Skip to content

Zdjęcie dnia

14041434546241

Komentarz

  • Latoś, udał mi się w ogródku kartofelek -1,267kg (ps. jak wstawić fotkę?)
  • image

    Stolica Kazachstanu, Astana.
    Zdjecie zrobione przez amatora - 1shustry - i ta chmura odkryta dopiero po kilku dniach, kiedy oglądał zdjęcia w domu!
    http://pikabu.ru/profile/1shustry?dv=1
  • edytowano September 2016
    image
  • Przeszkadza punkt: Kwalifikacje u Bartka "Dyzmy" Misiewicza. Zaleca się czytanie ze zrozumieniem (nawet obrazków z podpisami) oraz pół kilo prae coś tam coś tam
  • No, to jest akurat niewątpliwa wpadka #dobrazmiana. O ile dobrze pamiętam, wymóg wykształcenia wyższego jest obowiązujący dla członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa i samorządowych.

    Natomiast to, do czego wpadka jest używana, przechodzi wszelkie granice przyzwoitości. To ma być przykrywka do afery warszawskiej i pretekst do postawienia PiS na równi z PO. Niczym dorsze Pitery zrównane z warszawskimi kamienicami...
  • i dlatego również należało odznaczyć 26-letniego gowniarza złotym orderem za zasługi dla obronności kraju, tak? Panie, daj Pan spokój Panie... Żenada z tym Bartkiem, jakiej już dawno nie widziałem...
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Major-odsyla-medal-do-MON-w-protescie-przeciwko-odznaczeniu-Bartlomieja-Misiewicza,wid,18473233,martykul.html
  • Eden napisal(a):
    i dlatego również należało odznaczyć 26-letniego gowniarza złotym orderem za zasługi dla obronności kraju, tak? Panie, daj Pan spokój Panie... Żenada z tym Bartkiem, jakiej już dawno nie widziałem...
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Major-odsyla-medal-do-MON-w-protescie-przeciwko-odznaczeniu-Bartlomieja-Misiewicza,wid,18473233,martykul.html
    Edenu, zdecyduj się, czy 26 letniego, czy gówniarza.
    Poza tym warto by było wiedzieć, czy człowiek przypadkiem nie miał wybitnych zasług dla obronności kraju. Skąd wiesz, że nie?
  • Jakie niby zasługi dla obronności naszego kraju mógł mieć ten 26-letni gowniarz? Który od listopada ubiegłego roku jest rzecznikiem prasowym w MON z nominacji Macierewicza? Żeby chociaż odznaczył się walką i bohaterstwem w jakiejś misji zagranicznej, w której bierze udział polska armia...
    Nic, zero, null, jeżeli chodzi o zasługi dla obronności Ojczyzny. I złoty medal za wierność i lojalność względem Macierewicza. Dajcie spokój. To jest tak żenujące i z takim niesmakiem komentowane przez ludożerke na parafii, że najlepiej żeby teraz PiS gdzieś schował tego Bartka. Choć mleko już się wylało i pewne straty wizerunkowe będą nie do odrobienia
  • Koleżeństwu pod rozwagę:

    Eden ma w zwyczaju siać prowokacyjne wtręty, tylko po to, żeby zwrócić na siebie uwagę. Prawdopodobnie poczuł się za bardzo ignorowany przez innych dyskutantów i postanowił to zmienić wrzucając coś irytującego.

    Parę dni temu nabluzgał po sąsiedzku Cyrusowi i pozostałym forumowiczom, ot tak od czapy, żeby zaznaczyć swoją obecność. W efekcie zarobił bana na miesiąc, więc przesiaduje tutaj.

    O jakiejkolwiek dyskusji merytorycznej nie ma mowy, bo nie istnieją symetryczne przesłanki ku takowej.
  • Kurwa czemu łżesz fajansiarzu jak bura suka??! Nie nabluzgałem żadnemu Cyrusowi, tylko napisałem żebyś się w końcu odpierdolil ode mnie. W realu miałbyś już mordę sklepaną kłamco i oszczerco.
    randolph napisal(a):
    Koleżeństwu pod rozwagę:

    Eden ma w zwyczaju siać prowokacyjne wtręty, tylko po to, żeby zwrócić na siebie uwagę. Prawdopodobnie poczuł się za bardzo ignorowany przez innych dyskutantów i postanowił to zmienić wrzucając coś irytującego.

    Parę dni temu nabluzgał po sąsiedzku Cyrusowi i pozostałym forumowiczom, ot tak od czapy, żeby zaznaczyć swoją obecność. W efekcie zarobił bana na miesiąc, więc przesiaduje tutaj.

    O jakiejkolwiek dyskusji merytorycznej nie ma mowy, bo nie istnieją symetryczne przesłanki ku takowej.
  • Przepraszam bardzo Administrację i wszystkich użytkowników tego forumka, ale nerwy mi teraz puściły. Koleś mnie ewidentnie prześladuje na tym i Cyrusowym forum, bo dostał ode mnie kilka razy becki w dyskusji i nie radzi sobie intelektualnie i merytorycznie w pojedynkach ze mną. Brakuje mu wiedzy i ogłady forumowej. Więc chamsko stosuje stalking wobec mnie. I teraz okazuje się, że jeszcze parszywie łże i rozgłasza fałszywe, zmanipulowane informacje tutaj. Bardzo proszę Administrację o zwrócenie mu uwagę i pouczenie jego, że takie rzeczy są niedopuszczalne
  • Eden napisał (ortografia oryginalna):

    A kim wy bylibyście dla tych wszystkich magnaciątek i jaśniepanów Sapiechów, Radziwiłłów, Zamojskich i Koniecpolskich jak nie ciemnymi, niewykształconymi chamami do pługa i kosy tylko stworzonymi, ha? Którzy nakaz mają czapkowania swym panom, co? Dziękujcie Wielkiej Rewolucji Francuskiej i Polszcze Ludowej, że bezpowrotnie Polska pańska przeszła już na karty historii.
  • Przytocz teraz cały wątek i kontekst tego postu, manipulancie. I to był wpis żartobliwy i każdy to zrozumiał nawet Cyrus choć jego nazwisko rodowe się w nim pojawiło. Tylko nie ty, widać teraz... Bana dostałem za całkowicie inną wypowiedź, którą sprowokowałeś gościu. Odpieprz się ode mnie po prostu, dobrze? Masz broń plonkowa do dyspozycji. Wykaż choć minimum tej dobrej woli.
    EOT
  • Edenu, czy byłbyś tak łaskaw skoro nerwy ci już wróciły wyedytować swoje posty i usunąć wulgaryzmy? A na przyszłość się wystrzegać?
    Skoro już przepraszasz, to - skoro szczerze - zacznij również sprzątać i naprawiać...
  • randolph napisal(a):
    Eden napisał (ortografia oryginalna):

    A kim wy bylibyście dla tych wszystkich magnaciątek i jaśniepanów Sapiechów, Radziwiłłów, Zamojskich i Koniecpolskich jak nie ciemnymi, niewykształconymi chamami do pługa i kosy tylko stworzonymi, ha? Którzy nakaz mają czapkowania swym panom, co? Dziękujcie Wielkiej Rewolucji Francuskiej i Polszcze Ludowej, że bezpowrotnie Polska pańska przeszła już na karty historii.
    Jak bardzo nie zgadzam się z poglądem Edena, tak samo bardzo mnie jednak dziwi, gdy postulatorzy rewolucyjnych metod, bliskich właśnie pewnym okresom rewolucji francuskiej i PRL, wyrzucają komuś takie teksty i robią z nich zarzut.
  • edytowano September 2016
    Oczywiście, że mógłbym. Ale czekam aż w końcu ktoś z Administracji zwróci uwagę użytkownikowi "Randolph", żeby nie robił względem mnie tego co robi intencjonalnie i od dłuższego czasu na tym i innym forum. Przecież to co on robi to jest stalking i skrajna forma chamstwa forumowego, czyli namawianie innych użytkowników, żeby ignorowali mnie. To są rzeczy niedopuszczalne na każdym forum dyskusyjnym. Czy znowu mam przyjąć do wiadomości, że względem Edena można dużo więcej?
  • I chyba jego wpis pełen oszczerstw i manipulacji, a odnoszący się do sytuacji mającej miejsce na innym forum powinien zostać również usunięty, prawda? Bo to on uruchomił lawinę
  • Rozum, ale ten wpis był przecież w formie żartobliwej i prowokującej, zrozum to. Użytkownik "Randolph" dokonuje tutaj świadomie chamskiej manipulacji, bo wrzuca jeden cytat wyrwany z całego kontekstu wątku, który jest w Jaskini Cyrusowej. Naprawdę nie wierzę, że jest on tak głupi, że tego nie dostrzegł w tamtym wątku. A dlaczego użytkownik "Randolph" to robi? Napisałem już wyżej. Kilka razy miałem z nim spięcie i został on zaorany, nie pamiętam czy na tym forum, czy w Jaskini. I teraz się mści w ten sposób na mnie, prześladując tutaj i tam. To przez niego dostałem ostatnio bana w Jaskini, bo nerwy mi już puściły na ten poziom inteligentnego chamstwa, perfidii i manipulacji, jaką on uprawia. On dąży do tego, żeby to samo stało się i tutaj
  • Eden napisal(a):
    I chyba jego wpis pełen oszczerstw i manipulacji, a odnoszący się do sytuacji mającej miejsce na innym forum powinien zostać również usunięty, prawda? Bo to on uruchomił lawinę
    Nie, Edenu.
    Lawinę uruchomiło Twoje przy... się do pana Misiewicza, wyzywanie go bezpodstawne a uparte od gówniarzy, czepianie się medalu bez uzasadnienia etc.
    Przenoszenie dyskusji i animozji między forumkami bardzo nie OK. Jednakże - skoro już nastąpiło - to powiedzieć muszę, że podziwiam powściągliwość i anielską cierpliwość Cyrusa.
  • Czemu Misiewicz został odznaczony to było wytłumaczone. Np. w linku który dałem na tym forum jakiś czas temu do wywiadu Macierewicza w Rzepie. Wszelkie brednie o złej zmianie to przejaw złej woli.
  • edytowano September 2016
    krzychol66 napisal(a):
    Eden napisal(a):
    I chyba jego wpis pełen oszczerstw i manipulacji, a odnoszący się do sytuacji mającej miejsce na innym forum powinien zostać również usunięty, prawda? Bo to on uruchomił lawinę
    Nie, Edenu.
    Lawinę uruchomiło Twoje przy... się do pana Misiewicza, wyzywanie go bezpodstawne a uparte od gówniarzy, czepianie się medalu bez uzasadnienia etc.
    Przenoszenie dyskusji i animozji między forumkami bardzo nie OK. Jednakże - skoro już nastąpiło - to powiedzieć muszę, że podziwiam powściągliwość i anielską cierpliwość Cyrusa.
    Czyli, być może błędne, głupie i bezpodstawne poglądy na postać ze świata polityki i spoza forum. Z czymś takim można po prostu polemizować, nie trzeba wyzywać.

    A co do meritum młode osoby bez wykształcenia w organach spółek zawsze budzą moje wyraźne podejrzenia o bycie słupami. I naprawdę nie trzeba specjalnej wiedzy o PR, żeby wiedzieć, jak coś takiego zostanie odebrane.
  • Ok, Misiewicz nie jest słupem i tego nie napisałem.
    Ale dlaczego budzą podejrzenia o bycie słupami? Bo prawdopodobnie człowiek w tym wieku na normalnych zasadach by się nie dochrapał jeszcze takiego stanowiska, chociażby z uwagi na siłą rzeczy ograniczony czas na zdobycie potrzebnego doświadczenia. Czyli jest na nienormalnych zasadach, np. w sektorze prywatnym na zasadach słupa (a czasem geniuszu, bo i tak się zdarza). A w publicznym na zasadach politycznej synekury.
  • krzychol66 napisal(a):
    Eden napisal(a):
    I chyba jego wpis pełen oszczerstw i manipulacji, a odnoszący się do sytuacji mającej miejsce na innym forum powinien zostać również usunięty, prawda? Bo to on uruchomił lawinę
    Nie, Edenu.
    Lawinę uruchomiło Twoje przy... się do pana Misiewicza, wyzywanie go bezpodstawne a uparte od gówniarzy, czepianie się medalu bez uzasadnienia etc.
    Przenoszenie dyskusji i animozji między forumkami bardzo nie OK. Jednakże - skoro już nastąpiło - to powiedzieć muszę, że podziwiam powściągliwość i anielską cierpliwość Cyrusa.
    Napisałem już Kolego wyżej, jakie niby zasługi dla obronności państwa, żeby zostać wynagrodzonym złotym medalem, może mieć bardzo młoda osoba (26 lat), która od niespełna roku pełni urzędniczą funkcją rzecznika prasowego MON? Proszę podać mi choć jedną taką rzeczywistą zasługę podnoszącą obronność naszego kraju, bo argumenty, że sprawnie pracował on przy organizacji szczytu NATO w lipcu, choć je przyjmuję do wiadomości i nie kwestionuję przecież, ja nie kupuję. Nasz Bartek wypełnił tylko swoje urzędnicze obowiązki, żadna zasługa i łaska, za to ma płacone z naszych podatków. ZASŁUGI DLA OBRONNOŚCI KRAJU rzecznika prasowego MON, warte i godne wartościowego w końcu odznaczenia. Tego się domagam! Już abstrahując od jego wykształcenia i relacji z ministrem Macierewiczem, które go łączą
  • Eden napisal(a):

    Napisałem już Kolego wyżej, jakie niby zasługi dla obronności państwa, żeby zostać wynagrodzonym złotym medalem, może mieć bardzo młoda osoba (26 lat), która od niespełna roku pełni urzędniczą funkcją rzecznika prasowego MON? Proszę podać mi choć jedną taką rzeczywistą zasługę podnoszącą obronność naszego kraju, bo argumenty, że sprawnie pracował on przy organizacji szczytu NATO w lipcu, choć je przyjmuję do wiadomości i nie kwestionuję przecież, ja nie kupuję. Nasz Bartek wypełnił tylko swoje urzędnicze obowiązki, żadna zasługa i łaska, za to ma płacone z naszych podatków. ZASŁUGI DLA OBRONNOŚCI KRAJU rzecznika prasowego MON, warte i godne wartościowego w końcu odznaczenia. Tego się domagam! Już abstrahując od jego wykształcenia i relacji z ministrem Macierewiczem, które go łączą
    Paradne!!!
    ON się TEGO DOMAGA!!!

    Bartłomiej Misiewicz ma 26 lat. Jest nie tylko rzecznikiem prasowym ministerstwa obrony narodowej, ale także szefem gabinetu politycznego MON. Przez chwilę, tymczasowo, pełnił on także funkcję pełnomocnika MON ds. Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO.

    Działalność polityczną Misiewicz rozpoczął na przełomie 2006 i 2007 roku. Przez wiele lat był bliskim współpracownik wiceprezesa PiS i obecnego szefa MON, Antoniego Macierewicza. Bartłomiej Misiewicz był również szefem biura Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy Smoleńskiej oraz szefem biura Zespołu Parlamentarnego ds. Skutków Likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych.

    Jak czytamy dalej na stronie MON w latach 2012–2014 był koordynatorem ds. struktur wykonawczych PiS. W latach 2012–2014 – członek Rady Politycznej PiS, od 2014 roku członek Krajowej Komisji Rewizyjnej tego ugrupowania.

    Zwróć uwagę, pajacu jeden, że "nasz Bartek", jak go protekcjonalnie nazywasz, mając niespełna 20 lat zaangażował się bardzo mocno w działalność polityczną, stojąc twardo w obronie PRAWDY smoleńskiej. Gdzie ty wtedy złamasie jeden byłeś?! Wtedy, gdy opowiedzenie się po tej stronie groziło przekreśleniem kariery życiowej, o głupich medalach nie wspominając? A za bliski kontakt z wszelkimi grupami likwidującymi WSI można było jeszcze fizycznie oberwać.
    Nasz (ale na pewno nie twój) Bartek zasuwa jak mały parowozik od ponad 10 lat, równolegle studiując (obecnie kończy studia licencjackie).
    Antoni Macierewicz napisal(a):
    Wszystkie te cechy, czyli lojalność, chęć współpracy, kompetencje i decyzyjność, pan Misiewicz nie tylko posiada, ale tak dalece je zaprezentował, że aż większość mediów liberalnych musiała płakać i martwić się nad jego strasznym losem związanym z tym, że go odznaczyłem. Jeśli będzie tak dalej pracował, odznaczę go także następnym razem.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Bo prawdopodobnie człowiek w tym wieku na normalnych zasadach by się nie dochrapał jeszcze takiego stanowiska, chociażby z uwagi na siłą rzeczy ograniczony czas na zdobycie potrzebnego doświadczenia. Czyli jest na nienormalnych zasadach, np. w sektorze prywatnym na zasadach słupa (a czasem geniuszu, bo i tak się zdarza). A w publicznym na zasadach politycznej synekury.
    Zgadza się, nie jest normalnych zasadach. Jest człowiekiem, do którego AM ma bezwzględne zaufanie.
    Antoni Macierewicz napisal(a):
    Bartłomiej Misiewicz jest członkiem zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej i jest tam bezpośrednim moim reprezentantem; chcę, żeby ministerstwo obrony miało wgląd w przebieg wydarzeń w tym zarządzie jako dysponent Skarbu Państwa w tej grupie.
    http://wpolityce.pl/polityka/307559-antoni-macierewicz-bartlomiej-misiewicz-jest-moim-reprezentantem-w-pgz-chce-by-mon-mialo-wglad-w-prace-zarzadu
  • edytowano September 2016
    No jeśli ten młodzian jest tak zasłużony to wystarczyło przyp okazji odznaczania go ogłosić publicznie to co wyżej. Niby z jakiej racji dokopywanie się do tej wiedzy ma być obowiązkiem każdego obywatela. Zamiast czołgać Edena i nazywać go "pajacem jednym" trzeba było zacząć od takiego wyjaśnienia. Co przeszkadzało ? Co upoważnia do obrażania ?
  • ech nie ma to jak chęć obustronnego zrozumienia.

  • Rafał napisal(a):
    No jeśli ten młodzian jest tak zasłużony to wystarczyło przyp okazji odznaczania go ogłosić publicznie to co wyżej. Niby z jakiej racji dokopywanie się do tej wiedzy ma być obowiązkiem każdego obywatela. Zamiast czołgać Edena i nazywać go "pajacem jednym" trzeba było zacząć od takiego wyjaśnienia. Co przeszkadzało ? Co upoważnia do obrażania ?
    Otóż to, znowu się zgadzamy, co mnie akurat mimo wszystko cieszy ;)
    Skoro Eden nie ma racji w sprawie Misiewicza, to można podać argumenty, dlaczego nie ma, a nie wyzywać go od prowokatorów.
  • Widać, że facet jest od szarej ciężkiej roboty, i to już powinno budzić sympatię, bo większość nawet mam wrażenie w pisie to specjaliści co najwyżej od robienia dobrego wrażenia.
    ___________________

    I dlatego ktoś musi robić złe?
  • Dziś słyszałam, że kończy jakieś studia. Nie jest za stary na naukę.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.