Skip to content

Humer

1373374376378379450

Komentarz

  • China's final warning
    From Wikipedia, the free encyclopedia

    "China's final warning" (Russian: Последнее китайское предупреждение) is a Russian proverb meaning a warning that carries no real consequences.[1]

    https://en.wikipedia.org/wiki/China's_final_warning
  • O, praktyczne!
  • No właśnie
  • 341 poważne ostrzeżenie...
  • Zawsze się chciałem zapytać - co to jest ten scenariusz rumuński?
  • Okropny ksenofob z tego Balcera ;-)
  • Ksenofob-poliglota. Brakuje jeszcze argentyńskiego i wenezuelskiego.
  • Off topic - dlaczego są takimi żałosnymi pajacami ludzie, którzy jakoś wpłynęli na najnowszą historię? Wałęsa, Borusewicz, Balcerowicz, Michnik, Frasyniuk... Oni nic nie musieli robić, mieli miejsca na pomnikach a z tych pomników pozłazili i zajęli się pospolitą chuliganerką. Komuniści tak się nie zachowują (z wyjątkiem Millera, który zawsze był żulem z Żyrardowa), Kwaśniewski w wypowiedziach jakąś klasę zawsze imituje.
  • los napisal(a):
    Off topic - dlaczego są takimi żałosnymi pajacami ludzie, którzy jakoś wpłynęli na najnowszą historię? Wałęsa, Borusewicz, Balcerowicz, Michnik, Frasyniuk... Oni nic nie musieli robić, mieli miejsca na pomnikach a z tych pomników pozłazili i zajęli się pospolitą chuliganerką. Komuniści tak się nie zachowują (z wyjątkiem Millera, który zawsze był żulem z Żyrardowa), Kwaśniewski w wypowiedziach jakąś klasę zawsze imituje.
    A może to jest tak, że buntują się tylko idioci ? Bardzo mi przykro to pisać, ale nic, kompletnie nic nie dały zawieruchy wolnościowe, które miały miejsce w naszym kraju.

    No i nigdy nie widziałem dla nich miejsc na pomnikach. Moje pokolenie nie załapało się na ich legendy.
  • Owszem, załapało się. Lechu był wielkim obalaczem komuny, Michnik zakładał pierwszy wolny dziennik w całym obozie. Celiński pokazywał jak się przepoczwarza że styropianu w bizniesmiena.

    I potem się okazało, że to nie komuna jest największym wrogiem. Tylko my.
  • los napisal(a):
    Off topic - dlaczego są takimi żałosnymi pajacami ludzie, którzy jakoś wpłynęli na najnowszą historię? Wałęsa, Borusewicz, Balcerowicz, Michnik, Frasyniuk... Oni nic nie musieli robić, mieli miejsca na pomnikach a z tych pomników pozłazili i zajęli się pospolitą chuliganerką.
    Uwierzyli, że skoro są tak wielkimi jednostkami, że aż obalili komunę, to chcieliby meblować świat według własnego widzimisię i bardzo ciężko znoszą fakt, że nie mają żadnego wpływu na nic. Przy okazji wychodzi z nich kim naprawdę są. W sumie dobrze.
  • edytowano August 2022
    Może
    JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Off topic - dlaczego są takimi żałosnymi pajacami ludzie, którzy jakoś wpłynęli na najnowszą historię? Wałęsa, Borusewicz, Balcerowicz, Michnik, Frasyniuk... Oni nic nie musieli robić, mieli miejsca na pomnikach a z tych pomników pozłazili i zajęli się pospolitą chuliganerką. Komuniści tak się nie zachowują (z wyjątkiem Millera, który zawsze był żulem z Żyrardowa), Kwaśniewski w wypowiedziach jakąś klasę zawsze imituje.
    A może to jest tak, że buntują się tylko idioci ? Bardzo mi przykro to pisać, ale nic, kompletnie nic nie dały zawieruchy wolnościowe, które miały miejsce w naszym kraju.

    No i nigdy nie widziałem dla nich miejsc na pomnikach. Moje pokolenie nie załapało się na ich legendy.
    A Macierewicz, Kaczyńscy, Walentynowicz i rzesze bezimiennych solidarnościowców?
  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Off topic - dlaczego są takimi żałosnymi pajacami ludzie, którzy jakoś wpłynęli na najnowszą historię? Wałęsa, Borusewicz, Balcerowicz, Michnik, Frasyniuk... Oni nic nie musieli robić, mieli miejsca na pomnikach a z tych pomników pozłazili i zajęli się pospolitą chuliganerką. Komuniści tak się nie zachowują (z wyjątkiem Millera, który zawsze był żulem z Żyrardowa), Kwaśniewski w wypowiedziach jakąś klasę zawsze imituje.
    A może to jest tak, że buntują się tylko idioci ? Bardzo mi przykro to pisać, ale nic, kompletnie nic nie dały zawieruchy wolnościowe, które miały miejsce w naszym kraju.

    No i nigdy nie widziałem dla nich miejsc na pomnikach. Moje pokolenie nie załapało się na ich legendy.
    a co się musiało stać, żeby Ukraińcy zaczęli dostawać pomoc? Musieli przekonać świat, że nie są Rosjanami i walczą z napastnikiem.

    W 1980 Polacy przekonali świat, ze nie są Rosjanami. Przekonali, że się modlą i organizują, przekonali, że są rozsądni. Nawet komuszy agent Wałęsa to głosił, chociaż był kim był. Poszczególne osoby z daleka nie miały znaczenia, miały tu, na naszym podwórku.

    Nie wiem, czemu powstrzymano w Polsce dekomunizację i potem lustrację. Może pod wpływem możnych tego świata, wierzących w to, że lepsza komusza elita polityczna niż żadna? Może z tego samego powodu, dla którego wszyscy w 1918 przekazywali władzę Piłsudskiemu?
  • W sprawie zatrucia Odry:

    image
  • Mało śmieszne
  • Mnie się podobie.

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano August 2022
    ^Haha, przyznam się, że aż to sprawdziłem, bo myślałem, że fejk ale faktycznie tak napisali!!!

  • ... Kuriozalnym wprost w okresie żałoby zarządzeniem okazał się nakaz, by warszawskie prostytutki nosiły kolorowe suknie – na co każda otrzymała pieniądze
    (Ségur do Thouvenela, Warszawa 24 XII 1861)

    Zaraz też wszystkie rosyjskie damy musiały oblec się w czerń. Z pomysłu oczywiście
    szybko zrezygnowano.


    Przypis "...sprowokowana przez ukaz reakcja polskiego społeczeństwa miała charakter świadomego afrontu wobec Rosjanek, a nie niewinnej pomyłki..."
  • Ale kto popełnił niewinną pomyłkę? Chyba ten kto wydał ukaz.
  • edytowano August 2022
    Poniższy żart coraz częściej staje się rzeczywistością

    image
  • No wspinaczki, procho...
  • edytowano August 2022
    .
  • rdrrdr
    edytowano August 2022
    .
  • Z cyklu połącz kropki.

    image

    👣

    🐾
    🐾

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.