Skip to content

Humer

1374375377379380450

Komentarz

  • edytowano August 2022
    Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Z cyklu połącz kropki.

    image
    :D
  • Pewien kierownik zakładu produkcyjnego kupił materiału od jednej z większych firm w Warszawie dostarczających nierdzewkę za milion złotych, pod zlecenie dla klienta. No i chciał sobie zarobić, daje takie zamówienie to mu się należy co nie? ;-)
    Umowa była taka, że na koniec miała być jeszcze mu dostarczona taka siateczka foliowa z gotóweczką. Nie zmyśliłem tego idiotycznego szczegółu, dokładnie tak mi to wyłożono, Jak to załatwiali to z samym dyrektorem tego dostawcy ustalono ten misterny plan z siatką.
    Jak materiał dostarczyli i wzięli kasę to już nikt z nim gadać nie chciał, a tym bardziej słyszeć o jakiejś siatce.

    Tak mi się śmiać z tego chciało jak dzisiaj to usłyszałem, szczególnie, ze poszkodowanego troszkę znam bo coś tam dla niego pare razy robiłęm, a tu takie frajerstwo.
  • Mój zakład ma dział produkcji z nierdzewki ale tutaj milion to byłby mały pikuś bo przewalamy tego masę. Robimy całe linie produkcyjne do spożywki.
    A np. w dziale lotniczym koncerny same przysyłają swoje amelinum, które potem wraca za wodę jako części.
  • Kożuszek, wg mnie, wymiata, ale jeden z momentów ostatniego programu spowodował, że popłakałam się dosłownie. Mistrz !

  • Campus canalii, capusiów, curew i złodziei.

    👣

    🐾
    🐾

  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Campus canalii, capusiów, curew i złodziei.
    A wszystko to pod jednym dachem, jak w czeskim serialu.
  • edytowano August 2022
    Kurde-Przypał nadal szuka atencji wyplakujac się, jak to nikt nie zrozumiał jej hejtu.
  • janosik napisal(a):
    Kurde-Przypał nadal szuka atencji wyplakujac się, jak to nikt nie zrozumiał jej hejtu.
    Znam ten bul.....
  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Campus canalii, capusiów, curew i złodziei.
    Mumia Wolności i Gazownia w kupie.
  • Musiało być wesoło. :))

    image

    👣

    🐾
    🐾

  • A co jak ktoś nie jest trans?
  • trep napisal(a):
    A co jak ktoś nie jest trans?
    W 2016 to jednak był zaścianek i średniowiecze...
  • A kiedy odbyły się mecyje z Margotem?

    Ło, w 2020.

    Patrzajcie, jakaż to szajba z danym błaznem:

    Margot was misgendered by Polish police and right-wing politicians.[20][21] Some media outlets, such as Onet.pl[22] and Radio Nowy Świat [pl],[23] also used Szutowicz's masculine deadname.

    A kiedy Krzysio Bęgoszczak został osłem? Otóż w 2011, a karierę swą parlamentarną zakączył w 2015. Więc nie mówmy, że lata 2016-te to była taka niewinna Arkadia, bukolika, a może i sielanka.
  • Kiedy twoja redakcja za bardzo oszczędza na pensjach dla dziennikarzy.

    image
  • Aaaa, Przemku, za co?? Za cooo...? Pozbawiasz mię resztek złudzeń!
  • A ja dziś w ogóle nie dostałem Wirtualnych Mediów na skrzynkę. Natomiast 2 poprzednie figurują z adnotacją że treść może być niebezpieczna.
  • Która ładniejsza?

    image
  • Najlepsza wieża Babel, oczywiście. Ma jaśniejszy przekaz ideowy niż wypociny pana Eiffla.
  • Burdż Kalifa już wtedy zaprojektowali?
  • TecumSeh napisal(a):
    Burdż Kalifa już wtedy zaprojektowali?
    Tego to nie wiem, ale skoro wątek humorystyczny, to podzielę się wiedzą radosną, że w początkowym okresie exploatacji, burżuje Kalifa musieli wywozić szambo, gdyż nie dociągnęli kanalizacji.
  • Powrót człowieka zwanego Koniem (cyrk Panie cyrk)
  • ethanol napisal(a):
    Powrót człowieka zwanego Koniem (cyrk Panie cyrk)
    Być może, ale nie skorzystam. Jakoś tak mam, że mimo iż podłych ludzi u nas dostatek a w wyścigu o największą podłość konkurencja jest niezwykle ostra - imho Giertych znajduje się tu w ścisłej czołówce. Momentami nawet zdaje się prowadzić.
  • On z niegodziwości uczynił sobie program i nazywa to realizmem.
  • ... ale dlaczego Karol Marks?!
    image
  • ethanol napisal(a):
    Powrót człowieka zwanego Koniem

    Tak zupełnie bez związku z tematem ale wpis Kolegi mnie się skojarzył.
    1.https://g.co/kgs/dek7A8
    2.https://g.co/kgs/JoJvsZ



    ;)
  • wachmistrz napisal(a):
    ... ale dlaczego Karol Marks?!
    Ludzie się zmieniają ;-)

  • marniok napisal(a):
    ethanol napisal(a):
    Powrót człowieka zwanego Koniem
    Tak zupełnie bez związku z tematem ale wpis Kolegi mnie się skojarzył.
    1.https://g.co/kgs/dek7A8
    2.https://g.co/kgs/JoJvsZ



    ;)
    świadomie nawiązałem do tego świetnego - jakbyśmy dziś powiedzieli "miniserialu"
  • edytowano September 2022
    Najbliższy nam kulturowo: Wietnam. Grafik-klucz do zrozumienia sprawnej asymilacji Wietnamczyków w Polsce
    image;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.