Skip to content

Zdjęcie dnia

16970727475241

Komentarz

  • cudne:)
  • Tomek pogodził się z myślą, że nigdy nie będzie pożyteczną lokomotywą.
  • Użyteczną ;-)
  • Przemko napisal(a):(....)Stąd ten bezrozumny u wielu pęd za wszystkim co zrobił Benedykt XVI,
    Od Benedykta XVI, św. Brunona z Kwerfurtu i św. Jadwigi Śląskiej ręce precz!
  • starybelf napisal(a):
    Przemko napisal(a):(....)Stąd ten bezrozumny u wielu pęd za wszystkim co zrobił Benedykt XVI,
    Od Benedykta XVI, św. Brunona z Kwerfurtu i św. Jadwigi Śląskiej ręce precz!
    O!
  • A od św. Henryka II też ręce precz?
  • Waski napisal(a):
    A od św. Henryka II też ręce precz?
    Ja napisałem o tych postaciach, które będąc Niemcami, wpisały się pozytywnie w historię Polski. Nosz, proszę czytać ze zrozumieniem.

  • starybelf napisal(a):
    Waski napisal(a):
    A od św. Henryka II też ręce precz?
    Ja napisałem o tych postaciach, które będąc Niemcami, wpisały się pozytywnie w historię Polski. Nosz, proszę czytać ze zrozumieniem.

    " Od Benedykta XVI, św. Brunona z Kwerfurtu i św. Jadwigi Śląskiej ręce precz!"
    "Ja napisałem o tych postaciach, które będąc Niemcami, wpisały się pozytywnie w historię Polski. "

    Nauczyciel. Kurtyna.
  • Noszkurde @Przemko, mamy przestać lubić JŚ Benedykta XVI tylko z powodu germańskiego pochodzenia?
  • Brzost napisal(a):
    Noszkurde @Przemko, mamy przestać lubić JŚ Benedykta XVI tylko z powodu germańskiego pochodzenia?
    W zasadzie to papa-emeryt jest... Bawarczykiem!
  • edytowano July 2017
    Brzost napisal(a):
    Noszkurde @Przemko, mamy przestać lubić JŚ Benedykta XVI tylko z powodu germańskiego pochodzenia?
    Nic takiego nie twierdzę, zwracam tylko uwagę że dla wielu jest to główny powód do popierania BXVI, wiesz "panzer kardinal" itp. gadka. A np. zupełnie pomijają co wyprawiają niektórzy kardynałowie-nominaci Benedykta, za to odpowiada Franciszek.
  • Macron jest zdrowy psychicznie? Przepychał się, żeby stanąć przy prez. USA - spójrzcie na jego mowę ciała. image
  • Nie śmiać się!
    Przynajmniej próbować...
    image
  • oferta handlowa?
  • Waski napisal(a):
    A od św. Henryka II też ręce precz?
    Łłłuch, ten zbrodniarz, ten morderca, ten burzyciel kościołów, tfu!
  • Przemko napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Noszkurde @Przemko, mamy przestać lubić JŚ Benedykta XVI tylko z powodu germańskiego pochodzenia?
    Nic takiego nie twierdzę, zwracam tylko uwagę że dla wielu jest to główny powód do popierania BXVI, wiesz "panzer kardinal" itp. gadka. A np. zupełnie pomijają co wyprawiają niektórzy kardynałowie-nominaci Benedykta, za to odpowiada Franciszek.
    Nie wiem o jakich wielu chodzi, po namyśle stwierdzam, że pod tę kategorię ze znanych mi osób podpadać może ewentualnie Vigutek ;-)
  • romeck napisal(a):
    Nie śmiać się!
    Przynajmniej próbować...
    image
    Żądasz za wiele


    =))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • :D
    czy to jakiś potomek czerwonoskórych, że mu skalp potrzebny?
  • KAnia napisal(a):
    :D
    czy to jakiś potomek czerwonoskórych, że mu skalp potrzebny?
    Niektórzy forumowicze mogliby się obrazić ;-)
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    :D
    czy to jakiś potomek czerwonoskórych, że mu skalp potrzebny?
    Niektórzy forumowicze mogliby się obrazić ;-)

    a któż to taki? #-o
  • Jednego wodza indiańskiego tu mamy :-)
  • Ale to jakiś samuraj! ;)
  • Czeka nas gorący weekend :-(
    image
  • Mania napisal(a):
    Czeka nas gorący weekend
    ?
  • Ta Wielgus to, zdaje się, zadymiara klubowa. Nie wiedziałem że tez występuje na imprezach plenerowych. Może trenuje przed przystankiem Woodstok.
  • Tu na zdjęciu ubywatele prl z Jimmym Carterem obrony narodowej
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.