Skip to content

Humer

1372373375377378450

Komentarz

  • Rozum chyba kiedyś przytaczał jakieś statystyki, z których wynikało, że większość pospolitych przestępców to nie żadne Fantomasy tylko zwyczajni debile. Może ten nawet nie pomyślał, że ktoś go zatrzyma (a już zwłaszcza "baba") i mu niebieski ekran wywaliło :P
  • I takie standardy hotelarstwa to ja rozumiem.

    "Rosyjskie media twierdzą, że polscy turyści pobili grupę Rosjan w hotelu w Alaynie w Turcji, po sporze o inwazję Rosji na Ukrainę.
    Rosjanie twierdzą, że tureccy hotelarze stanęli po stronie Polaków, którzy szybko zniknęli z miejsca zdarzenia, podczas gdy Rosjanie byli w więzieniu."

    image
  • Duch w narodzie się odradza?
  • Jak na Euro 2012.
  • los napisal(a):
    Duch w narodzie się odradza?
    Niestety, to ponoć wrzuta z ruskiej burdy z 2016.

    https://mobile.twitter.com/emulatorsiersci/status/1551881217703874560
  • Teraz jasne dlaczego nie ma nagrania video a tylko dwie stopklatki, dziwiło mnie to.
  • Gdyby ktoś umiał rysować:
    - Donald Tusk, jako kelner, idzie z tacą z napisem 'Fur Dojczland', a na tacy Orlen, Lot, PZU, 500+, Nord Stream 2, zbieracz szparagów, nastolatka, nastolatek, abp Ryś, o. Szustak
  • Podrzucę Krysztopie. :)
  • ZNP stracił kasę na inwestycjach w whisky https://wiadomosci.wp.pl/znp-stracil-cwierc-miliona-zlotych-kontrahent-kupowal-drogie-alkohole-6794702073584512a

    Nie wiem dlaczego ale mnie śmieszy.
  • Związek Nauczycielstwa Polskiego nabrał whisky w usta.
  • Im dalej tym lepiej:

    Zarazem Krzysztof Maruszewski twierdzi, że ZNP zalega jego spółce z płatnością ponad 30 tys. zł - za przechowanie i ubezpieczenie beczek whisky.

    - Ich wartość po zabutelkowaniu jest zdecydowanie wyższa niż cena zakupu, o czym wielokrotnie Stilnovisti informowało. ZNP wypowiedział umowę Stilnovisti i odmawia od 3 lat odbioru towaru ze Szkocji - mówi Maruszewski.
  • Dobrze zrozumiałem, nie chcą się napić?
  • los napisal(a):
    Dobrze zrozumiałem, nie chcą się napić?
    Siłaczkowie.
  • los napisal(a):
    Dobrze zrozumiałem, nie chcą się napić?
    Ja to zrozumiałem w taki sposób -- włożyli, powiedzmy, 250 klocków, i chcą teraz zlikwidować inwestycję. Odpowiedź jest bardzo prosta: Dorzućcie jeszcze bańkę, to wam dostarczymy waszą inwestycję w butelczynach!
  • loslos
    edytowano July 2022
    Czy możemy liczyć na zaproszenie? Broniarz chyba wszystkiego nie wychla.
  • I wy też bądźcie ostrożni i pożywajcie z umiarem, gdyż:

  • Jasne, byle z umiarem. Wtedy można nawet w dużych ilościach.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Dobrze zrozumiałem, nie chcą się napić?
    Ja to zrozumiałem w taki sposób -- włożyli, powiedzmy, 250 klocków, i chcą teraz zlikwidować inwestycję. Odpowiedź jest bardzo prosta: Dorzućcie jeszcze bańkę, to wam dostarczymy waszą inwestycję w butelczynach!
    Po pierwsze primo, to 30 k pln, więc skromny % inwestycji. Po drugie primo, ktoś nie doczytał, że wpłaca kasię ale dostaje płyn do dalszego zbycia, więc rentowność dla takiego Domu Whisky czy innej Loży Dżentelmenów może i by była duża, ale dla strony trzeciej... gdzie akcyzy, cła itp mnożą się jak króliki, a i brak własnej sieci dystrybucji powoduje koszty pośredników to całość jest więcej niż zabawna

  • ZNP nie ma własnej sieci dystrybucji napitków?
  • los napisal(a):
    ZNP nie ma własnej sieci dystrybucji napitków?
    ale z możliwością zewnętrznej monetaryzacji czy na potrzeby wsobne? (nieśmiertelne historia, o beczce whisky niesionej przez dwóch gołodupców na targ, oraz ich zarobku w postaci dwóch kwaterek napitku do podziału).

  • A na czym Fundacja Republikańska przepaliła pół dużej bańki?
  • los napisal(a):
    A na czym Fundacja Republikańska przepaliła pół dużej bańki?
    Odpowiedź 'pojęcia nie mam' coś wnosi do dyskusji?

  • Podejrzewam, że na znakomitej inwestycji w stylu tej ZNP. Poznanie jej bardzo by ubarwiło życie spektatorów.
  • edytowano July 2022
    :D Ciekawe czy nie bitkojny.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Ta historia chyba tu pasuje.
    W sobote o 9 rano zauwayam jak facet (nie chopak, chopiec, nastolatek) smaruje po infrastrukurze przystanku. Nakręciłam film zrobiłam foty i poleciłam pobazgrać się w ... bo tam pewnie jeszcze nie jest op.. tauażami. Na skrzyżowanie dośc ruchliwe przyjechała Straż Miejska więc pobiegłam zgłosić. Jak pukałam do samochodu już obmyślałam taktyke poscigu i obalenia rojąc jak na facecie wszystkie sile co je sobie odświeżałam ostatnio ustutecznię i co, i yayco pan strażnik wysiadł podszedł do gościa i go spisał a tamten nawet nie próbował uciekać dał się spisać i coś tam mamrotał.
    No żesz ja pytam się dlaczego nie uciekał ?!?!? no gangsta fest.
    Pomyślałam, że czuje się bezkarny, zgłosiłam dodatkowo eMPeKowi i Zarządowi infrastuktury.
    Nosz kurka pluszowe zatrzymanie obywatelskie z filmem i fotorelacją :D
    Spaniały prasowy finał pluszowego zatrzymania

    _https://gazetakrakowska.pl/krakow-wandal-pomalowal-wandala-zmusili-do-sprzatania/ar/c1-16530781
  • edytowano July 2022
    image

    Piękny trolling :).
  • Około 9.00, patrolując ul. Limanowskiego, zatrzymała strażników kobieta.
    Koleżanka często tam patroluje? :D

  • Koham!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.