Skip to content

Mazurek wuj

145679

Komentarz

  • A Lufthansa to pies?
  • edytowano January 2023
    Nie, to forma spoldzieni miast. Hansa
    A KLM to maarschapie
    Po polsku maszoperia.
    Nie mylić z masonerią
  • Rzeczą dziennikarza jest zadawać pytania takie, aby gość się mógł wypowiedzieć odpowiadając na nie. I tu powinien mieć obcykaną odpowiedź na media:
    1. Zapisane w konstytucji
    2. Mieli 8 lat na likwidowanie pasienia Kraski i Lisa.
    3. To jest niewielka kwota w porównaniu ze składką na UE.
    4. Budżet sie składa z różnych takich tam, jak dotacja dla PO
    5. W porównaniu z dotacja dla tęczowych robioną prze samorządy to jest pikuś.
  • edytowano January 2023
    Ale to "Wyliczał przy tym, że za te pieniądze Polska mogłaby "kupić ponad 200 dronów Bayraktar, wybudować ponad 10 tysięcy mieszkań o powierzchni 50 m kw lub postawić kilka szpitali" nie jest pytanie.
  • Przemko napisal(a):
    Ale to "Wyliczał przy tym, że za te pieniądze Polska mogłaby "kupić ponad 200 dronów Bayraktar, wybudować ponad 10 tysięcy mieszkań o powierzchni 50 m kw lub postawić kilka szpitali" nie jest pytanie.
    To jest typowe twitterowe "gotcha". Miejmy nadzieję, że u nas takim pajacowaniem wyborów się nie wygrywa.
  • loslos
    edytowano January 2023
    Ciężko mieć taką nadzieję widząc tych wszystkich chciwych zawistników wokół.
  • Przemko napisal(a):
    Ale to "Wyliczał przy tym, że za te pieniądze Polska mogłaby "kupić ponad 200 dronów Bayraktar, wybudować ponad 10 tysięcy mieszkań o powierzchni 50 m kw lub postawić kilka szpitali" nie jest pytanie.
    A co to jest?

  • Wyliczanka... :)
    Samo-odpowiedź zamiast wysłuchanie odpowedzi gościa.

    Choć gość mógł kontynuować wyliczankę.
  • To było zdanie oznajmujące.

    A że poleciał? Ja tylko przypomnę historię z długopisem. Monika Olejnik rzuciła kiedyś na antenie długopisem w Miśka Kamińskiego, bo ... wymienił nazwę konkurencyjnej rozgłośni. Mazurek, będąc zatrudniony (mniejsza o formę prawną, pewnie nie była to umowa o pracę tylko jakieś zlecenie, ale to dalej zatrudnienie) w Polskim Radiu SA na antenie innej rozgłośni publicznie wyśmiewa sposób finansowania Polskiego Radia. Przecież gdyby PR było prywatne, to wyleciałby za o wiele mniejsze przewinienia.

  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    To było zdanie oznajmujące.

    A że poleciał? Ja tylko przypomnę historię z długopisem. Monika Olejnik rzuciła kiedyś na antenie długopisem w Miśka Kamińskiego, bo ... wymienił nazwę konkurencyjnej rozgłośni. Mazurek, będąc zatrudniony (mniejsza o formę prawną, pewnie nie była to umowa o pracę tylko jakieś zlecenie, ale to dalej zatrudnienie) w Polskim Radiu SA na antenie innej rozgłośni publicznie wyśmiewa sposób finansowania Polskiego Radia. Przecież gdyby PR było prywatne, to wyleciałby za o wiele mniejsze przewinienia.

    image
    Dokładnie.
    Żeby było jeszcze zabawniej Mazurek miał zwój program w radiowej "dwójce", która spośród ogólnopolskich rozgłośni Polskiego Radia najbardziej uzależniona jest od dotacji budżetowych.
  • Pisałem tu kiedyś:
    - Mazurek objawił się mym oczom w pecetowskim tygodniku 'Nowe Państwo', był on mocno flekowany, a ku mojemu zdumieniu, jego redahtorzy mocno się do mainstejmu łasili (np. za zaszczyt uznali bytność na urodzinach jednego z nich Stokrotki), co mnie niepomiernie dziwiło. Potem rubryka Mazurka i Zalewskiego służyła do przeciekowych gierek frakcji wszelakich (jawnych i tajnych) oraz koterii i lobbystów. A że występowali w szatach błazeńskich to i sporo im na sucho uchodziło. Mazurek stopił się z mainstrejmem ale trochę mu odruchów pozostało. Oczekiwanie, że wyjdzie poza swoje otoczenie, jest jałowe, a znajomości ze wszelkiej maści politykami ma służbowe.
    Ot misiu znalazł konfitury i z brzytwy zostało miękkie masło do kebaba.
    Ale żeby temu wywątek poświęcać....
  • BTW. Mazurek był kiedyś na forum Frondy czy tak bardzo się nie zniżał?
  • Kilka razy zajrzał. Bardziej aktywny był na forum Nowego Państwa we wczesnym pliocenie.
  • edytowano January 2023
    Mazurek jest "mądry", bo ma stołeczek w RMF FM i do tej pory w publicznym radiu i jeszcze w Rzepie sobie pisze, więc może sobie pozwolić na takie bajki.
  • Po dzisiejszej rozmowie z p. Kidawą-Błońską potwierdzam, że Mazurek wuj i to wyjątkowy. Mianowicie to, że był łagodny dla POlityka, to już przywykłem, to że wytykał stronniczość TVP też przywykłem, ale że podczas tego atakowania TVP ani słowem nie zająknął się o TVN, to już wujoza wyjątkowa.
    Aby nie było, z podwyżkami dla nauczycieli jest sprawa bardziej skomplikowana, gdyż PO-PSL w pierwszej kadencji podnosiło wynagrodzenia i to dość znacznie (ponad 80%) ale tylko w pierwszej kadencji, bo w drugiej to już nie podnosiło wcale. PIS działał dokładnie odwrotnie, w pierwszej nie podnosił ale w drugiej (bez poprzedniego roku) podniósł o 36%. Tak więc temat jest wdzięczny do partyjnej młócki.
  • edytowano January 2023
    Aby nie było, z podwyżkami dla nauczycieli jest sprawa bardziej skomplikowana, gdyż PO-PSL w pierwszej kadencji podnosiło wynagrodzenia i to dość znacznie (ponad 80%) ale tylko w pierwszej kadencji,

    to jakaś megainflacja musiała być w okolicy
  • a to wuj!

    Mazurek nie odpuszczał i dopytywał swojego gościa także o przyczyny porażki PiS. - Na pewno popełniliśmy błędy, ale nie powiem jakie. Myślę, że wiem, jakie są przyczyny, ale podzielę się nią z kolegami i koleżankami. Nie będę krytykować sam siebie - odpowiedział Marek Suski.
    Suski nie odpowiadał. Mazurek przerwał pogram

    • Pan przychodzi do radia i przed milionami słuchaczy mówi pan, że nie powie pan słuchaczom, ale powie kolegom i koleżankom z partii - stwierdził Mazurek.

    • Tak. Dlatego, że jak będzie podsumowanie kampanii wyborczej i tego, w jaki sposób sprawować władzę, to ja to powiem. Natomiast od tego, żeby krytykować samego siebie, proszę mnie zwolnić i tego nie oczekiwać - odparł Suski.

    Prowadzący stwierdził, że wobec takiej postawy gościa, nie ma sensu kontynuować programu i pożegnał się ze słuchaczami. - Marek Suski nie jest w stanie państwu odpowiedzieć na takie trudne pytanie, nie chce powiedzieć, nie chce się do niczego przyznać. Jeżeli pan nie chce odpowiadać, to zwolnię chyba pana z tego obowiązku. Bardzo mi miło było pana gościć - powiedział na zakończenie.
    https://wiadomosci.wp.pl/mazurek-nagle-przerwal-rozmowe-w-takim-razie-zwalniam-pana-z-tego-obowiazku-6957677593221664a

  • Suski z rigczem, tak trzeba żyć.

  • Mazurek musiał dowalić teraz pisiorowi, bo ostatnio za bardzo dostało się Kołodziejczakowi i mówili, że sam jest pisiorem. Pewnie nawet dlatego Suskiego zaprosił.

  • Dobrze, że paznokci nie wyrywa. Łaskawca.

  • Jakby Suski nie odpowiadał tylko popełnił harakiri to by było ok.

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Jakby Suski nie odpowiadał tylko popełnił harakiri to by było ok.

    -- A to się nagrywa?

  • @los powiedział(a):
    Dobrze, że paznokci nie wyrywa. Łaskawca.

    Nasz były kolega....

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Jakby Suski nie odpowiadał tylko popełnił harakiri to by było ok.

    Życzenie śmieci też nie narusza regulaminu?

  • ? Przecież nikt, kol. Smok, mu jej nie życzy...

  • edytowano November 2023

    @romeck powiedział(a):
    ? Przecież nikt, kol. Smok, mu jej nie życzy...

    Nie wiadomo. To jest uniwersum Smoka, a Smok w odróżnieniu od Suskiego nawet kolegom z forum nie odpowiada na pytania. W każdym razie nie odpowiada tak, żeby nie było wątpliwości o co mu chodzi. Wypiera się tego co mówił wcześniej, a jak mu przypomnieć to wyzywa od funkcjonalnych analfabetów.

  • @romeck powiedział(a):
    ? Przecież nikt, kol. Smok, mu jej nie życzy...

    A no tak, tylko chętnie by zobaczył publiczne samobójstwo Suskiego, tak że luz.

  • Słuchejcie panowie ja nie powinnam widzieć elukubracji Smoka a jednak cisną mi się do oczu może jednak warto jaką sanityzajcę

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.