Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

13567223

Komentarz

  • JORGE
    [quote="los"]
    Vrdoljak - UEFA to mafia".  Ten drugi jest przedstawicielem wolnego narodu.
    JORGE>
    mógł chociaz jednego karnego wykorzystać, a tak to sie wpisuje w działanie tej mafii - specjalnie nie strzelił
    a H.Berg?
    kto wystawia do karnego gracza który nie strzelił lies tam karnych w tym jednego całkiem niedawno, w tym samym meczu?

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • marniok
    JORGE
    :
    [quote="los"]
    Vrdoljak - UEFA to mafia".  Ten drugi jest przedstawicielem wolnego narodu.
    JORGE>
    mógł chociaz jednego karnego wykorzystać, a tak to sie wpisuje w działanie tej mafii - specjalnie nie strzelił
    a H.Berg?
    kto wystawia do karnego gracza który nie strzelił lies tam karnych w tym jednego całkiem niedawno, w tym samym meczu?
    A jakie ma to znaczenie co ty wypisujesz ? Legia wygrała w dwumeczu z Celticem 6-1, pogrom. Zielony stolik ją wypieprzył z rozgrywek. Czy można było karne strzelić czy nie, ma to piątorzędne znaczenie. Znowu pojawiają się opinie rozmywające sprawę. UEFA zachowała się skandalicznie i tyle. Na tym się skoncentrujmy. Wy naprawdę ludzie nie czujecie, że nam w pysk plują i się śmieją ? A jaka jest nasza reakcja ? A można było to, a można tamto.
    JORGE>
  • a takie ma ze jakby strzelił byłoby 7:1
    i nawet jakby wystawili panią dyrektor sportowa klubu to by przeszli
    stawiasz w roli wzoru gościa który spieprzył karnego a potem chlapie ze UEFA to mafia?
    też mi nowina

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • O dziwo platfus, Kosecki Roman, wie o co biega.
    "Rzygać mi się chce z ta UEFĄ. Przy zielonym stoliku załatwili klub z 40 milionowego kraju.
  • Legia złożyła odwołanie. Nie znam procedury, ale wg mnie teraz jest okazja zobaczyć co znaczy w piłkarskim światku Boniek i jaki ma wpływ swoich przyjaciół.
    JORGE>
  • marniok
    a takie ma ze jakby strzelił byłoby 7:1
    i nawet jakby wystawili panią dyrektor sportowa klubu to by przeszli
    stawiasz w roli wzoru gościa który spieprzył karnego a potem chlapie ze UEFA to mafia?
    też mi nowina
    Nie kompromituj się dalej ...
    JORGE>
  • JORGE
    Wy naprawdę ludzie nie czujecie, że nam w pysk plują i się śmieją? A jaka jest nasza reakcja? A można było to, a można tamto.
    Zabawne, tak samo wyglada dyskusja na temat Powstania Warszawskiego.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • marniok
    a takie ma ze jakby strzelił byłoby 7:1
    i nawet jakby wystawili panią dyrektor sportowa klubu to by przeszli
    stawiasz w roli wzoru gościa który spieprzył karnego a potem chlapie ze UEFA to mafia?
    też mi nowina
    Czy rozumiesz kolego roznice miedzy dobrocia a syndromem sztokholmskim?

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Czy rozumiesz kolego roznice miedzy dobrocia a syndromem sztokholmskim?
    Prościej. Okradli mnie złodzieje !!! A koledzy - twoja wina, mogłeś nie wyjeżdzać na wakacje, mogłeś samego domu nie zostawiać, mogłeś alarm założyć, dlaczego takie małe ubezpieczenie wykupiłeś ? Sam sobie winny jesteś.
    JORGE>
  • Jorge, a jak oceniasz - Leśnodorskiego (bo Legię - kibiców zakładam że tak) stać mentalnie na zbojkotowanie dalszych rozgrywek pucharowych?
  • Szturmowiec.Rzplitej
    Wogle, po portalach enthusiasm, bo jest nadzieja, że Legię wypieprzą z LM. A wiecie za co? Ano za to, że piłkarz, który miał pauzować za czerwoną kartkę, co prawda pauzował, ale nie został zgłoszony jako grający. W sensie, i tak by nie grał, ale go nie wpisali na listę grających, żeby mógł nie grać wzniośle, oficjalnie, karnie - a nie tak ot, po prostu nie grać.
    (...)
    Kłerde, może i jestem prawnik, ale co ze mnie za prawnik... Jak mie ktoś takie free-masony wciska, to ja to na poziomie logicznym nawet ogarniam. Ale na poziomie fondamentelnym nie ogarniam. Jak to możliwe, panie tego, ktoś nie grał w meczu, a mają go osztrafować za to, że nie dość fachowo nie grał...
    A widzisz, Ignac, jest jeszcze bardziej skomplikowanie. Bereszyński przed meczem z Celtikiem nie gral nakazanych czech meczy sztrafu, winc wszystko powinno byc w porzadku. Sek w tym, ze powinien grac ale nie grac czyli powinni go wpisac wczesniej do skladu tych meczy, ze niby jest ale nie kopie. No i na ktoryms z nich zapomniano, winc UEFA dopisalo do sztrafowych meczy Celtika.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Rezygnacja z Ligi Europejskiej oznacza rezygnację z możliwości zarobku ok. 20 mln PLN.
    Sorry Winnetou, ale biznes iz biznes.
  • yanusson
    Rezygnacja z Ligi Europejskiej oznacza rezygnację z możliwości zarobku ok. 20 mln PLN.
    Sorry Winnetou, ale biznes iz biznes.
    No tak.
    Korki 250zł
    Koszulka 145zł
    Getry 98zł
    Vazelina gratis
    Honor ...........bezwartościowy

    “It is not necessary to understand things in order to argue about them.”

    “I quickly laugh at everything for fear of having to cry.”
  • Wkurzenie to jedno, mafijność UEFA drugie, totalne zeszmacenie się Celtiku trzecie, a regulaminy to czwarte.
    UEFA ma całkowite prawo nałożenia takiej kary. Wczoraj cytowałem błędny przepis. Prawidłowy brzmi:
    UEFA Disciplinary Regulations. Edition 2014
    Art. 21.2 A match is declared forfeit if a player who has been suspended following a disciplinary decision participates in the match.
    Jako, że Bereszyński jest "suspended following a disciplinary decision", to i kara może być tylko jedna.
    Jedyny plus całej sytuacji?
    Casus kierowniczki drużyny Legii odbije się zwolennikom parytetów płciowych w zarządach bardzo mocną czkawką.
  • Nie zrozumiales, yanusson. Bereszyński pauzowal trzy mecze, gangsterzy z UEFA posluzyli sie tylko taka interpretacja, ze nie wystaczy, jak go nie bedzie na boisku, musi jeszcze byc wpisany na liste graczy.
    Prosze, nie przylaczaj sie do ponizania Polski.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • No właśnie mówię. Niby nie grał, ale cóż to za niegranie. Niefachowo nie grał. Oczko się odkleiło temu piłkarzu.
  • Regulations of the UEFA Champions League. 2012-15 Cycle
    Art. 18.01 In order to be eligible to participate in the UEFA club competitions, players must be registered with UEFA within the requested deadlines to play for a club and fulfil all the conditions set out in the following provisions.
    Only eligible players can serve pending suspensions.
    Do każdej rundy eliminacji składa się odrębną listę zawodników (Art. 18.13). Bereszyński nie grał z St. Pat., ale i nie był zgłoszony.
    UEFA to mafia, ale w tym przypadku byli na musiku. Nie ma uznaniowości. Nie ma listy możliwych kar. Krok w bok = strzelam.
  • Anyway, zobaczymy co będzie się działo w sprawie odwoławczej (że niby Bereszyński miał być młodzieżowcem etc.).
    Najgorsze co można zrobić, to zanurzyć się po uszy w żalu.
    Trzeba spić się. Wytrzeźwieć. Wkurzyć. Odwołać się. I wlać następnemu przeciwnikowi.
    Piłsudski miał rację, Panie i Panowie.
  • Szturmowiec.Rzplitej
    No właśnie mówię. Niby nie grał, ale cóż to za niegranie. Niefachowo nie grał. Oczko się odkleiło temu piłkarzu.
    Karl Kraus zawsze bardzo dbał o to, by odpowiednio się nie kłaniać osobom, którym się nie kłaniał.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • JORGE
    marniok
    :
    a takie ma ze jakby strzelił byłoby 7:1
    i nawet jakby wystawili panią dyrektor sportowa klubu to by przeszli
    stawiasz w roli wzoru gościa który spieprzył karnego a potem chlapie ze UEFA to mafia?
    też mi nowina
    Nie kompromituj się dalej ...
    JORGE>
    tak, tak a Vrdoljak ma ogromne poczucie winy...

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • Te przepisy UEFA to jakaś paranoja.
    Bereszyński żeby moc odpokutować karę powinien być zgłoszony do meczu.
    Ale, że był zawieszony za karę, to nie miał prawa zasiadania nawet na ławce rezerwowych.
  • JORGE
    los
    :
    Czy rozumiesz kolego roznice miedzy dobrocia a syndromem sztokholmskim?
    Prościej. Okradli mnie złodzieje !!! A koledzy - twoja wina, mogłeś nie wyjeżdzać na wakacje, mogłeś samego domu nie zostawiać, mogłeś alarm założyć, dlaczego takie małe ubezpieczenie wykupiłeś ? Sam sobie winny jesteś.
    JORGE>
    taaaa..no przecież
    i kto tu sie kompromituje?
    zostawiłeś klucz w zamku do drzwi i sie dziwisz że złodzieje weszli?

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • Wróciłem do postu wątkotwórczego i z wątpliwą satysfakcją stweirdzam, że funkcja futbolówki, którą jest dać się Polakom poczuć jak śmiecie, jest realizowalna nawet jeśli wygramy 6:1.
  • Wklejka Jorge kilka pięter wyżej.
    A ja wam sk-syny powiem - jestem dumny z bycia Polakiem nawet jeśli wy jesteście moimi niby-rodakami!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Ja sobie zapamiętam. Prawie wszyscy, którzy teraz mówią "Legia sama sobie zasłużyła" jak sami zapomną jakiejś pierdułki i urząd skarbowy im zrobi jakiś domiar płaczą o biurokracji i niszczenie przedsiębiorczości. Polski urzędnik - kutas, obcy - pan, tak rozumują cwele właśnie.
  • też sobie zapamiętam...
    knajaki  - moi bracia

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
  • Dokładnie.
    Lata temu mnie uczyli, że nie kwit jest podstawą do decyzji a stan rzeczy. Jeśli nawet student nie ma legitymacji w autobusie - ciągle należy mu się zniżka na przejazd.
    Pauzował Bereszyńskiczy razy? Pauzował. A więc zamknąć ryje fiuty z UEFA.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • marniok
    knajaki  - moi bracia
    A ponieważ to moi bracia, mam im prawo tak skuć ryje, by wymienili sobie uzębienie. Skorzystam.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    sk-syny ...... niby-rodakami!

    Boże, użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić, odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości aby odróżniał jedno od drugiego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.