrabialny jest, niedzielę pracujące bo nie stać nas na wolne, 4-dniowy tydzień pracy i wydłużenie wieku emerytalnego.
  • Mnie to nie cieszy, bo widzę, że on idzie metodą CA.
  • trep napisal(a):
    Mnie to nie cieszy, bo widzę, że on idzie metodą CA.
    Tak, przekazy trafiające do różnych grup, nieważne, że wzajemnie sprzeczne.
  • Co to znaczy "CA"?

    On nie musi do nikogo trafiać, jego wyborcy po prostu na niego głosują. Moje lemingi 50+ z pracy w jednym zdaniu charchają na pisowską wieś i zachwycają się Kolodziejczakiem z Agrounii, "nowym Lepperem".
  • Cambridge Analytica, jeśli się trafnie domyślam.
  • Przemko napisal(a):
    Tak, psychiatryk, mówił też że jak tylko przejmą odpowiedzialność za państwo to będą sondować możliwość 4-dniowego tygodnia pracy.
    Przecież Donek sondował 4-dniowy tydzień pracy całe 7 lat.
  • edytowano July 2022
    marniok napisal(a):
    Kiedyś już pisałem ale przypomnę że syn2 kiedyś swojemu wujkowi umył samochód.... cegłą tzn kawałkiem który moczył w wiaderku z wodą z mydliną i "polerował" nim lakier.
    Przemko napisal(a):
    Ja w wieku lat 5-6 obrysowałem wujkowi poloneza kredą. Tzn. wujek myślał że to kreda a tak naprawdę to był kawałek pustaka. Muszę zapytać kiedyś ojca jak to się zakończyło bo raczej na 100% uszkodziłem lakier, ....
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Nie wiem jak za komuny, ale sądzę że dziś i kreda uszkodziłaby lacquer.
    Jaka (de)gradacja! ;)
  • edytowano July 2022
    trep napisal(a):
    Gdzieś na początku XVIII w. angielski statek rozbił się na wodach Pacyfiku. Tylko jeden pasażer ocalał - na fragmencie kadłuba łodzi dopłynął do bezludnej wyspy i tam się "zadomowił". Po latach przepływał tamtędy statek towarowy, marynarz na bocianim gnieździe zdołał dostrzec małą strużkę dymu unoszącego się nad wyspą. Czym prędzej zrzucono szalupę. Po tym, jak dobiła do brzegu, oczom płynącej na niej marynarzy ukazał się brodaty mężczyzna stojący przed czterema szałasami. Gdy już wyjaśniono powody bytności tego człowieka na wyspie, spytano go o przeznaczenie tych czterech "budynków".

    - To jest mój dom. Tutaj mieszkam. To jest kościół - co niedziela uczęszczam tu na mszę. To jest klub, do którego zachodzę po mszy. A ten, to klub, w którym moja noga na pewno nie postanie.
    trep napisal(a):
    Nie ten wątek. Miało być w humerze.
    (że też to ja muszę ctrl+c ctrl+v) ;)
    tam (Dzień dobry) kasuję
  • Jak im opowiadam o pracy na gospodarce, o żniwach, sianokosach, jeździe na koniu, czy zaprzęganiu go do wozu to mi nie wierzą. Jak jeszcze mówię że ani tv,netu czy komórek nie było to pytają - "jak ty tato mogłeś żyć w ogóle?". Ręce opadają, a to raptem 25-30 lat temu było.
    Jedna moja koleżanka, ok. czterdziestoletnia, przeżyła załamanie gdy jej wczesno-nastoletni syn zapytał poważnie:

    - Mamo, za twojego dzieciństwa była elektryczność?

    Jak to było u Lema? "Jasne, wlazłem do rakiety prosto z lasu!".
  • edytowano July 2022
    Berek napisal(a):
    - Mamo, za twojego dzieciństwa była elektryczność?
    Jak to było u Lema? "Jasne, wlazłem do rakiety prosto z lasu!".
    Z punktu patrzenia na całą historię ludzkości - to Lem miał rację! ;)
  • A l'huile de tournesol
  • Przemko napisal(a):
    los napisal(a):
    A może by tak zrobić minipaństweko dla wyborców PO? Tylko trzeba to otoczyć solidnych płotem i dla pewności przykryć betonową kopułą.
    Tylko gdzie? Może dać im Królewiec?
    +1
  • Nie. Lepiej Kamczatkę.
  • A ja wasci inflantY.

    Zagłoba rozwiązał ten probkem
  • los napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Tak, psychiatryk, mówił też że jak tylko przejmą odpowiedzialność za państwo to będą sondować możliwość 4-dniowego tygodnia pracy.
    Przecież Donek sondował 4-dniowy tydzień pracy całe 7 lat.
    Są lepsi:

    image
  • natenczas napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    los napisal(a):
    A może by tak zrobić minipaństweko dla wyborców PO? Tylko trzeba to otoczyć solidnych płotem i dla pewności przykryć betonową kopułą.
    Tylko gdzie? Może dać im Królewiec?
    +1

    to się nie sprawdziło.
  • Jednak jest pewien postęp u Niemców, są mniej egoistyczni.
    W 39r żądali korytarza do Królewca dla siebie a dzisiaj żądają dla Rosji.
  • Wczoraj dyskusja moich sąsiadów co ot tak wpadli. Telewizor głos wyciszony, tylko obraz został, obserwowany kątem oka. Pokazał się Tusk, ruszający ustami i wytrzeszczający zwyczajowo gały. Sąsiad mruknął: - Znowu ta gwiazda dupy i wychodka...
    Nie rozgryzłam skąd to skojarzenie. Ale śmiszne.
  • Nic śmieszniejszego dziś chyba nie zobaczymy:
    https://twitter.com/Cenckiewicz/status/1547849747662114818
  • Exspectans napisal(a):
    Nic śmieszniejszego dziś chyba nie zobaczymy:
    https://twitter.com/Cenckiewicz/status/1547849747662114818
    odpowiedź dziadka Waldemara jeszcze bardziej pocieszna.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.