Skip to content

Luksusowy pisarz

2456

Komentarz

  • Tp prawda.

    Zegar biologiczny tyka potęgując lęk Michnika
  • porzucenie naszego towarzystwa okazuje się bardzo opłacalne. Ale pisażu trzeba oddać, że sprzedaje się dla żony i dziecka, póki swoim losem tylko się przejmował był mniej luksusowy.
  • No i w ogole jak sie mezczyzna zbliza do 40tki i nie jest usatysfakcjonowany swoja pozycja materialna - zwlaszcza jesli wczesniej zaniedbywal te sprawy - to sie robi lekko nerwowy i szuka spelnienia, wiem po sobie
    ;)
    The author has edited this post (w 04.07.2015)

    Zegar biologiczny tyka potęgując lęk Michnika
  • Gdyby Hitlerowi sprzedało się kilka obrazów, historia świata mogła potoczyć się innym torem.
    Gdyby kilka honorariów Szczypana z "Frondy" dotarło na czas...
    Hue hue.
  • Napropo luksusowych samochodów- przypomniala misię scenka ze stanu wojennego; umówilam się ja z kimś pod Muzeum Narodowym, wiec stałam i czekałam az tu nagle co widzę? Podjechał różowy bolid, na widok którego opadła mi szczęka i nie wiem jaka to była marka, grunt, ze drugiej takiej limuzyny nie widziałam w W-wie, mógł to być pontiac, czy alfa romeo, nieważne, to było coś, co się widuje tylko w kolorowych magazynach jako ciekawostki. I nie mniej niz to różowe cacko, zaskoczyło mnię osoba, która się zeń wytoczyła. Był to pisarz - moralizujący co tydzień w telewizji, wielce szanowany w Niemczech, a u nas znienawidzony, niejaki Andrzej Szczypiorski.
    Tak misię to z tym mercem skojarzyło.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Ten twardochowy mesiek to raczej taki średnio luksusowy
    :)

    Zegar biologiczny tyka potęgując lęk Michnika
  • Planck
    Dla mnie pan pisarz nie jest straszny, a śmieszny. Śmieszny przede wszystkim i może nawet strasznie, bo z całego tego wydarzenia, o którym niżej, moją uwagę zwróciło jedno niezmienne - czyli sznyt wyrychtowanego na współczesnego "faceta z klasą" chłopca, który się musiał trochę nabiedzić i żurnali naprzeglądać, żeby wiedzieć, iż eleganckie jest dzisiaj nie nosić skapetek….
    Do krytych butów? To ja nie nadążam
    :D
    Mania
    Napropo luksusowych samochodów- przypomniala misię scenka ze stanu wojennego; umówilam się ja z kimś pod Muzeum Narodowym, wiec stałam i czekałam az tu nagle co widzę? Podjechał różowy bolid, na widok którego opadła mi szczęka i nie wiem jaka to była marka, grunt, ze drugiej takiej limuzyny nie widziałam w W-wie, mógł to być pontiac, czy alfa romeo, nieważne, to było coś, co się widuje tylko w kolorowych magazynach jako ciekawostki. I nie mniej niz to różowe cacko, zaskoczyło mnię osoba, która się zeń wytoczyła. Był to pisarz - moralizujący co tydzień w telewizji, wielce szanowany w Niemczech, a u nas znienawidzony, niejaki Andrzej Szczypiorski.
    Tak misię to z tym mercem skojarzyło.
    Ponoć w internacie siedział?
    The author has edited this post (w 04.07.2015)
  • Brzost
    Do krytych butów? To ja nie nadążam
    :D
    Do mokasynów to już z 5 lat będzie. A teraz to wszystko jest modne, jak się nie ubierzesz to nikt złego słowa bo nie powie żeby nie wyjść na tego co się nie zna na najnowszych tryndach.
  • A wiecie, przyjrzałem sie teraz temu zdjęciu. I tak jakoś pomyślałem, że z twarzy wydaje się on jakby przestraszony.
    Mógłby się chociaż uśmiechnąć. W końcu ma swój wymarzony samochód?
  • A uśmiech się teraz nosi czy jest za bardzo hipsterski? Nad dobrym modnym lansem czeba się napracować.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Brak swobody na tym zdjęciu, pewności siebie. Ta buźka mogłaby pojawić się we wnętrzu tego autka. Ze swoim piskliwym 'pierdol się Polsko'.  Jednak na zewnątrz jest po prostu śmieszna.
    Ale ok, lans.
    ;)
    Na lansie się nie znam.
    The author has edited this post (w 04.07.2015)
  • filystyn
    Brak swobody na tym zdjęciu...
    Wcale nie tak łatwo być modelem... Serio, bez sarkazmu czy uszczypliwości.
  • filystyn
    Mógłby się chociaż uśmiechnąć. W końcu ma swój wymarzony samochód?
    Trudno powiedzieć, oferta Mercedesa jest szeroka.
    A wiecie, że Szczepan zabanował na fejsiku Ignaca? Ciekawe za co.
    :D
  • romeck
    filystyn
    :
    Brak swobody na tym zdjęciu...
    Wcale nie tak łatwo być modelem... Serio, bez sarkazmu czy uszczypliwości.
    Co racja to racja, w końcu to tylko ambasador mercedesa. Nie ma co wymagać. Jako ambasador golfa 3 vel rozleć się, przymknę tym razem na to oko.
  • przemk0
    A wiecie, że Szczepan zabanował na fejsiku Ignaca? Ciekawe za co.
    :D
    A nie wiem. Jakoś tak niekonfrontacyjnie i prewencyjnie.
  • To Ignac nie zabanował Szczepana po jego "P☆☆☆☆☆☆ sie Polsko"?
    :)

    Zegar biologiczny tyka potęgując lęk Michnika
  • :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Peedzcie mi - dlaczego pewne rzeczy (dla mnie - rzeczy oczywiste) wiem na kilka lat wcześniej niż inni? Buca nie znosiłem już, kiedy brylował na FF.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • index cytowań mi rośnie
    :)
  • romeck
    index cytowań mi rośnie
    :)
    :D
  • romeck
    index cytowań mi rośnie
    :)
    :)
    :)
    :)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Oj tam oj tam. Wreszcie będzie mógł na taryfie jeździć i przestanie pisać i ludzi męczyć.
    Strzepan-Taxi
  • Ubralby skarpety bo ma niezgrabne nogi w kostkach. Na tym zdjeciu jeszcze tak nie widac.
    The author has edited this post (w 05.07.2015)
  • Ciężkie życie dandysa...

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Tak w ogóle to myślicie że to tylko auto i obowiązek nim jeżdżenia? Bez talonu na cepeen? Żeby go zaraz superak nie przyłapał jak instaluje gazik.
  • przemk0
    Tak w ogóle to myślicie że to tylko auto i obowiązek nim jeżdżenia? Bez talonu na cepeen? Żeby go zaraz superak nie przyłapał jak instaluje gazik.
    nie za dużo elektroniki w tym szwabskim szajsie, żeby gazik dobrze pyrkał?
  • Takie czasy. W Leksusie jeszcze więcej czipów. Co doceniam, zwłaszcza kamerkę przy cofaniu.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Takie czasy. W Leksusie jeszcze więcej czipów. Co doceniam, zwłaszcza kamerkę przy cofaniu.
    A nie wystarczy lusterko? Im więcej elektroniki, bajerów, tym więcej możliwosci awarii.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • polmisiek
    Ubralby skarpety bo ma niezgrabne nogi w kostkach. Na tym zdjeciu jeszcze tak nie widac.
    Wow, co za znajomość anatomii pisarza!
    :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • qiz
    przemk0
    :
    Tak w ogóle to myślicie że to tylko auto i obowiązek nim jeżdżenia? Bez talonu na cepeen? Żeby go zaraz superak nie przyłapał jak instaluje gazik.
    nie za dużo elektroniki w tym szwabskim szajsie, żeby gazik dobrze pyrkał?
    Nie przeszkadza, teraz gazik da się założyć nawet do diesla, nie wiem tylko czy cenowo się to kalkuluje bo taka instalacja kosztuje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.