Skip to content

Mazurek wuj

1457910

Komentarz

  • Mnie się podoba sekciarstwo po imprezie u Mazurka, poziom tego co odwala totalna opozycje i jej medialny zaciąg przebija wyczyny JBPP z połowy lat dziewięćdziesiątych.
    Kolejny raz, Mazurek zrobił coś dobrego, nawet jak przez przypadek.
    Drobny OFF z pogranicza, mnie o teatralizacji polityki boleśnie przekonał Jurny Stefan, który w połowie lat dziewięćdziesiątych, na jakimś spotkaniu w Łodzi na Lumpach strasznie pomiatał tow Millerem, za to, że ten cinkciarzem KGB był. A ponieważ mieliśmy wspólnych (z Jurnym Stefanem) znajomych, to się dowiedziałem, że na imprezę nie dotarł, bo się z Millerem nabawił 'kontuzji goleni prawej' (zapewne dalej nim pomiatając).
    Mnie wtedy mocno wszystko przeszło.
    Miasto Łódź było w tamtych czasach ciekawe123, z Markiem Edelmanem i antysemitką Katarasińnską-Śledzińską, z woltami Andrzeja Słowika, atakami na marszałka Kerna, czy tajemniczym wypadkiem samochodowym prezydenta miasta.
  • Niesamowite, on chyba ich naprawdę paraliżuje wzrokiem.
  • Nojman się nie oddał w ręce prezesa i zakończył karierę w polityce zdaje się, więc się nie dziwię
  • Kto paraliżuje wzrokiem i czemu Nojman zakończył karierę?
  • Jak to kto? Wódz Donald.
  • Przemko napisal(a):
    Kto paraliżuje wzrokiem i czemu Nojman zakończył karierę?
    No u Mazurka było trzech posłów PO: Budka, Siemoniak, Nojman. Dwóch pierwszych oddało się w ręce Tuska, trzeci nie i będzie miał nieciekawie: https://dziennikbaltycki.pl/slawomir-neumann-traci-wplywy-w-po-rosna-szanse-mieczyslawa-struka-w-wyborach-na-szefa-lokalnych-struktur-partii/ar/c1-15816742

    Mam wrażenie, że Tuskowi trochę wyczucie ludożerki się przytępiło. Ta akcja z teściową, hmm...
  • No, dobsz, ale KIM jest Mazurek? (CV jest ogólnodostępne, chodzi mi o tę cevaukę międzywierszami.)
    Naprawdę trzeba bywać u niego również na pół-priv?
  • Mazurek jest jednym z niewielu polskich dziennikarzy, którzy mają inteligencję powyżej ameby... a to widać już bardzo dużo.
  • romeck napisal(a):
    No, dobsz, ale KIM jest Mazurek? (CV jest ogólnodostępne, chodzi mi o tę cevaukę międzywierszami.)
    Naprawdę trzeba bywać u niego również na pół-priv?
    To jest bardzo dobre pytanie. Przecież on nie jest Michnikiem ani kimś w tym rodzaju tj. znaczącą personą w grupie medialnej, a obecnie status społeczny i materialny zawodu dziennikarza drastycznie podupadł.
  • Mam nadzieję że podczas tychże imienin stosowano się do zasad DDM? W końcu 4 fala za rogiem...
  • romeck napisal(a):
    No, dobsz, ale KIM jest Mazurek? (CV jest ogólnodostępne, chodzi mi o tę cevaukę międzywierszami.)
    Naprawdę trzeba bywać u niego również na pół-priv?
    Gość, którego jedno z rodziców jest pisowcem, drugie - pełowcem.

    @MarianoX; jest bardzo znaczącą personą w tzw. środowisku i w socialmediach. Swoją pozycję zawdzięcza tylko sobie.
  • O wiele dobrze kojarzę, któreś z nich zdobyło kedyś medal olimpijski w gimnastyce sportowej.
  • "Około Tarnogrodu, kilkunastu umyślnie pozostało w tyle, aby puścić „czerwone ptaki” w Chmielewsku i poswawolić z mołodyciami. Lecz pan Kmicic, który już się ku Tomaszowowi posunął, wrócił na pierwszy odblask pożogi i kazał winnym wywieszać się wzajemnie. A tak już był opanował Akbah-Ułana, że ten nietylko oporu nie stawiał, ale przynaglał skazanych, aby prędzej się wieszali, gdyż inaczej „bagadyr” będzie się gniewał. Odtąd „barankowie” szli spokojnie, zbijając się w najciaśniejsze kupy po wsiach i miasteczkach, aby na którego podejrzenie nie padło. I egzekucya, choć ją tak srodze przeprowadził Kmicic, nie wzbudziła nawet przeciw niemu niechęci, ani nienawiści, takie już bowiem miał szczęście ów zabijaka, że zawsze podwładni tyle właśnie czuli dlań miłości, ile i strachu."

    Tak mi się jeszcze skojarzyło ;-) I z góry składam samokrytykę za mimowolne zestawienie Don Aldo z sympatycznym bądź co bądź panem Andrzejem. Intencją moją było porównanie zachowania podwładnych :-)
  • Mania napisal(a):
    ... jest bardzo znaczącą personą w tzw. środowisku i w socialmediach.
    Właśnie dzięki derFakt się dowiedzieliśmy (którzy nie wiedzieli).

  • Kiedyś stanowili duet dziennikarski z Igorem Zalewskim. Na zasadzie kontrastu. Jeden kulturalny, drugi cham ;-)
  • edytowano September 2021
    Mania napisal(a):
    romeck napisal(a):
    No, dobsz, ale KIM jest Mazurek? (CV jest ogólnodostępne, chodzi mi o tę cevaukę międzywierszami.)
    Naprawdę trzeba bywać u niego również na pół-priv?
    Gość, którego jedno z rodziców jest pisowcem, drugie - pełowcem.

    @MarianoX; jest bardzo znaczącą personą w tzw. środowisku i w socialmediach. Swoją pozycję zawdzięcza tylko sobie.
    To ważna informacja o tych środowiskach, tylko zastanawiam się na czym polega jego znaczenie. Przecież innych złotoustych postaci o sporych tzw. zasięgach tam nie brakuje, a akurat red. Mazurek stał się swoistą szarą eminencją zdolną ściągać znanych polityków różnych opcji na spotkania towarzyskie.
  • Glinski wyszedł mu w trakcie wywiadu. Bo się wkurzył.
    Ale na urodziny przyszedł
  • christoph napisal(a):
    Glinski wyszedł mu w trakcie wywiadu. Bo się wkurzył.
    Ale na urodziny przyszedł
    W studio nie częstujo.
  • christoph napisal(a):
    Glinski wyszedł mu w trakcie wywiadu. Bo się wkurzył.
    Ale na urodziny przyszedł
    Ze studia wyszedł 3 lata temu, mogli się chyba pogodzić w międzyczasie?
  • Dajcie spokój, nie wszyscy ludzie są infantylni, można człowiekowi zarzucić brak profesjonalizmu a na urodziny przyjść. Tylko Donek chce z nas zrobić przedszkolaków. Ze swych zwolenników - zrobił, i to jest dosyć przerażające.
  • los napisal(a):
    Dajcie spokój, nie wszyscy ludzie są infantylni, można człowiekowi zarzucić brak profesjonalizmu a na urodziny przyjść. Tylko Donek chce z nas zrobić przedszkolaków. Ze swych zwolenników - zrobił, i to jest dosyć przerażające.
    +10
  • Przy okazji się dowiedzieliśmy, że teściowa Donka rządzi Platformą ;)
  • janosik napisal(a):
    Przy okazji się dowiedzieliśmy, że teściowa Donka rządzi Platformą ;)
    Ta teściowa to chyba był żart. Taki niemiecki.
  • edytowano September 2021
    Mazurek zrobił z wywiadów szoł. Czego tam bym o jego profesjonalizmie nie myślał, to dostarcza kawał rozrywki. Wywiad z Olbrychskim w Rzepie do dzisiaj mi się przypomina…
  • infotainment
  • a nie uważacie, że dziennikarz nie powinien się fraternizować z politykami? Albo jest obiektywnym dostarczycielem informacji, albo nie jest dziennikarzem, tylko politykiem.
  • KazioToJa napisal(a):
    a nie uważacie, że dziennikarz nie powinien się fraternizować z politykami? Albo jest obiektywnym dostarczycielem informacji, albo nie jest dziennikarzem, tylko politykiem.
    Dla mnie oni wszyscy są pracownikami przemysłu rozrywkowego. Przykro mi.
  • Noale mają jednak wpływ na nasze życie
  • christoph napisal(a):
    Noale mają jednak wpływ na nasze życie
    Dlatego mi przykro...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.