Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

178101213224

Komentarz

  • A Lechia to co?
  • a Śląsk to locia?
  • qiz napisal(a):
    A Lechia to co?
    Ofkors, przeoczenie, miałem na myśli pierwszą piątkę z Lechią (przy założeniu, że Lech znowu zaczyna tragicznie i wypada z gry). Lechia może i jest zespołem, który najpoważniej Legii zagrozi bo skład mają drugi w lidze. Ale ja nie bardzo wiem jak w 11 zmieścić Krasica, Wolskiego i Milę. Oba Pajszony też muszą grać, ale dla nich miejsce jest.
  • Niezłe mecze mamy w lidze w tym sezonie. Był taki okres, że polskie kluby bardzo poukładały grę obronną i pressingiem na całym boisku. Biegania i walki w obronie było mnóstwo. I jest. Ale już za tą zorganizowaną defensywą nadążył atak (czego nie było wcześniej). Klepa z pierwszej piłki w środku do już standard dla większości klubów. Zmiany stron i inne takie. Natomiast niektórzy zawodnicy defensywni przy tej szybkiej grze i wysokim poziomie agresji nie nadążają. To co zrobił w piątek Teteh (Lech) i dziś Tymiński (Górnik Łęczna) to był piłkarski kryminał. Cernych cudem uniknął połamania nóg, ale dziś już Dąbrowski nie miał tyle szczęścia i chyba (jeszcze nie wiadomo) poszła kość strzałkowa. Sędziowie muszą zareagować.
  • Horche i co ty na dzisiejszy popis Legły? No przeszli do 4 rundy, ale jak widzisz szanse na LM z taką grą?
  • W II połowie Legia zdecydowanie lepsza. Ale Nikolica to trzeba już puścić, bo chłop zaczyna dywersję uprawiać. A gra Legii ? Takie jak przygotowania i stabilność składu. Wszystko w trakcie. 3 nowych zawodników już jedzie. Ale tym co mają powinni awansować.

    A jakie to ma znaczenie jak Legia zagra w LM ? Niech awansuje raz, drugi, w końcu wszystkim się znudzi ten szit, wyleczymy kompleks i zajmiemy się wyłącznie tym co warto, czyli ligą.
  • Jeden z tych zespołów będzie przeciwnikiem Legii w decydującej rundzie:

    GNK Dinamo CRO 25,775
    Łudogorec Razgrad BUL 25,625
    FC København DEN 24,720
    Hapoel Beer Szewa ISR 4,725
    Dundalk FC IRL 2,590

    Dynamo Zagrzeb może stanowić problem. W pozostałych przypadkach Legia faworytem. Dundalk i Żydzi to losowanie optymalne, jak widać po punktacji klubiki, które w pucharach jeszcze nie zaistniały.
  • Ja się nie pytam JAK Legła zagra w LM. Ja się pytam, czy z takim poziomem gry jaki zaprezentowała dzisiaj ma szanse w ogolę zagrać w tych elitarnych rozgrywkach na jesień? Czy też jak zwykle w ostatnich latach zakończy się na dużym apetycie, 4 rundzie eliminacji i rozgrywkach w LE? Wiem, że pytanie jest retoryczne, ale chciałbym się upewnić, czy nadal jesteś hurra optymistą jeżeli chodzi o naszych kopaczy
  • Hurra optymistą ? O ile pomyliłem się w tytule wątku o Euro ? O jeden rzut karny ? To ty jesteś produktem Newsweeka ...
  • Ja się pomyliłem o jeden nieistotny mecz w grupie, resztę meczów Polaków obstawiłem idealnie lub prawie idealnie ;)
    I teraz mówię tyle - z Dynamem Zagrzeb, Łudogorcem i Kopenhagą Legia ma szanse fifty-fifty, z Żydami i Irlandczykami 80-90%, czyli szanse przed losowaniem to ok. 2/3. To nie jest hurraoptymizm, to realizm.
    Szanse Zagłębia dziś oczywiście niewielkie.

    Ale ale - oglądacie turniej olimpijski w piłce w Rio? Przeglądałem teraz składy - "z ciśnieniem" podeszli chyba jedynie Brazylijczycy (Neymar, Rafinha, Marquinios), reszta wystawia grajków lokalnych, nawet tych 3 co można dołożyć pow. 23 lat dają niszowych zawodników. Czyli na luzie, na promocję talentów i takie tam, tak powinna wyglądać olimpiada w piłce. A Brazylia przy takim ciśnieniu dostanie łupnia znowu. Choć jak widzę na pamiętny stadion w Belo Horizonte mogą trafić tylko w meczu o 3. miejsce.
  • JORGE napisal(a):
    A jakie to ma znaczenie jak Legia zagra w LM ? Niech awansuje raz, drugi, w końcu wszystkim się znudzi ten szit, wyleczymy kompleks i zajmiemy się wyłącznie tym co warto, czyli ligą.
    Z punktu widzenia polskiego klubu to ciężko jednak nazwać shitem. Mimo przewidywalności czy wręcz nudności niektórych sezonów (choć bywają i ciekawsze), ciągle od strony czysto piłkarskiej jest tam najwyższy poziom. Format rozgrywek powoduje, że czasem dobrych czy tym bardziej świetnych meczów jest niewiele (w zeszłym sezonie 3 dwumecze - Juve-Bayern, Barca-Atletico, Atletico-Bayern), ale dla klubu z Polski to szansa na międzynarodowe ogranie, na doświadczenie, wreszcie na wielką kasę. Na konfrontację z najlepszymi, inną niż pokazowe "super-mecze", bo takiej żenady się już nie da w ogóle oglądać. A naprawdę świetną przygodę, łącznie z sukcesem w okolicy półfinału rozgrywek można mieć w LM. Optymalna droga dla Legii to awans do LM, 3. miejsce w grupie i udana wiosna w LE.
  • JORGE napisal(a):
    Hurra optymistą ? O ile pomyliłem się w tytule wątku o Euro ? O jeden rzut karny ? To ty jesteś produktem Newsweeka ...
    Eden w formie. Kłamie, kłamie, kłamie. Jak ktoś go przyszpili i pokaże mu palcem kłamstwo? Ciiiiichuuuutko.
  • Alcor- Stalking jest karalny od 2011 r. Art. 190a k.k.
  • A poza tym jest zabroniony w Leguraminie tego forum (to już do Losa)
  • edytowano August 2016
    Więc przestań nas nachodzić i udawać że na forum obok ktoś ci nie powiedział tego co powiedział.
  • Stalking? To jeszcze postsalkuję - dziś czwartek.
  • edytowano August 2016
    Eden skłamał. JORGE pokazał kłamstwo. Reakcja Edena? Standardowa.

    PS. Mylę się? To udowodnij, że JORGE był hurraoptymistą. Udowodnij, że Kancelaria Prezydenta chciała lecieć jednym samolotem, udowodnij... No, nie prowadzę księgi Twych minięć się z prawdą. Wymieniam tylko te, które zauważyłem w ciągu 24 godzin.
  • przemk0 napisal(a):
    Więc przestań nas nachodzić i udawać że na forum obok ktoś ci nie powiedział tego co powiedział.
    Co to znaczy nas nachodzić?? Bynajmniej ciebie nie nachodzę i nie mam żadnej przyjemności na rozmowę z takim rozkapryszonym opryskliwcem. I co mnie interesuje, co ktoś tam powiedział na innym forum?
  • @alcor: z tobą nie rozmawiam w ogóle, więc nie będę niczego udowadniał. Ty wielokrotnie już udowodniłeś mi, że nie chcesz żadnej rozmowy ze mną.
    Odpieprz się po prostu, tak w najprostszych słowach, dobrze?
  • Eden napisal(a):
    co mnie interesuje, co ktoś tam powiedział na innym forum?
    Szanowni, to jest tak - tutaj ktos cos tłumaczy Edenowi a on u Cyrusa udaje, że tego nie czytał. Następnie u Cyrusa ktos coś mu tłumaczy a on tutaj udaje że tego nie czytał. No teraz wprost przyznaje że go to nie obchodzi.

    Jeżeli państwu nie przeszkadza obecność takiego delikwenta, to ja dziękuję za takie forum, nie jestem zainteresowany.
  • edytowano August 2016
    Eden, czyli przyznałeś, że jesteś po prostu trollem. Gratuluję rozwalania forum.

    Jeśli ktoś coś udowodnił, to Ty - że nie chcesz z nikim rozmawiać. Sam wiesz wszystko najlepiej. Nawet jak 10 osób po kolei Ci tłumaczyło przez 10 dni, że nie masz racji. Ty przychodzisz 11. dnia i dalej gadasz swoje.

    JORGE nie był hurraoptymistą, tylko Ty gówno się znasz na piłce. A chciałeś uchodzić za szpeca. W miejsce 'piłki' można podstawić dowolne słowo.
    Do Smoleńska miały być 2 samoloty, tylko jeden się zapodział dziesiątego rano. Hau, hau mile widziane.

    Jesteś łgarzem, notorycznym łgarzem, na którego wielu pluje, a on udaje, że deszcz.

    Tak, jest adpersonam do bólu.
    Do poglądów się już odnosiłem. Prostowałem. Wyjaśniałem. A Ty dalej swoje.
    Więc nie jestem w stanie krytykować poglądów. Krytykuję osobę. Robię to, bo mi zależy na EC. A Twoja obecność przyczynia się do rozwałki forum.
  • przemk0 napisal(a):
    Eden napisal(a):
    co mnie interesuje, co ktoś tam powiedział na innym forum?
    Szanowni, to jest tak - tutaj ktos cos tłumaczy Edenowi a on u Cyrusa udaje, że tego nie czytał. Następnie u Cyrusa ktos coś mu tłumaczy a on tutaj udaje że tego nie czytał. No teraz wprost przyznaje że go to nie obchodzi.

    Jeżeli państwu nie przeszkadza obecność takiego delikwenta, to ja dziękuję za takie forum, nie jestem zainteresowany.
    Wcale tak nie jest. Nie kłam bezczelnie! Takie samo zdanie w kwestii prof. Kieżuna prezentuję zarówno na tym forum, jak i u Cyrusa. I każdy może to sobie łatwo sprawdzić. A że akurat jest inne niż twoje i większości tutejszych użytkowników, cóż... Nie zgadzam się z tym tłumaczeniem Konsumera u Cyrusa i jasno o tym mu napisałem tam. Nie widzę potrzeby, żeby ogłaszać to również tutejszym użytkownikom. Parszywie manipulujesz teraz, tylko dlatego, że kilka razy ci dociąłem na FB w dodatku
  • przemk0 napisal(a):
    Szanowni, to jest tak - tutaj ktos cos tłumaczy Edenowi a on u Cyrusa udaje, że tego nie czytał. Następnie u Cyrusa ktos coś mu tłumaczy a on tutaj udaje że tego nie czytał. No teraz wprost przyznaje że go to nie obchodzi.

    Jeżeli państwu nie przeszkadza obecność takiego delikwenta, to ja dziękuję za takie forum, nie jestem zainteresowany.
    Przemko, nie tylko u Cyrusa. Ktoś mu TU tłumaczy, a on udaje, że nie widzi. Pisałem to już expressis verbis parę dni temu.

    Mi przeszkadza.
  • NIE ZGADZAM SIĘ Z TYMI TŁUMACZENIAMI W KWESTII ZARÓWNO PROF. KIEŻUNA, CZY FUNDAMENTALIZMU ISLAMSKIEGO wg. mnie będącego tylko patologią islamu, a nie jego głównym nurtem!

    Mam prawo mieć własne zdanie, inne niż Wy w tej materii??! Dlaczego Kolega Adamski z którym różniłem się w kwestii ekstremizmu islamistycznego zrozumiał to, że mam inne zdanie i odpuścił, a Wy tego nie potraficie zrobić??! Znacie takie pojęcie jak "pięknie różnić się"? Dlaczego tego nie potraficie? Nie będę ulegał Wam i we wszystkim się z Wami zgadzał, tylko dlatego, że taki macie kaprys do jasnej cholery!
  • I zawsze wyrażam swoje zdanie jasno i otwarcie, nigdy nie interesuje mnie reakcja publiki. Również w życiu realnym, często spierając się w różnych kwestiach z kolegami z Klubu GP. Taki jest Eden. Taką ma naturę po prostu. To nie jest żadne trollowanie, do jasnej cholery!
  • Trudno powiedzieć czy można ci wierzyć Eden, ale zakładając że mówisz prawdę to wychodzi że po prostu jesteś głupi i ograniczony. W twojej nomenklaturze nazywa się to "posiadanie własnego zdania".
  • Wspólne przebywanie na forum wymaga dobrej woli interlokutorów. Mam więc nieśmiałą sugestię do wszystkich stron sporu.
    Dla Edena - aby przemyślał postawę
    Eden napisal(a):
    nigdy nie interesuje mnie reakcja publiki.
    gdyż jej kontynuowanie może doprowadzić do tego, że większość będzie miała dosyć rozmów z Tobą. Mówię to ja, który zawsze staram się zrozumieć Twoje racje i uznaję w pełni Twoje prawo do wypowiadania się na forum. Jednakowoż przed wypowiedzeniem zdania radzę choć raz na jakiś czas przemyśleć, czy będzie ono służyło ogólnemu zbudowaniu, czy tylko odreagowaniu emocji. Nie liczba postów się liczy lecz jakość. I nie musisz się koniecznie wypowiadać w każdym wątku i na każdy temat.

    Natomiast dla antagonistów Edena, aby swoimi wpisami nie podgrzewali dodatkowo emocji, bo czasem mam wrażenie, że chodzi o celowe sprowokowanie go, aby wyszedł z nerw i zasłużył na bana. Jeśli się mylę, przepraszam Przemka i Alcora.

  • Pojawił się pląk. Powinien pomóc.

    Jeśli mi chodzi o celowo sprowokowanie czegoś, to sprowokowanie żeby Eden zaczął interesować się faktami przytaczanymi przez publikę. Opiniami może się nie interesować, choć nie widzę wtedy sensu pisania na forum. Nie przejmować się faktami? O, nie! Tego nie wybaczę.

    Eden w swoim świecie uważa, że JORGE był hurraoptymistą przed Ojro16. Ale uważa już tak po Ojro!!! Więc, mimo błahości sprawy, zrzymam się i uznaję to za trolololo.
  • Zasadniczo nie czytam tego co pisze Ed jakichś 5 lat kiedy przyznał na Rebelce że te lewackie odjazdy to trolowanie. Co jakiś czas sprawdzam co u niego i nie widać zmian na lepsze. Ale ignorowanie to nie jest metoda idealna, nie wiem nawet czy dobra, bo są ludzie którzy rozwalają wspólnotę. Rafała np. też ignoruję ale on głównie z losem juz rozmawia więc problemu nie ma. Tomvinci - tu jest inaczej bo puszcza bąki, ja bym te wątki usuwał bo to źle o nas świadczy jako o wspólnocie że mamy takie rzeczy w archiwum. Z trzeciej strony w sumie straciłem emocjonalny związek z ec gdy los odmówił ujawnienia kim jest Planck. Tak że o, tyle.
  • A kim jest Planck? Osohozi?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.