Skip to content

Co z tymi imigrantami?

1246719

Komentarz

  • edytowano September 2015
    To nie jest chaotyczny, niezorganizowany owczy pęd. ktoś tymi ludźmi steruje, wydaje im rozkazy, karmi ich i opłaca. Opłaca żołd. Kobiety i dzieci, i osoby starsze - jeżeli w ogóle się pojawiają, są tylko kamuflażem, dekoracją dla karnej armii młodych mężczyzn rozlokowywanych właśnie na wyznaczonych pozycjach, w określonym celu. Kiedy akcja rozlokowania sił dobiegnie końca, nastąpi sygnał do ataku.

    Bo to, co widać na zdjęciach, to nie jest ucieczka ludności cywilnej, tylko atak wojska. Dzikiego, ale karnego wojska. Na razie broń jest schowana.
  • Bardzo prosiłbym o powstrzymanie się przed wyrażaniem tak lekkomyślnych, generalizujących sądów. To bardzo często ogromnie skrzywdzeni sytuacją w swoich państwach, skrajną biedą, nędzą, okropnościami wojen i brutalnością fanatyków z ISIS uchodźcy. Wielu z nich KAniu to przecież chrześcijanie z Syrii, Iraku, czy Afganistanu, uciekający do Europy, żeby ratować życie swoje i swoich rodzin. Na litość Boską, czy wy tego nie widzicie i nie rozumiecie?? Tyle szyderstw, nieuprawnionych sugestii i pomówień jest w tym wątku, że w końcu poczułem się zobowiązany odezwać się.
  • Żydowskie groźby: Anne Applebaum
    East Europeans uninterested in helping solve refugee crisis should prepare for rest of EU to lose interest in them and their problems too
  • edytowano September 2015
    Oczywiście ostatnie dni to żaden problem, nie ta skala, ale w końcu widzimy już jasno dokąd ten proces zmierza.

    Drodzy Państwo, bardzo mi miło to powiedzieć, ale Zachód właśnie się kończy. Nie spodziewałem się, że dożyję takich dni, ale z ogromną przyjemnością poskaczę po jego truchle. Bo właśnie sobie zdałem sprawę (kiedy jest realne zagrożenie, nie ma to tamto), że ja Zachodu nienawidzę, życzę im wszystkiego najgorszego. Bo zawsze myślałem, że udaję sam przed sobą ...

    JORGE>
  • Bo właśnie sobie zdałem sprawę (kiedy jest realne zagrożenie, nie ma to tamto), że ja Zachodu nienawidzę, życzę im wszystkiego najgorszego. Bo zawsze myślałem, że udaję sam przed sobą ...

    JORGE>

    Zastanów się jeszcze raz, co Ty tutaj napisałeś. Nie podoba Ci się Zachód? To będziesz miał okazję żyć na Wschodzie. I lepiej dla Ciebie by było, żeby to był ten dalszy,a nie bliższy Wschód. Póki co zaczynaj już czytać "Koran". Ja tymczasem będę pakować swoje walizki i w końcu zrealizuję to o czym marzyłem od dawna. Wyjadę do państwa Izrael, forpoczty i bastionu cywilizacji zachodniej tak przez Ciebie pogardzanej na Bliskimi Wschodzie. To wspaniałe państwo dbające o sowich obywateli i czujące się odpowiedzialne za ich bezpieczeństwo. Państwo istniejące jak najbardziej praktycznie, a nie tylko teoretycznie. Shalom Horhe!

  • Sytuacja jest o tyle niebezpieczna, że Niemcy zrobią obecnie wszystko, żeby wspomóc platformę (bo wiadomo, że oni zgodzą się na każde niemieckie żądanie).
  • Wśród tych mas uchodźców, setek tysięcy, którzy szturmują teraz granice Starego Kontynentu (za rok mogą być ich już miliony) muszą się znaleźć także i wysłannicy ISIS. Nie ma siły na to. Dlatego ogromna odpowiedzialność spada własnie teraz na służby graniczne, służby specjalne, policję i armię w państwach europejskich, żeby ich namierzyć, wyłuskać i wyeliminować. Jest jeden warunek wszelako, żeby to zrealizować. Państwo musi istnieć jak najbardziej praktycznie, a nie tylko teoretycznie
  • Sytuacja jest o tyle niebezpieczna, że Niemcy zrobią obecnie wszystko, żeby wspomóc platformę (bo wiadomo, że oni zgodzą się na każde niemieckie żądanie).
    A Usrael nie?

  • edytowano September 2015
    Eden ja od dawna kibicuję Muslimom. Świat Koranu, mimo że daleki, ale jednak jest mi dużo bliższy niż Zachód. Oczywiście, będziemy się napierdalać, to nieuniknione, ale wolę ich obłęd od Wielkiego Obłędu, który mamy w Europie. Jeszcze raz podkreślam, bo w sumie tonowałem zawsze swoje wpisy w tym aspekcie, z mojego punktu widzenia Zachodu ma nie być.

    JORGE>
  • @Extraneus: mam wrażenie, że ich akurat Polska w tym kontekście nie interesuje aż tak bardzo. Oczywiście będą jakieś pohukiwania, ale to chyba raczej tylko ze względu na zlewaczenie.

  • Bo właśnie sobie zdałem sprawę (kiedy jest realne zagrożenie, nie ma to tamto), że ja Zachodu nienawidzę, życzę im wszystkiego najgorszego. Bo zawsze myślałem, że udaję sam przed sobą ...

    JORGE>

    Zastanów się jeszcze raz, co Ty tutaj napisałeś. Nie podoba Ci się Zachód? To będziesz miał okazję żyć na Wschodzie. I lepiej dla Ciebie by było, żeby to był ten dalszy,a nie bliższy Wschód. Póki co zaczynaj już czytać "Koran". Ja tymczasem będę pakować swoje walizki i w końcu zrealizuję to o czym marzyłem od dawna. Wyjadę do państwa Izrael, forpoczty i bastionu cywilizacji zachodniej tak przez Ciebie pogardzanej na Bliskimi Wschodzie. To wspaniałe państwo dbające o sowich obywateli i czujące się odpowiedzialne za ich bezpieczeństwo. Państwo istniejące jak najbardziej praktycznie, a nie tylko teoretycznie. Shalom Horhe!

    A ilu uchodźców z Syrii przyjęło wymienione przez ciebie państwo? Jest całkiem blisko.
  • A tak na marginesie. Są miejsca przeznaczone, nawet jeżeli gdzieś jest się gościem. Za każdym razem kiedy jadę do państw islamskich, tych po drugiej stronie morza na pd Europy, czuję się po prostu dobrze, podobnie jak chociażby na Kaukazie (gdzie niekoniecznie wszędzie Islam panuje). A jak wjechałem do Skandynawii to we mnie się od razu Brejwik obudził, chociaż wtedy on się jeszcze nie objawił. Nawet na stacji w Niemczech mi wszystko śmierdzi. Nie lubię.

    JORGE>
  • @Extraneus: mam wrażenie, że ich akurat Polska w tym kontekście nie interesuje aż tak bardzo. Oczywiście będą jakieś pohukiwania, ale to chyba raczej tylko ze względu na zlewaczenie.

    Ich nie. W ogóle z imigrantami Polska nie ma i raczej w dającym się przewidzieć okresie czasu nie będzie miała. Problem to mają Niemcy, Polska "pomoc" ma być pomocą dla Niemiec, a nie dla uchodźców.
  • Applebaum to tak sobie pisze, co ma na jęzorze, czy też jest tubą jakichś amerykańskich "kół"?
  • edytowano September 2015
    Wstępny plan rozmieszczenia uchodźców w Chobielinie a la Jacek Gmoch :>
    image

    ;)
  • Za każdym razem kiedy jadę do państw islamskich, tych po drugiej stronie morza na pd Europy, czuję się po prostu dobrze
    JORGE>
    Ja się czułam koszmarnie. No, ale ja jestem kobietą - absolutnym podludziem dla wyznawców Allaha.

  • edytowano September 2015
    Bo właśnie sobie zdałem sprawę (kiedy jest realne zagrożenie, nie ma to tamto), że ja Zachodu nienawidzę, życzę im wszystkiego najgorszego. Bo zawsze myślałem, że udaję sam przed sobą ...

    JORGE>

    Zastanów się jeszcze raz, co Ty tutaj napisałeś. Nie podoba Ci się Zachód? To będziesz miał okazję żyć na Wschodzie. I lepiej dla Ciebie by było, żeby to był ten dalszy,a nie bliższy Wschód. Póki co zaczynaj już czytać "Koran". Ja tymczasem będę pakować swoje walizki i w końcu zrealizuję to o czym marzyłem od dawna. Wyjadę do państwa Izrael, forpoczty i bastionu cywilizacji zachodniej tak przez Ciebie pogardzanej na Bliskimi Wschodzie. To wspaniałe państwo dbające o sowich obywateli i czujące się odpowiedzialne za ich bezpieczeństwo. Państwo istniejące jak najbardziej praktycznie, a nie tylko teoretycznie. Shalom Horhe!

    A ilu uchodźców z Syrii przyjęło wymienione przez ciebie państwo? Jest całkiem blisko.
    Sprawdź sobie Rozumku ile na swoim terytorium ma Arabusów państwo Izrael. Ok. 20% ludności Izraela to Arabowie. I musi zadbać jeszcze o nich, zapewnić im pracę i bezpieczeństwo przed tymi wszystkimi Hamakami i Hezbollahami
  • Swoją drogą ciekawe, kiedy nasi rodacy z najświeższej emigracji zaczną wracać do Polski? I czy w ogóle taki trend nastąpi?
  • edytowano September 2015
    Faktycznie dzicz. Nie ma jednak takiej ilości ludzi, której pozabijać by się nie dało, wybór niemiec jest w tym momencie znamienny.

    Jeszcze jedno kol. Eden. To rzucanie gównami. Nie usprawiedliwiaj takiego zachowania, prosiłbym abyś tego nie robił. Oni dopiero zostaną tu skrzywdzeni. Bedą na to pracować takim postępowaniem.

    Wg mnie to nie jest koniec zachodu. Faktycznie jednak mocno im zaszkodzą. Dla nas to dobrze.
  • Bo właśnie sobie zdałem sprawę (kiedy jest realne zagrożenie, nie ma to tamto), że ja Zachodu nienawidzę, życzę im wszystkiego najgorszego. Bo zawsze myślałem, że udaję sam przed sobą ...

    JORGE>

    Zastanów się jeszcze raz, co Ty tutaj napisałeś. Nie podoba Ci się Zachód? To będziesz miał okazję żyć na Wschodzie. I lepiej dla Ciebie by było, żeby to był ten dalszy,a nie bliższy Wschód. Póki co zaczynaj już czytać "Koran". Ja tymczasem będę pakować swoje walizki i w końcu zrealizuję to o czym marzyłem od dawna. Wyjadę do państwa Izrael, forpoczty i bastionu cywilizacji zachodniej tak przez Ciebie pogardzanej na Bliskimi Wschodzie. To wspaniałe państwo dbające o sowich obywateli i czujące się odpowiedzialne za ich bezpieczeństwo. Państwo istniejące jak najbardziej praktycznie, a nie tylko teoretycznie. Shalom Horhe!


    A ilu uchodźców z Syrii przyjęło wymienione przez ciebie państwo? Jest całkiem blisko.
    Sprawdź sobie Rozumku ile na swoim terytorium ma Arabusów państwo Izrael. Ok. 20% ludności Izraela to Arabowie. I musi zadbać jeszcze o nich, zapewnić im pracę i bezpieczeństwo przed tymi wszystkimi Hamakami i Hezbollahami
    Wiem z paru wątków, że nie zawsze czytasz ze zrozumieniem, ale to pytanie naprawdę nie powinno przekraczać twoich zdolności intelektualnych.
  • Cały świat islamski zachowuje się racjonalnie. Najpierw chciał rozjebać nieludzki wg nich, narzucony porządek u siebie, a później na całym świecie. Jednocześnie chcą żyć jak najlepiej, więc jak u frajerów z morzem można dostać free michę dla siebie i dzieciaków to jadą. A małe ojczyzny sobie potworzymy. I to robią.

    Podkreślam raz jeszcze, wszystko co nienormalne pochodzi z Zachodu. Pierdolnięte ostatnie 65 lat, w każdych innych czasach problem by był rozwiązany w ciągu dwu dni. A dzietam, problemu by nie było wcale. To jest zbiorowe samobójstwo, tyle że nakierowane na przyszłość, na dzieci, co jest jeszcze bardziej chore.

    JORGE>
  • Bo właśnie sobie zdałem sprawę (kiedy jest realne zagrożenie, nie ma to tamto), że ja Zachodu nienawidzę, życzę im wszystkiego najgorszego. Bo zawsze myślałem, że udaję sam przed sobą ...

    JORGE>

    Zastanów się jeszcze raz, co Ty tutaj napisałeś. Nie podoba Ci się Zachód? To będziesz miał okazję żyć na Wschodzie. I lepiej dla Ciebie by było, żeby to był ten dalszy,a nie bliższy Wschód. Póki co zaczynaj już czytać "Koran". Ja tymczasem będę pakować swoje walizki i w końcu zrealizuję to o czym marzyłem od dawna. Wyjadę do państwa Izrael, forpoczty i bastionu cywilizacji zachodniej tak przez Ciebie pogardzanej na Bliskimi Wschodzie. To wspaniałe państwo dbające o sowich obywateli i czujące się odpowiedzialne za ich bezpieczeństwo. Państwo istniejące jak najbardziej praktycznie, a nie tylko teoretycznie. Shalom Horhe!


    A ilu uchodźców z Syrii przyjęło wymienione przez ciebie państwo? Jest całkiem blisko.

    Sprawdź sobie Rozumku ile na swoim terytorium ma Arabusów państwo Izrael. Ok. 20% ludności Izraela to Arabowie. I musi zadbać jeszcze o nich, zapewnić im pracę i bezpieczeństwo przed tymi wszystkimi Hamakami i Hezbollahami
    Wiem z paru wątków, że nie zawsze czytasz ze zrozumieniem, ale to pytanie naprawdę nie powinno przekraczać twoich zdolności intelektualnych.
    Wujek Gugiel jest za trudny dla naszego Rozumka? Maszci: https://pl.wikipedia.org/wiki/Demografia_Izraela
  • Panowie, kufa! Tu nie zgadzamy się na osobiste przysrywki.
  • Stanisław JANECKI:
    Największy ruch idzie przez Grecję i Serbię, czyli czyją strefę wpływów i interesów? :-)
  • edytowano September 2015
    Żydzi zostaliby nakryci kapeluszem, gdyby ten strumień "uchodźców" miał trafić do nich. Zresztą ostatnio gęsto się zrobiło wokół państwa Izrael. Więc w sumie zrozumiałe jest, że skierowali ten strumień do znienawidzonej przez siebie, chrześcijańskiej (wciąż mimo wszystko) Europy. A że to niegodziwe? Cóż, przecież nikt po nich nie spodziewa się godziwych metod walki, honoru, rycerstwa itd. To w końcu też są niechrześcijanie, nie-Europejczycy. To też jest dzicz, tak naprawdę.
  • @Jorge, jestem w stanie zrozumieć mężczyzn - ostatecznie nic im nie grozi poza tym, że ni stąd ni zowąd mogą zostać zarżnięci jak barany, o ile nie przyjmą wiary "proroka". Natomiast kobiety... Los kobiet jest straszny w islamie.
    I jeszcze jedno - islam to nie jest religia, to system polityczny, a Koran od początku był w rzeczywistości tylko ideologiczną przykrywką i pretekstem do podboju świata.
  • Jest taka scena w filmie "Upadek", w której zrezygnowany Hitler mówi:

    "Europa jest dekadencka. Przyjdą zorganizowane ludy Wschodu i sprawę załatwią. Tu nie chodziło tylko o Niemcy".

    Etam zorganizowane. Wystarczy, że przyjdą.

    JORGE>
  • edytowano September 2015
    @Jorge, jestem w stanie zrozumieć mężczyzn - ostatecznie nic im nie grozi poza tym, że ni stąd ni zowąd mogą zostać zarżnięci jak barany, o ile nie przyjmą wiary "proroka". Natomiast kobiety... Los kobiet jest straszny w islamie.
    I jeszcze jedno - islam to nie jest religia, to system polityczny, a Koran od początku był w rzeczywistości tylko ideologiczną przykrywką i pretekstem do podboju świata.
    Islam, świat islamski jest naszym wrogiem. Bez dwóch zdań. Problem w tym, że ja bardziej rozumiem rzeczywistość islamską, muslimów niż Zachód. Ba, ja tamten świat taktuję jako bardziej normalny niż nasz. Mimo, że oba nie są normalne wg moich kryteriów. A właściwie to piszę o moich wyobrażenia obydwu światów. Ale teraz to nie ma znaczenia, czy ja rozumiem, znam, czy tylko mi się wydaję, kretyństwo które popełnia teraz Zachód świadczy o nim samym. Chyba, że o czymś nie wiemy, bo to też trzeba założyć.

    JORGE>
  • PAD o tym mówił: w pierwszej kolejności - Polacy ze Wschodu, a potem- jesli już, to chrześcijanie.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
    no dobrze, ale jaki Problem w tym by podac sie za chrzescijanina?

    niestety, jedna z pierwszych decyzji Prezydenta nie pozwala miec nadzieji, ze nie ulegnie: Prezydent Duda zaakceptowal, ze Polacy nie chcacy szczepic dzieci (nie pomne jaka to choroba) to beda placic ....grzywne kilku tysiecy!

    jestesmy jedynym takim krajem na swiecie.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.