Skip to content

Zdjęcie dnia

17273757778241

Komentarz

  • edytowano July 2017
    image

    Nie wiem co to za strona - Raport Millenium - ale podaje, że wraz ze śmiercią MSM (Mainstream Media), umarła również NWO (New World Order), Iluminaci nie mają głosu, a tajne stowarzyszenia stają się impotentami!!!

    Chyba nadaje się na wątek, ale nie wiem co to za strona, szukałem coś na odpowiedź (bardziej sobie) kol. Rafałowi o US Navy na Morzu Chińskim ...
  • christoph napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    dopiero dziś znalazłem po sprzeczce z kolegą, co obrońca Republiki Amerykańskiej ma w głowie
    Gdyby mie poparł ruch pedałów Rzplitej, to bym miał podobnie radosny uśmiech cheba.
  • Poparł hehehe poparł...
  • Wygląda raczej jak prezentacja trofeum zdobytego w podchodach.
  • Kot prezesa pozdrawia demonstrantów
  • los napisal(a):
    Poparł hehehe poparł...
    na początek wyrzucając LGBT z US armii
  • niestety, ta k... i dzis tam stoi, i dzis przy boku prezydenta. i on nie ma nic przeciwko temu...
  • Mogła by paskudna baba skończyć i wstydu oszczędzić.Męczy siebie, swoich paskudnych kompanów i nas wszystkich.
  • marniok napisal(a):
    PAD olał ja równo
    http://wmeritum.pl/hanna-gronkiewicz-waltz-andrzej-dudy-mszy-polowej-okazji-73-rocznicy-wybuchu-powstania-warszawskiego-kamery-tvp-uchwycily-ciekawy-moment-wideo/194016
    Skąd wiadomo, że nie #FakeNews
    Kamera uchwyciła "ten" moment, tak jak "ten" moment nie-podania ręki Trumpowi przez pierwszą damę Dudę został uchwycony....
  • wiadomo, wałkowali to wczoraj w tvpinfo cały czas, zalinkowany przeze mnie fragment jest króciutki, oryginał nie pozostawia watpliwości
    PAD wita się z osobami po lewej stronie HGW, ostentacyjnie ją mija i grabuje sobie z tymi po prawej HGW, a łuna tylko ślipiami strzela, jadowite spojrzenie franca ma....
  • Kulturalny jest nasz Prezydent - nie splunął jej pod nogi, a należy się.
  • edytowano August 2017
    marniok napisal(a):
    wiadomo, wałkowali to wczoraj w tvpinfo cały czas, zalinkowany przeze mnie fragment jest króciutki, oryginał nie pozostawia watpliwości
    PAD wita się z osobami po lewej stronie HGW, ostentacyjnie ją mija i grabuje sobie z tymi po prawej HGW, a łuna tylko ślipiami strzela, jadowite spojrzenie franca ma....
    Rafał napisal(a):
    Kulturalny jest nasz Prezydent - nie splunął jej pod nogi, a należy się.
    Jeżeli tak - to nie po krześcijańsku się zachował - niegodnie.
    Gdyż jest to nie jego (nasz, ludzki znak) ale znak boski wzięty bezpośrednio od Chrystusa, którym jest celebrans, in persona Christi działający.
    Chrystus wcześniej, podczas ostatniej wieczerzy wspólnie dzielił się równiez chlebem z Judaszem.

    ===
    Kolejny dowód na to, że niezgodne z OWMR nr 82. podawanie ręki na znak pokoju prowadzi do nadużyć.
    (Ogólne Wprowadzenie do Mszału Rzymskiego, 2014, pkt 82 mówi o "ukłonie do najbliższej osoby" a w innym punkcie zabrania celebransowi wyjść poza prezbiterium, co też się zdarza przy "klapaniu" "znaków pokoju")
    A tak przy okazji - starożytny zwyczaj przekazywania sobie pokoju (i na mszy!) to był... pocałunek! (w policzek). Zrezygnowano z takiego ze względu na... nadużycia :) (nie pamiętam, kiedy).

    ==
    Ja już dziesięć lat temu wróciłem do kodeksowego "ukłonu".
  • Rafał napisal(a):
    Kulturalny jest nasz Prezydent - nie splunął jej pod nogi, a należy się.
    ten prezydent nie plwa ale rzuca klody pod nogi...Macierewicza i Ziobro.
  • rzeczony fragment od 6:59 do 7:25

    https://www.tvp.info/33173172/31072017-2149

    UWAGA: program "W tyle wizji" i RAZ z Janeckim
  • Mania napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    genialne zdjecie :))
  • Obleśny, tępy ryj ma ta bufetowa. Zniechęcona, obrażona, znudzona. Wiecznie.
  • JORGE napisal(a):
    Obleśny, tępy ryj ma ta bufetowa. Zniechęcona, obrażona, znudzona. Wiecznie.
    Królowa Memów może być tylko jedna. Trzyma więc fason 24/7.
  • marniok napisal(a):
    rzeczony fragment od 6:59 do 7:25

    https://www.tvp.info/33173172/31072017-2149

    UWAGA: program "W tyle wizji" i RAZ z Janeckim
    czyli na moje :/
    RAZ: "kiedy padło hasło "przekażcie...."", czyli kompletna nieznajomość liturgii katolickiej (Janecki: "piękna scena" - żałosne
    sama scena przekazywania: czyli przykład naduzyć liturgicznych
    :/
  • balbina napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Kulturalny jest nasz Prezydent - nie splunął jej pod nogi, a należy się.
    ten prezydent nie plwa ale rzuca klody pod nogi...Macierewicza i Ziobro.
    On sam jest kłodą zdaniem wielu zasłużonych strażników rewolucji. Powinien zapewne wystąpić z nowelizacją Konstytucji likwidująca jego urząd, a w międzyczasie siedzieć cicho i podpisywać co przynoszą. Na a po numerach z wetami i wcześniej dyscyplinowaniem MON to powinien podać się do dymisji równocześnie proponując posła Suskiego na następcę.
  • image
    godzina W

    baczność!
  • Zdjecie super. A ta babeczka w niebieskim cyka zdjatko ąfas.
  • to też piękne
    image
  • edytowano August 2017
    romeck napisal(a):
    marniok napisal(a):
    rzeczony fragment od 6:59 do 7:25

    https://www.tvp.info/33173172/31072017-2149

    UWAGA: program "W tyle wizji" i RAZ z Janeckim
    czyli na moje :/
    RAZ: "kiedy padło hasło "przekażcie...."", czyli kompletna nieznajomość liturgii katolickiej (Janecki: "piękna scena" - żałosne
    sama scena przekazywania: czyli przykład naduzyć liturgicznych
    :/
    PAD ma jedno nadużycie liturgiczne mniej nie witając się z HGW...w sumie dobrze zrobił ;):D
  • marniok napisal(a):
    romeck napisal(a):
    marniok napisal(a):
    rzeczony fragment od 6:59 do 7:25

    https://www.tvp.info/33173172/31072017-2149
    czyli na moje :/
    RAZ: "kiedy padło hasło "przekażcie...."", czyli kompletna nieznajomość liturgii katolickiej (Janecki: "piękna scena" - żałosne
    sama scena przekazywania: czyli przykład naduzyć liturgicznych
    :/
    PAD ma jedno nadużycie liturgiczne mniej nie witając się z HGW...w sumie dobrze zrobił ;):D
    :))
  • balbina napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Kulturalny jest nasz Prezydent - nie splunął jej pod nogi, a należy się.
    ten prezydent nie plwa ale rzuca klody pod nogi...Macierewicza i Ziobro.
    Nieraz wylanie zimnej wody z wiadra na gorącą głowę jest zbawienne.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.