Skip to content

Dla poprawy nastroju

1356713

Komentarz

  • Mnie poprawiła humor :D
  • Oto jak w nowoczesnej Japoniej przetwarza się orzechy włoskie:
  • Czy to jest sos do ryby?
  • Chyba nie. Wydaje mję się, że to coś na słodko.
  • Robot nie zrobi, precyzja ruchu musi być. Kot robi za czujnik.
  • Zwierzęta w zakładzie przetwórstwa spożywczego? SANEPID!!!
  • edytowano January 2019
    Wiecie co? Nie mam jeszcze wkładu kominkowego i w ogóle to kłopotliwe technicznie u mnie, więc tymczasowo wsadziłem do dziury telewizor i puszczam palące z yotuba się szczapy:
    np.

    ale jeszcze fajniejszy efekt daje "palenie" w kominku tym:






    spróbujcie -polecam

  • Uwazaj by nie przesadzic. Przegrzanie też grozi chorobą.;)
  • Telewizor też się widowiskowo pali.
  • edytowano January 2019
    los napisal(a):
    Telewizor też się widowiskowo pali.
    to wtedy ustawiamy deszcz w kominku:

    nie ma prawa się zapalić telewizor- no może zamoknie
  • loslos
    edytowano January 2019
    Głównym problemem z telewizorem w kominku jest jego prostokątny kształt. Zbyt technologiczny. Czy produkują telewizory w kształcie płomienia?
    image
  • edytowano January 2019
    Telewizor to prowizorka ale lepiej się prezentuje niż taki elektryczny ekranowy kominek z efektem płomienia.
    Za to fajny jest kominek elektryczny 3d z podświetlaną parą, który można postawić wszędzie i od razu masz nawilżacz powietrza.
  • dla poprawy nastroju i podniesienia sztuki przez duże Sztu kulinarnej
    polecam
    tadam!

    http://kuchnianagazie.blogspot.com/
  • Taki filmik zrobiony przez moich Kolegów i Koleżanki:

  • zacne!
    czy mozna to pokazywać w szkołach?
  • Czemu nie? Jest ogólnodostępny.
  • piękny film, dziękuję!
  • KAnia napisal(a):
    piękny film, dziękuję!
    Nö wuaśnie!
    Zapimniałem napisać
  • Truuudne Spraaaawy!

  • edytowano February 2019
    Wykonanie - mistrzostwo świata. Zwróćcie uwagę co robi z głosem i oddechem w 2.42 minucie.
    Księżyc nad Vermont.
  • edytowano February 2019
    Nie tyle ze względu na b. znany utwór, co fenomenalne filmy lecących ptaków (jako tło i nie od pierwszej minuty - od 0.57).
  • Dzięki :-) Takiej liryki potrzebowałem dziś. Ale przy okazji sobie uświadomiłem że słabo znam późnego Cohena. Moja znajomość zatrzymała się chyba na "I'm your man". A najlepiej znam stare kawałki, te które Jola śpiewała przy ognisku w zamierzchłych czasach.
  • Brzost napisal(a):
    Dzięki :-) Takiej liryki potrzebowałem dziś. Ale przy okazji sobie uświadomiłem że słabo znam późnego Cohena. Moja znajomość zatrzymała się chyba na "I'm your man". A najlepiej znam stare kawałki, te które Jola śpiewała przy ognisku w zamierzchłych czasach.
    Poleca się stanowczo wszystkie płyty, włącznie z ostatnią.
  • Cohen im starszy tym lepszy. Niestety z jutuba wycofali dwie jego najlepsze płyty, teraz znalazłam składankę 50-ciu utworów i gdy tylko mogę puszczam w tle. A w samochodzie - na okrągło. Chyba że autostrada, wtedy mój samochód jest za głośny na jakąkolwiek muzykę:(
  • Którąś z ostatnich dostałem parę lat temu w prezencie (chyba "Popular problems") ale gdzieś mi się zawieruszyła, muszę ją odgrzebać.
  • edytowano February 2019
    Bardzo malarski filmik. I słodki:

  • Maria napisal(a):
    Cohen im starszy tym lepszy. Niestety z jutuba wycofali dwie jego najlepsze płyty, teraz znalazłam składankę 50-ciu utworów i gdy tylko mogę puszczam w tle. A w samochodzie - na okrągło. Chyba że autostrada, wtedy mój samochód jest za głośny na jakąkolwiek muzykę:(
    Na autostradzie tylko dobre sluchawki. Ewentualnie auto wysokiej klasy.
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Cohen im starszy tym lepszy. Niestety z jutuba wycofali dwie jego najlepsze płyty, teraz znalazłam składankę 50-ciu utworów i gdy tylko mogę puszczam w tle. A w samochodzie - na okrągło. Chyba że autostrada, wtedy mój samochód jest za głośny na jakąkolwiek muzykę:(
    Na autostradzie tylko dobre sluchawki. Ewentualnie auto wysokiej klasy.
    To pierwsze chyba niedozwolone.
    Na drugie mnie nie stać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.