Skip to content

Luksusowy pisarz

1246

Komentarz

  • Z teki 'Mała rzecz a cieszy'. Otóż komitet niemiecki nie zebrał podpisów w okręgu pana pisarza.
  • Bardzo cieszy.
  • Bardzo, ale to bardzo ucieszony :D
  • Paczpan, niby obcy ludzie a taki drobiazg potrafi ucieszyć.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    No nie, Strzepan niejednokrotnie pisał, że po relax i wenę twórczą tylko do Berlina jeździ!
    To nie przelewają mu po prostu na konto?

  • Na konto to się pracownikowi płaci, striptizerce to drobniaki się wciska za stanik.
  • Przepraszam, tam w wątku założycielskim jest taka lista z linkamy. Czego ona dotyczy?
  • edytowano March 2018
    trep napisal(a):
    Przepraszam, tam w wątku założycielskim jest taka lista z linkamy. Czego ona dotyczy?
    Dotyczy ambasadorów Merca jak nówki, ze słupa odwijanego.
  • To wiszę i Kamil Stoch Stoch Stoch się załapał.
  • trep napisal(a):
    To wiszę i Kamil Stoch Stoch Stoch się załapał.
    ale linkowana strona fejsbókowa dilera Merca ze Świerklan k. Rybnika już... nie istnieje!
    Mania napisal(a):
    ... odebrał w
    Mercedes-Benz Inter-Car
    Zabrze kluczyki do Mercedesa ...

    edit:
    zmienił się adres na FB
    ale przeszukałem również stronę www
    i nie znalazłem nic o "ambasadorach marki". Może się wycofano? Ani słowa o narciarskich skokach od roku przynajmniej.
  • On ma taki głosik?

    Eeeeee tam...
  • Ja pierd.....! Nie wierzę. Zawsze ja myślała, że pisorz to skupienie i cisza. Durna ze mnie baba. Pisorz to szyk, to włażenie po schodach, to walenie dziwacznymi tekstami, to chleb z szynką i kawior w oczach. Tyle lat, a nie wiedziała ja, że właśnie tak trzeba. Właśnie kończę 22 -gą książkę i dumam jak tu czynsz zapłacić. Kur...Trza się oddać i poddać. To takie prościutto.
  • Ojtam był ambasadorem Bencsedesa, został naganiaczem Eisenkreuzbanku.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    On ma taki głosik?

    Eeeeee tam...
    Trochę menel, trochę oszust...
  • loslos
    edytowano July 2018
    Ale talent niewątpliwie ma. Do autokreacji, oczywiście nie do pisarstwa. Wielu naszych kolegów z Flądry do dziś jest jego czirliderkami.

    Zawsze przypominam, że to jedyny facet, który w tym samym czasie miał stałą rubrykę w Arcanach i w Polityce. Ma kto taki talent do uwodzenia? Casanova niech się schowa tylko pan Mateusz może jakoś konkurować.
  • https://www.facebook.com/szczepan.twardoch/posts/10217981449109461

    Jeszcze do dziś się z tego Nobla nie podniósł...
  • los napisal(a):
    https://www.facebook.com/szczepan.twardoch/posts/10217981449109461

    Jeszcze do dziś się z tego Nobla nie podniósł...
    Też mnie to rozbawiło, ot takie przysrywki słuszne swą słusznością ale dramatycznie wtórne.

  • Nuale w tym wpisie akurat nic złego nie widzę. Dystansuje się od celebrytów.
  • Gryzie z rozpaczy rękę, co go wykarmiła.
  • Brzost napisal(a):
    Nuale w tym wpisie akurat nic złego nie widzę. Dystansuje się od celebrytów.
    Tak ale o tym można było pisać po przemyśleniach pani Młynarskiej, bo to wtedy było nowe i odważne. Teraz? ... byle tylko ambasady Szwecji w ramach retorsji za 'Potop' nie zaatakował.

  • On i ja po babci
  • los napisal(a):
    Gryzie z rozpaczy rękę, co go wykarmiła.
    A może nową koniunkturę wyczuł i walcuje w jej takt?
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    los napisal(a):
    Gryzie z rozpaczy rękę, co go wykarmiła.
    A może nową koniunkturę wyczuł i walcuje w jej takt?
    Powrót syna marnotrawnego? Jak odpowiednio plugawie atakował PiS, to ma duże szanse...

  • edytowano March 2020
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Nuale w tym wpisie akurat nic złego nie widzę. Dystansuje się od celebrytów.
    Tak ale o tym można było pisać po przemyśleniach pani Młynarskiej, bo to wtedy było nowe i odważne. Teraz? ... byle tylko ambasady Szwecji w ramach retorsji za 'Potop' nie zaatakował.

    Co ciekawe1, w komentarzach pod postem Twardocha jest i taki od Pauliny Młynarskiej:

    "Paulina Młynarska: Dzięki, że to napisałeś."

    Presja ma sens, hehe
  • @półmisiek; może Paulina nie lubi swojej siostry Agaty? :-)
  • Pewnie tak, ojca nie lubiła.
  • Twardoch marnotrawny powraca na Ojczyzny łono. Widać na Ślunsku mu nawet grochowin nie dają. A on liczył na Mercedesy, co rok jakaś nagroda Nike+, setki tysięcy nakładów, wywiady, ekranizacje itp. Ja bym się nie zdziwił gdyby już skrobnął scenariusz serialu o Powstaniach Śląskich.
  • peterman napisal(a):
    Szczypan kondratakuje! Parówkowe wiceniemce wyzwały go od Polaków!

    https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/549723-twardoch-oburzony-na-tytul-artykulu-nie-jestem-polakiem
    Przyznaję rację Panu Pisarzowi, on nie jest Polakiem, on jest zwykłym złamasem.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.