Skip to content

Mazurek wuj

14567810»

Komentarz

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    Słuchejcie panowie ja nie powinnam widzieć elukubracji Smoka a jednak cisną mi się do oczu może jednak warto jaką sanityzajcę

    Lub choćby nie cytować

  • @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    Słuchejcie panowie ja nie powinnam widzieć elukubracji Smoka a jednak cisną mi się do oczu może jednak warto jaką sanityzajcę

    Przepraszam, ja też zobaczyłem bo ktoś zacytował. Mamy reagować na niegodziwości po stronie totalnych ale niegodziwości po naszej stronie nie naruszają regulaminu okazuje się.

  • edytowano November 2023

    @romeck powiedział(a):
    ? Przecież nikt, kol. Smok, mu jej nie życzy...

    Oczywistym jest, że to nie życzenie. Wróży natomiast ta sytuacja jak najgorzej perspektywie PiS.
    Problemem jest tu nieodróżnianie stwierdzania faktów od ich oczekiwania i pochwalania, czyli dyskurs oparty na uczuciach i emocjach. Fiasko zmierzenia się z trybami warunkowymi i różnymi tam takimi przypuszczającymi.
    Weźmy np takie tezy:
    1. Jeśli projekt ustawy jest do bani to nie należy go zgłaszać.
    2. Fundamentalny zwis mentalny: reakcja pisowców na stwierdzenie, że jak przegwizdają wybory to wszystko to co robią zostanie przejęte przez Tuska: Orlen,. Polskapress itp CPK. I że wykorzysta przeciw nim narzędzia, które płodzą, jak komisja do badania wpływów rosyjskich. Po takim dictum następował logiczny stan nieustalony.
    3. Przypominam, że sanacja nie była w stanie przegrać wyborów, tj. nie dało się zmienić wtedy władzy na drodze wyborów. A teraz się da stąd przekonanie kaczystów, że będą rządzić wiecznie było śmieszne.

    I gdyby Suski był w stanie się skonfrontować z tymi tezami, a także z utrata ok 4% elektoratu konserwatywnego z powodu Covida i false flagi to by zapunktował.
    I że otorbienie się w lizusowskiej bańce medialnej klęczącej musi spowodować kłopoty.

  • Też mam go w plonkownicy i też cytowanie z lekka zburzyło mój spokój. ;)

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):
    stąd przekonanie kaczystów, że będą rządzić wiecznie było śmieszne.

    Proszę o cytat, kto i kiedy wyraził takie przekonanie. Chyba że to jest tylko taka emocjonalna i uczuciowa psychoanaliza kaczyzmu w wykonaniu Smoka na zlecenie Smoka.

  • edytowano November 2023
    O masz znowu. Jak może być wyrażenie skoro poruszenie tego tematu powoduje zwis systemu. Niebieski ekran śmierci Windows 95 powoduje.
    2.
    .
    @gazetapl_news
    “Ze względu na trudną sytuację finansów publicznych może nie udać się postulowany przez Lewicę pomysł obniżenia stawki VAT. Ze względu na sprzeciw PSL nie będzie też możliwe wprowadzenie nowych standardów w zakresie ochrony zwierząt, np. natychmiastowego zakazu chowu klatkowego i likwidacji przemysłu futerkowego. Raczej nie uda się na razie skrócić czasu pracy – Lewica proponowała skrócenie go o 2 godziny tygodniowo, potem o 5. Z kolei z uwagi na sprzeciw Lewicy, a konkretnie Partii Razem, zapewne nie uda się postulowane przez Trzecią Drogę i Koalicję Obywatelską poluzowanie zakazu handlu w niedzielę”
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.