Skip to content

Legia v. Ktoś tam skądś - JORGE proszony o komentarz

16061636566235

Komentarz

  • A tego to już nie wiem
  • Ech, żeby był Cavani na boisku, byłoby inaczej...
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Ech, żeby był Cavani na boisku, byłoby inaczej...
    zwłaszcza trudno grać z taką ekipą yak Francya bez lidera (Cavaniego), a tym bardziey popełniayąc takie błędy yak Muslery...
  • Brasil zdecydowanie lepsza i już strzeliła bramkę. Sobie.
  • Dobrze!
    2:0 dla Belgów
  • Przewrotnie powiem że mecz skończy się tak jak Belgii z Japonią, z tym że role się teraz odwrócą....
  • No i parę minut po 1-0 Belgowie zaczęli grać bardzo mądrze. Naprawdę dobry zespół.
  • edytowano July 2018
    marniok napisal(a):
    Przewrotnie powiem że mecz skończy się tak jak Belgii z Japonią, z tym że role się teraz odwrócą....
    No nie wiem czy Neymar to udźwignie albo czy jaką bramkę z przypadku strzelą co pozwoli im złapać wiatr w żagle...
    Ale Brazylia przyśpieszyła, ...
  • Nie mogłem obejrzeć I-szej połowy. Patrząc na drugą to szkoda Brazylii.
  • O!
    Zacznie się.....
  • Pierwszy raz w historii kibicuję Brazylii. Po prostu są świetni. Ale coś czuję, że ....
  • Co oni odpierdalają ! Kurde 4-2 powinno już być !
  • JORGE napisal(a):
    Pierwszy raz w historii kibicuję Brazylii. Po prostu są świetni. Ale coś czuję, że ....
    Dadzą radę wyrównać
  • Eeee szkoda ....
  • #BRABEL
    1:2
  • Szkoda Brazylii... , ale Belgia też świetna
  • JORGE napisal(a):
    Co oni odpierdalają ! Kurde 4-2 powinno już być !
    Courtois
  • Szkoda. A za ściąganie Neymara przy główce za ramie w doliczonym czasie powinien był być karny. Bez tego by sięgnął.
  • Gerwazy napisal(a):
    Szkoda Brazylii... , ale Belgia też świetna
    Wiem, że Belgia to dobry zespół, ale jakoś ich nie lubię. Podobnie jak Francuzów. Trochę też Chorwacja straciła w moich oczach. Właściwie to ja teraz mocno kibicuję Angolom, chyba jedyny zespół, który mnie emocjonalnie trochę rusza.
  • No w sumie te Anglicy to i do finału mogą dojść - przez tę drabinkę, a tam to już mogą rozegrać mecz życia ... ale by było :)
  • Zabawna sprawa z tym emocjonalnym angażmanem. Obejrzawszy parę meczyków francowatych Francuzów, uznałem że to wielka drużyna i w ogóle Allez les Bleus!

    Ale w meczu z Uru nie potrafiłem im kibicować i trzymałem kciuki za Uru, choć to drużyna jednego gracza, a i to kontuzjowanego.

    Podobnie z BR. Im dla odmiany nie potrafię kibicować, przez to ich pajacowanie.

    Na dziś finał to FR-EN.
  • Trzymam kciuki za Chorwacje. Bylby pierwszy puchar dla Slowian
  • Albo Ruscy. Puchar od razu dla Turbosłowian.
  • JORGE napisal(a):
    Właściwie to ja teraz mocno kibicuję Angolom, chyba jedyny zespół, który mnie emocjonalnie trochę rusza.
    Mnie też. W meczu z Anglikami byłbym w stanie kibicować nawet Niemcom ;)
  • qiz napisal(a):
    W meczu z Anglikami byłbym w stanie kibicować nawet Niemcom ;)
    Ja mam odwrotnie. W meczu z Niemcami byłbym w stanie kibicować nawet Anglikom:)

  • Chorwacja chyba jednak nie da rady. Chciałem zobaczyć finał Chorwacja Brazylia. Może następnym razem.
  • Francja - czarni, muzułmanie rządzą
    Szwecja - biali, kraj muzułmański
    Belgia - w przewadze czarnoskórzy, kraj muzułmanów
    Anglia - biali, dominują muzułmanie
    Rosja - biali, prawosławie
    Chorwacja - biali, katolicyzm

    No chyba dylematu ni ma.... ;)
  • Ten Harry Kane budzi sympatię. Podobno bardzo dobry człowiek i to on dodaje wizerunku.

    ja tez złapałem siebie na tym, ze nie zmartwiłbym się z wygranej Anglii w turnieju.
  • Ja tam kibicuję przeciwnikom faworytów Jorge. Jak tylko święty od futbolu z ExCathedra ujawni swoje typy, lecę do bukmachera.
  • DMC napisal(a):
    Ja tam kibicuję przeciwnikom faworytów Jorge. Jak tylko święty od futbolu z ExCathedra ujawni swoje typy, lecę do bukmachera.
    Słabe. Pisałem wielokrotnie, że np. nie bawię się w typera, bo kompletnie nie wiem co i kto, nie znam zawodników, zespołów, dopiero na bieżąco, w trakcie oglądania coś łapię. Przewidziałem finał Hiszpania-Brazylia w tym wątku, pokazując tutaj specjalnie, że załóżmy iż wygrywają tylko ci co zwykle, ewentualnie Chorwacja. Została tylko Chorwacja ...

    Ale dalej zakładam, że ta zasada się sprawdza, a więc finał Francja-Anglia (ewentualnie Chorwacja). Goń do buka - Belgia-Szwecja (Rosja).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.