Skip to content

Luksusowy pisarz

1235

Komentarz

  • Z tą jego urojoną narodowością to tak jak z gender.
    Wmawiają wszystkim, że "pi..a" a i tak wiadomo, że "ch.j" (lub vicka versja).

    👣

    🐾
    🐾

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Szczypan kondratakuje! Parówkowe wiceniemce wyzwały go od Polaków!

    https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/549723-twardoch-oburzony-na-tytul-artykulu-nie-jestem-polakiem
    Przyznaję rację Panu Pisarzowi, on nie jest Polakiem, on jest zwykłym złamasem.

    On nie Polak, ani nie Niemiec, nawet nie Ślązak. Mówiąc językiem przedwojennej, "wiechowskiej" Warszawy "kontrolna" nie ma narodowości..
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Szczypan kondratakuje! Parówkowe wiceniemce wyzwały go od Polaków!

    https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/549723-twardoch-oburzony-na-tytul-artykulu-nie-jestem-polakiem
    Przyznaję rację Panu Pisarzowi, on nie jest Polakiem, on jest zwykłym złamasem.

    Kiedyś na forum Flądry pon pisorz czegoś nie rozumiał, więc mu przyciąłem "nie jest kolega Polakiem, to nie rozumie." Jak fuknął!
  • Niestety!

    Szczepan Lech Twardoch (geboren 23. Dezember 1979 in Knurów) ist ein polnischer Schriftsteller.

    https://de.m.wikipedia.org/wiki/Szczepan_Twardoch
  • Tut mir so leid!
  • I nawet nie dodali, że luksusowy.
  • Bo na ich standardy to żaden luksus.
  • Istotnie, jego usługi są bardzo preiswert.
  • los napisal(a):
    Istotnie, jego usługi są bardzo preiswert.
    Mówi się günstig.
  • Preiswert a nawet günstig.
  • Czyli mówicie że mógłby być twarzą reklamy Aldika?
  • A nawet nie tylko twarzą.
  • los napisal(a):
    A nawet nie tylko twarzą.
    Nu racja. Wszechstronnie rozwojowy. A mówiąc sprawiedliwie chłopina się męczy, bo czuje, że z niego ni pies ni wydra, tylko takie niewiadomoco. Żyć z tą świadomością niełatwo, więc węszy gdzie by tu zacumować i upajać się sławą - zawsze wielką. Moje babcie gadały o podobnych człowiekach, że łone takie mondre że aż durne.
  • Zazu napisal(a):
    los napisal(a):
    A nawet nie tylko twarzą.
    Nu racja. Wszechstronnie rozwojowy. A mówiąc sprawiedliwie chłopina się męczy, bo czuje, że z niego ni pies ni wydra, tylko takie niewiadomoco. Żyć z tą świadomością niełatwo, więc węszy gdzie by tu zacumować i upajać się sławą - zawsze wielką. Moje babcie gadały o podobnych człowiekach, że łone takie mondre że aż durne.
    Cały "Wieczny Grunwald" był ściśle o tym.
  • Morfina takoż
  • bede bronił Sternberga
    dosskonały
    bójcie się tego, co kocha i się brata
  • Ależ talentu się tu Luxuśnemu nie odmawia.
  • edytowano May 2021
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Zazu napisal(a):
    los napisal(a):
    A nawet nie tylko twarzą.
    Nu racja. Wszechstronnie rozwojowy. A mówiąc sprawiedliwie chłopina się męczy, bo czuje, że z niego ni pies ni wydra, tylko takie niewiadomoco. Żyć z tą świadomością niełatwo, więc węszy gdzie by tu zacumować i upajać się sławą - zawsze wielką. Moje babcie gadały o podobnych człowiekach, że łone takie mondre że aż durne.
    Cały "Wieczny Grunwald" był ściśle o tym.

    Pod czaszką Szczepana trwa wieczny Grunwald...
  • MarianoX napisal(a):

    Pod czaszką Szczepana trwa wieczny Grunwald...
    :D
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Ależ talentu się tu Luxuśnemu nie odmawia.
    Odmawia. Ma frazę, dar obserwacji ale nie ma pojęcia o kompozycji (nie w sensie muzycznym).
  • Nie no jak na pokolenie eMTiVi to jest nienajgorzej. Taka estetyka.
  • edytowano May 2021
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Nie no jak na pokolenie eMTiVi to jest nienajgorzej. Taka estetyka.
    Gdy ogląda się filmy reżyserów, którzy zaczynali od kręcenia teledysków jest to mocno widoczne. Pisarz Jacek Dukaj też ma problemy z kompozycją (zakończenia), wiec bylby dobry w pisaniu scenariuszy seriali, gdyż te często nie mogą się skończyć i wloką się jak rozpruty wór za kaprawym dziadem..
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Nie no jak na pokolenie eMTiVi to jest nienajgorzej.
    No tak, jest stosunkowo czysty jak na kogoś, kto wpadł do gnojówki.
  • edytowano May 2021
    :D
  • https://www.tvp.info/68549487/onet-krytykuje-ukraincy-zamawiaja-groty

    No i co?
    Jest atak na stanowisko głównodowodzącego Złonetu
    Się rozwija Strzepan
  • Budżet na Strzepana wreszcie wzrósł?
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Ależ talentu się tu Luxuśnemu nie odmawia.
    Dostałem kilka lat temu od kogoś jedne jego książkę. Leżała, leżała... W końcu jak już wszystko przeczytałem w domu to mówię, a sprawdzę. Szczerze? Przez jedną stronę nie przebyłem. No po prostu czytać się tego nie da . Ale mówię, książka gruba, może dalej się rozkręci. Otworzyłem na chybił trafił i czytam jaki to straszny los spotkał podmiot liryczny że uznają go za Polaka i jak to ciężko bo on się za Polaka nie uważa. Ja pier****, mądrej głowie po dwie slowie, po co papier marnować, lasy cierpią.
  • Nie cierpią. Papier pochodzi z drewna średniowymiarowego czyli głównie z cięć pielęgnacyjnych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.