Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

24567223

Komentarz

  • Vide Wojciech Wybranowski. Tak zatrutej nienawiścią do Legii psychiki dawno nie widziałem. Obłęd.
  • yanusson
    Vide Wojciech Wybranowski. Tak zatrutej nienawiścią do Legii psychiki dawno nie widziałem. Obłęd.
    Tu nie chodzi o Legię. Bo jeżeli piszemy o nienawiści do tego klubu to wiesz, dużo mogę na ten temat powiedzieć, he, he. Ale mamy puchary, ja pewne sprawy zakopuję. Natomiast większość pajaców chce, żeby nic co polskie nie odniosło sukcesu. Szczególnie kiedy nie idzie, albo może nie pójść, kopia okrutnie. Z zasady.
    JORGE>
  • Ciekawe ilu z ludzi, którzy okazują tak otwarcie wrogość innym polskim drużynom w pucharach europejskich, jest zaangażowanych w organizowanie opraw, działalność stowarzyszeń kibicowskich.
  • JORGE
    yanusson
    :
    Vide Wojciech Wybranowski. Tak zatrutej nienawiścią do Legii psychiki dawno nie widziałem. Obłęd.
    Tu nie chodzi o Legię. Bo jeżeli piszemy o nienawiści do tego klubu to wiesz, dużo mogę na ten temat powiedzieć, he, he. Ale mamy puchary, ja pewne sprawy zakopuję. Natomiast większość pajaców chce, żeby nic co polskie nie odniosło sukcesu. Szczególnie kiedy nie idzie, albo może nie pójść, kopia okrutnie. Z zasady.
    JORGE>
    Zychowiczyzna to jedynie nieco inna strona tego samego medalu. Wymienione przez Ciebie gnidy wręcz modlą się o porażkę WSPÓŁCZESNEJ Polski w każdej możliwej dziedzinie.
    Zdechłowicz, Ziemniak i Cięciakiewicz mają za zadanie zwymiotować na polską przeszłość.
    The author has edited this post (w 30.07.2014)
  • Ej, ej. Raz, że wątek nie za bardzo o tym (jeszcze). A dwa, że autor "Anny Solidarność" zasługuje jednak na szacunek. Ponadto w ten sposób kwestionuje Kolega pracę Cenckiewicza w Komisji Likwidacyjnej WSI.
  • yanusson
    Vide Wojciech Wybranowski. Tak zatrutej nienawiścią do Legii psychiki dawno nie widziałem. Obłęd.
    Ja bym to ujął nawet tak: Wojciech Wybranowski. Tak zatrutej psychiki dawno nie widziałem. Obłęd.
  • ostatni raz taką radość czułem gdy wygraliśmy ze spartakiem w moskwie, a wcześniej jak legia wygrala u siebie z blackburn z szirerem w składzie. bylem wtedy na trybunach jako szczaw. to byli czasy. legiunia kochana...
  • Z Seltikiem u siebie przegrywały największe firmy, Barcelona, Benfica Manchester Junajted i Milan Atletic Club. Jedynie Barcelona dała radę, ale nie ta mydłktowata teraz, a ta z 2008 r. z Ronaldiniem, Dekuniem i Messuniem. Dziś Legia jest jak Barcelona, Indos jest jak Dekunia, a Radiowicz jak Messunio, jeszcze tylko Ronaldinia brakuje, ale czekamy na transfer.
    Będzie 3:2 dla Legii, mówię wam!!!
    The author has edited this post (w 06.08.2014)
  • Już 1-0. Legia nerwowo trochę, ale nastawiona na kontrę. I Żyro pobiegł, obrońca z głodu padł i sam na sam pewna bramka.
    JORGE>
  • To zabawne nawet było. Zupełnie jakby nie było ani obrońcy ani bramkarza.
  • meo.lassie
    To zabawne nawet było. Zupełnie jakby nie było ani obrońcy ani bramkarza.
    Generalnie bym się przyczepił do gry w środku. No i nie ma zmiany strony, ale Legia lepsza. Trzeba być naprawdę niepełnosprawnym umysłowo, żeby wróżyć 3-0 dla Celticu.
    JORGE>
  • He he, ale rozklepali !!! 2-0. Już Legia rządzi totalnie.
    JORGE>
  • Tym razem to stali w czwórkę obroną i czekali aż Kucharczyk doskoczy.
    No, lepiej niż przypuszczałem.
  • FC Salzburg                       
    Steaua Bukareszt
    APÓEL
    BATE Borysów
    Łudogorec Razgrad
    To są potencjalni przeciwnicy Legii. Salzburg jest zdecydowanie najsilniejszy, ale też do klepnięcia.
    JORGE>
    The author has edited this post (w 06.08.2014)
  • Co się stało się temu szkockiemu futbolu, to się nadziwić nie mogę.
    Będzie brakowało tej unikalnej euforii na trybunach przy wywalczonym rzucie rożnym, porównywalnej do tej po strzeleniu gola.
  • "
    Legia straci Ligę Mistrzów za potworne niedopatrzenie?
    " - zapytuje z nadzieją portal pilkanozna.pl
    Wogle, po portalach enthusiasm, bo jest nadzieja, że Legię wypieprzą z LM. A wiecie za co? Ano za to, że piłkarz, który miał pauzować za czerwoną kartkę, co prawda pauzował, ale nie został zgłoszony jako grający. W sensie, i tak by nie grał, ale go nie wpisali na listę grających, żeby mógł nie grać wzniośle, oficjalnie, karnie - a nie tak ot, po prostu nie grać.
    Legiunia ma nadzieję, że za tak skandaliczny skandal przywalą jej tylko sztraf finansowy.
    Kłerde, może i jestem prawnik, ale co ze mnie za prawnik... Jak mie ktoś takie free-masony wciska, to ja to na poziomie logicznym nawet ogarniam. Ale na poziomie fondamentelnym nie ogarniam. Jak to możliwe, panie tego, ktoś nie grał w meczu, a mają go osztrafować za to, że nie dość fachowo nie grał...
  • UEFA Disciplinary Regulations. Edition 2014
    A match
    maybe
    declared forfeit if a player who is ineligible under the regulations of the competition concerned participates in the match, as long as the opposing team files a protest.
    Maybe.
    Obstawiam karę finansową. Swoją drogą, to dzisiaj skończyło się rumakowanie. Zarówno Lecha Poznań, jak i kibiców Legii Warszawa. Popełnić błąd skazujący na bycie zależnym od znienawidzonej instytucji... To zostaje w pamięci.
    The author has edited this post (w 07.08.2014)
  • ...i po ptokach....

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • Sam nie wiem czy śmiać się czy płakać?
  • UEFA po prostu przestraszyła się nowej następczyni Barcelony z najlepszych lat.
  • Cwel tak ma - jest cwelony przez wszystkich.
    Uwazacie, ze decyzja UEFA nie ma nic wspolnego z zachowaniem polskiego rzadu po Katastrofie Smolenskiej? Mylicie sie. Kazdy Polak w kazdej dziedzinie bedzie za to jeszcze wiele lat placic, dlugo jeszcze Polacy beda ponizani, lekcewazeni i krzywdzeni, nawet jesli ani skrzywdzony ani krzywdziciel nie beda znac prawdziwej przyczyny takiego stanu rzeczy. Ja tez za to place.
    By rozpoznac cwela nie trzeba rozumowac, patrzy sie i juz sie wie.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Daję słowo, gdybym był prezesem klubu to bym wycofał Legię z dalszej gry, już w Lidze Europejskiej. Niech spierdalają. Za podobne wykroczenie parę lat temu jakiś węgierski klub ukarano finansowo. Po prostu rzygać się chce, to jest prawdopodobnie precedens, nigdy UEFA nie wyrzuciła klubu za takie przewinienie. Pytanie tylko jak Leśnodorski sie tłumaczył, wg mnie nie trzeba było wcale się tłmaczyć. Tylko zagrozić pajacom z UEFA, że jak dadzą walkower to się zrobi smród z wycofaniem Legii generalnie z dalszych rozgrywek pucharowych.
    JORGE>
  • Autentycznie się zagotowałem. Szczególnie kiedy poczytałem komentarze na portalach. Co za gówniany naród. Pierdoleni niewolnicy, dno.
    JORGE>
  • Niewiele zostało z moich planów zostania prawnikiem specjalizującym się w prawie sportowym :]]]
    @Jorge
    To by zapewne oznaczało dla Legii kilkuletni zakaz udziału w pucharach europejskich. O ile nie więcej.
  • JORGE
    Pytanie tylko jak Leśnodorski sie tłumaczył, wg mnie nie trzeba było wcale się tłumaczyć.
    Wiec wlasnie nie tlumaczyl sie, bo w ogole nie dopuszczono go przed oblicza szanownych funkcjonariuszy UEFA.
    Cwela nikt nie szanuje.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • yanusson
    To by zapewne oznaczało dla Legii kilkuletni zakaz udziału w pucharach europejskich. O ile nie więcej.
    No i co z tego ? Od 18 lat żaden polski klub nie może awansować do LM. Dwa razy wykręcono Wisłę, szczególnie podczas rewanżu z Panathinaikosem (wał sędziego totalny), teraz skandalicznie wyrzucono Legię. Im bardziej będziemy się bać konsekwencji tym bardziej będą po nas jechać. Leśne ludki z UEFA przede wszystkim nie chcą zamieszania. Solidarność polsich klubów by też dużo dała. Tyle, że to jest przecież nieralne, w dzisiejszej Polsce ...
    JORGE>
  • a ja się nawet nie wkurwiłem. no może przez moment. jest jak Jorge pisze. Polskie kluby powinny solidarnie wypiąć się na uefę, podobnie jak polskie społeczeństwo i media na produkty uefy. no ale przecież to tylko pobożne życzenia. cwel jeszcze mocniej wypnie zadek, żeby...
  • Troche smichu, ale jednak zgroza.
    Los i Horhe jak zwykle w punkt.
  • los
    Wiec wlasnie nie tlumaczyl sie, bo w ogole nie dopuszczono go przed oblicza szanownych funkcjonariuszy UEFA.
    Cwela nikt nie szanuje.
    Ponoć Leśnodorski dzisiaj był w UEFA. W każdym razie znamienny jest tytuł na jednym z portali sportowych. "Walkower dla Celticu. Leśnodorski - zawiodłem. Vrdoljak - UEFA to mafia".  Ten drugi jest przedstawicielem wolnego narodu.
    JORGE>
  • serwis legionisci.com nie śmiga
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.