Skip to content

Zdjęcie dnia

17071737576241

Komentarz

  • edytowano July 2017
    nie zdjęcie ale filmik - ciekawy:
  • edytowano July 2017
    Mania napisal(a):

    image
    Petru głowę ma skierwaną w inną stroną, ale to jego jest ręka na mikrofonie.
    On ją pierwszy złapał (z biurka zgarnął) ale Suski przechwycił i "przytulił". Szarpanina była przez chwilę bo wstał przewodniczący i próbował wziąć - zrezygnował...
    Mania napisal(a):
    Suski:
    "Osłaniałem ciałem mikrofon przewodniczącego i mi się to udało"
    :-)
    A, te "zeszyty" A4 opozycja rzucała z góry na biurko! Latały w tę i we wtę
  • przecież to nie ma prawa się wydarzyć
    trzeba chronić Polskie Państwo przed atakiem - tak wygląda wojna hybrydowa

    nie żadne zielone ludziki na granicy, atak następuje tam, gdzie jest możliwy, czyli w najsłabsze punkty
    bo zdrada spowodowała, że to, co najważniejsze w państwie, zostało osłabione

    ta wojna zaczęła się w Smoleńsku - atak na Głowę Państwa, teraz jest atak na sejm
  • Dobre ilustracje do podręcznika psychiatrii pt. "Obłęd stosowany".
  • edytowano July 2017

    image
  • Oto jest twarz troski...

    image
  • A na uspokojenie nerwów - prawdziwie las (łąka) światełek:

    image

    image

    image

    Bruce Munro is an internationally acclaimed British artist best known for his vast and immersive light-based installations. For this latest project, which is part of a series called Field of Light, the artist has chosen the great Australian outback as his canvas, namely the area near Uluru, the country’s spiritual center. The installation uses more than 50,000 light stems crowned with frosted-glass spheres and it covers a surface area equivalent to four football pitches.
    All images and project details via: brucemunro.co.uk
  • slabe.
    widzialam lepsze, jak bylam mala i dziadek wzial mnie po mlocce w sierpniowa noc nad rzeke przez lasy i laki: swietliki odstrzelily taki spaktakl, ze darlam sie zebysmy juz nad ta rzeke nie szli:)
  • balbina napisal(a):
    slabe.
    widzialam lepsze, jak bylam mala i dziadek wzial mnie po mlocce w sierpniowa noc nad rzeke przez lasy i laki: swietliki odstrzelily taki spaktakl, ze darlam sie zebysmy juz nad ta rzeke nie szli:)
    Ach, ta dziecięca wyobraźnia!

    Jak byłem mały wiaderkiem nosiłem wodę z łazienki do pokoju, bo chciałem zrobić na dywanie basen!
    Do dziś pamiętam te emocje! Jak brata poganiałem, że za wolno biega, ja ja biegałem i chlupałem, bo chciałem jak najszybciej sobie popływać. Wiaderka do dziś leża na ogródku i nigdy nie pozwoliły wymazać mi tej "przygody"z pamięci...

    (skończyło się na tym, że rodzice sfinansowali remont sąsiadom z poiętra niżej!)
  • :))

    ale ja nie o wyobrazni tylko o wrazliwosci;)
  • romeck napisal(a):
    balbina napisal(a):
    slabe.
    widzialam lepsze, jak bylam mala i dziadek wzial mnie po mlocce w sierpniowa noc nad rzeke przez lasy i laki: swietliki odstrzelily taki spaktakl, ze darlam sie zebysmy juz nad ta rzeke nie szli:)
    Ach, ta dziecięca wyobraźnia!

    Jak byłem mały wiaderkiem nosiłem wodę z łazienki do pokoju, bo chciałem zrobić na dywanie basen!
    Do dziś pamiętam te emocje! Jak brata poganiałem, że za wolno biega, ja ja biegałem i chlupałem, bo chciałem jak najszybciej sobie popływać. Wiaderka do dziś leża na ogródku i nigdy nie pozwoliły wymazać mi tej "przygody"z pamięci...

    (skończyło się na tym, że rodzice sfinansowali remont sąsiadom z poiętra niżej!)
    to i tak lepsze niż ognisko :)
  • A WONDER !

    St. Joseph Catholic Church of Ridgway, Illinois destroyed by Feb. 29, 2012 tornado ~ Yet, as you can see... the Italian marble High Altar was miraculously spared!

    Nawet nie draśnięta nastawa ołtarzowa z ołtarzem!!!

    image
  • Bogu dzięki.
    Chociaz nie wiadomo czy odbudują.
    Takie rzeczy tylko w Polsce.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • KAnia napisal(a):
    romeck napisal(a):
    balbina napisal(a):
    slabe.
    widzialam lepsze, jak bylam mala i dziadek wzial mnie po mlocce w sierpniowa noc nad rzeke przez lasy i laki: swietliki odstrzelily taki spaktakl, ze darlam sie zebysmy juz nad ta rzeke nie szli:)
    Ach, ta dziecięca wyobraźnia!

    Jak byłem mały wiaderkiem nosiłem wodę z łazienki do pokoju, bo chciałem zrobić na dywanie basen!
    Do dziś pamiętam te emocje! Jak brata poganiałem, że za wolno biega, ja ja biegałem i chlupałem, bo chciałem jak najszybciej sobie popływać. Wiaderka do dziś leża na ogródku i nigdy nie pozwoliły wymazać mi tej "przygody"z pamięci...

    (skończyło się na tym, że rodzice sfinansowali remont sąsiadom z poiętra niżej!)
    to i tak lepsze niż ognisko :)

    Szczenięce lata moje i rodzeństwa obfitowały w podobne wydarzenia, raz zrobiliśmy mamie pranie i wszystkie płaszcze, kurtki, kożuszki namoczyliśmy w wannie, innym razem zrobiliśmy na dywanie w dużym pokoju ciasto - mąka, cukier, ryż i woda... dużo wody...
  • edytowano July 2017
    Z tej serii wolę fotkę z Wielowieyską ;)
  • edytowano July 2017
    :D
  • pantelej napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    I co - przeżyli?
  • Ale dafuq, OCB, a?
  • A wyraz ćwarzy tych panów nie wskazuje na to, że za chwilę zderzą się z dużą i twardą przeszkodą?
  • No nie wiedziałem, ze to taki gagatek i do tego głupi. No nie ma reki do ludzi Pan Prezydent. No ale uczył się od mistrza - Jarosława Kaczyńskiego.
  • Na poprawienie nastrojów :-)
    image
  • Czyich?
  • loslos
    edytowano July 2017
    Ta ćwarz na pierwszym planie to pąprezidą?
  • Może niekoniecznie odautorskie komentarze, ale zdjęcia interesujące: http://econewsmedia.com/2017/07/25/26-images-prove-end-near-14-mind-blowing/
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Może niekoniecznie odautorskie komentarze, ale zdjęcia interesujące: http://econewsmedia.com/2017/07/25/26-images-prove-end-near-14-mind-blowing/
    zestawię te trzy: Aniołowo vs Nowe Deli vs Meksyk

    image

    image

    image

  • Niesamowite, co?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.