Skip to content

Smoleńsk-v.2.0.1

1246740

Komentarz

  • Zmiękczają temat. Paaaanie, co mi pan opowiadasz, że Syryjski spotkał się z oficerem KGB? Już rok temu niemce napisali, że to ktoś z naszych bombę podłożył. Pewnie Kaczyński, hehe, skoro do tej pory jeszcze nie wyjaśnili kto.
    Bo gdyby to był Tusk, to już dawno Kaczor by go wsadził!
  • Posłuchajcie części szóstej - niby nic nieznaczące zdjęcia a ktoś temat rozbroił
    http://www.radiownet.pl/publikacje/poranek-24-x-2016-z-amakuru
  • W siedzibie prokuratury krajowej rozpoczęła się konferencja prasowa, na której dokonano podsumowania wyników śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej po roku jej przejęcia przez zespół zarządzeniem prokuratura generalnego. Analiza materiału dowodowego pozwoliła prokuratorom na sformułowanie nowych zarzutów wobec rosyjskich kontrolerów oraz osoby trzeciej, która przebywała na wieży w Smoleńsku - powiedział podczas konferencji prasowej dot. śledztwa ws. katastrofy smoleńskiej zastępca Prokuratora Generalnego Marek Pasionek. - Są to zarzuty umyślnego sprowadzenia katastrofy - poinformował.
    http://wpolityce.pl/smolensk/334083-prokuratura-potwierdza-ustalenia-wsieci-ws-sledztwa-smolenskiego-sa-tez-zarzuty-wobec-rosyjskich-kontrolerow
  • Zastępca Prokuratora Generalnego Marek Pasionek podał dziś, że przeprowadzono 17 ekshumacji. – Sekcje po ekshumacjach przeprowadzają specjaliści światowej klasy – podkreślił.
    - W dwóch przypadkach doszło do zamiany ciał, a w pięciu stwierdzono, że w trumnach znajdują się fragmenty ciał innych osób - powiedział prokurator Marek Kuczyński.
    http://niezalezna.pl/96437-prokurator-pasionek-o-ekshumacjach-w-trumnach-znajdowaly-sie-szczatki-innych-osob
  • Ciekawe, czy zaczyna się etap 3-0-1

    Jak dowiedział się portal wPolityce.pl Prokuratura Krajowa gości światowych ekspertów zajmujących się badaniem katastrof lotniczych, którzy pomogą w ustaleniu przyczyn tragedii smoleńskiej. To elita naukowców i ludzi amerykańskich służb specjalnych
  • romeck napisal(a):
    Ciekawe, czy zaczyna się etap 3-0-1
    Nic się nie zaczyna, teatr cieni trwa.

  • Król Theoden uważa, że trzeba zachowywać się racjonalnie.
  • romeck napisal(a):
    Ciekawe, czy zaczyna się etap 3-0-1

    Jak dowiedział się portal wPolityce.pl Prokuratura Krajowa gości światowych ekspertów zajmujących się badaniem katastrof lotniczych, którzy pomogą w ustaleniu przyczyn tragedii smoleńskiej. To elita naukowców i ludzi amerykańskich służb specjalnych
    dziś powiedzieli, że mają jakoweś tajne informacje.Ciekawe100.
  • Raport Laska pozostaje tak długo oficjalną wykładnią państwa polskiego, póki ktoś władny go nie odwoła.
  • Jest wykładnią państwa tuskiego, które z polskim mało miało wspólnego.
  • Nie. To jest jak najbardziej dokument Andrzeja Dudy i Mateusza i Morawieckiego. Żaden z nich nie ogłosił oficjalnego dokumentu, który w czymkolwiek by raport Laska podważył.
  • Interesujące lektury:

    https://wpolityce.pl/smolensk/386936-dosyc-tej-ciuciubabki-ws-1004-powiedzcie-jasno-kto-jest-ruskim-agentem-albo-zajmijcie-sie-rzetelna-praca
    https://wpolityce.pl/smolensk/386923-lobotomia-smolenska-antoniego-macierewicza-czyli-biegi-na-przelaj-przez-media

    Dotyczy dokumentu który ma być za chwilę ogłoszony i ma być dokumentem rządu PiS, no bo czyim innym? Nie wiem kto ma rację tak to jest pogmatwane. Jednak po obu stronach sporu są "nasi". Oczywiście można, jak sądzę uczyni część Koleżeństwa, przyjąć ze oponenci Antoniego Macierewicza to zdrajcy. Ja tak nie uważam nawet jeśli oni się mylą a nie on.
  • 1. w ostatnich dniach wyznawcy brzozy gadali o ekspertyzie sprzed roku, który miałby być ostateczną kompromitacją dla Macierewicza. Od tego czasu pojawiły się kolejne dowody, ekspertyza jest zaprzeszła. Można się zastanowić kto dał zarobić ekspertowi Russia Today.

    2. dęcie tego tematu jest ciekawe, oznacza odwrót Czerskiej & company na wcześniejsze pozycje, bo poszczególni dziennikarze już zaczęli w ostatnich czasach zbliżać swoje stanowisko do zamachistów, odżegnywać się od brzozy, iść w kierunku "nigdy się nie dowiemy jak było naprawdę".

    3. jest pewien ruch między publicystami "prawicowymi". Część z nich deklaruje się, że oni są za prokuraturą jak za panią matką, a ekstremiści tradycyjnie ich nie interesują. Czyżby prokuratura stanęła na pozycji "nigdy się nie dowiemy jak było naprawdę" wzmacniane o "bez wraku nie można wykonywać badań"?

    Dodam od siebie - przyjmijcie, że wraku już nie ma. Ten dowód jest skompromitowany całkowicie. Nie wiemy, co Rosjanie robią ze złomem po tupolewie, nic, co nam pokażą nie musi pochodzić z tego samolotu.

    4. wszystko byłoby pięknie, gdyby nie Binienda i inni dranie z Kansas. Polaków wykonujących świetną robotę na podstawie nieskompromitowanych źródeł (zdjęć, relacji, praw fizyki) można zdyskredytować, ale nie specjalistów z USA.
  • Ohio
  • Ok. Ja czekam na raport Ohio guys. Jednak prawicowcy też zaczęli się żreć o Smoleńsk co mnie zastanawia.
  • Rafał napisal(a):
    Ok. Ja czekam na raport Ohio guys. Jednak prawicowcy też zaczęli się żreć o Smoleńsk co mnie zastanawia.
    ... na zasadzie "nie znam się, więc się wypowiem".
  • Rafał napisal(a):
    Interesujące lektury:

    https://wpolityce.pl/smolensk/386936-dosyc-tej-ciuciubabki-ws-1004-powiedzcie-jasno-kto-jest-ruskim-agentem-albo-zajmijcie-sie-rzetelna-praca
    https://wpolityce.pl/smolensk/386923-lobotomia-smolenska-antoniego-macierewicza-czyli-biegi-na-przelaj-przez-media

    Dotyczy dokumentu który ma być za chwilę ogłoszony i ma być dokumentem rządu PiS, no bo czyim innym? Nie wiem kto ma rację tak to jest pogmatwane. Jednak po obu stronach sporu są "nasi". Oczywiście można, jak sądzę uczyni część Koleżeństwa, przyjąć ze oponenci Antoniego Macierewicza to zdrajcy. Ja tak nie uważam nawet jeśli oni się mylą a nie on.
    Tu masz odpowiedź na powyższy atak drugiej strony "naszych":
    http://niezalezna.pl/220411-skad-taka-zaciekla-obrona-eksperta-z-russia-today-odpowiadamy-obroncom-theodore39a-postola
    Od siebie dodam, że obydwa artykuły z wpolityce.pl czytałam z ogromnym niesmakiem, bardzo, bardzo delikatnie mówiąc. Słyszałam wypowiedź Antoniego Macierewicza ("Pilnujcie Polski" tvRepublika), która dokładnie pokrywała się z wyjaśnieniem Niezależnej - chodzi wyłącznie o "eksperta" Theodore Postola, który zachowuje się i to od lat, jak klasyczny ruski szpieg.
  • Mania napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Ok. Ja czekam na raport Ohio guys. Jednak prawicowcy też zaczęli się żreć o Smoleńsk co mnie zastanawia.
    ... na zasadzie "nie znam się, więc się wypowiem".
    Ja się nie znam, ale ci co się żrą, w tym ten z cytatu, się znają. Więc ...
  • Sto razy było tu wałkowane. Główne wątki :
    -Czemu nie ma oskarżeń o rażące zaniedbania, fałszowanie dowodów oraz świadome narażanie na niebezpieczeństwo Prezydenta, Sztabu Generalnego i innych strategicznych funkcyjnych ?
    -Czemu Antoni Macierewicz tyle gada, podaje niesprawdzone informacje i nieudokumentowane oceny i tezy ?
    Tak więc owszem : Ohio guys niech się wypowiedzą. Niestety jak się wypowiedzą że był zamach Niezależna i okolice przyklaśnie, a jak powiedzą ze nie lub nie wiadomo uzna ich za ruskich agentów.
  • z Ohio jest Binienda (Akron University). Nowa ekipa jest z Kansas, luuuuudzie, są do czegoś google maps.
  • Rafał napisal(a):
    Interesujące lektury:

    https://wpolityce.pl/smolensk/386936-dosyc-tej-ciuciubabki-ws-1004-powiedzcie-jasno-kto-jest-ruskim-agentem-albo-zajmijcie-sie-rzetelna-praca
    Zdjęcie autora tego artykułu odrzuca na wstępie. Mógłby w pedalskim klubie otwierać drzwi przed Palikmiotem, ale udawać mądralę?
  • qiz napisal(a):
    Zdjęcie autora tego artykułu odrzuca na wstępie. Mógłby w pedalskim klubie otwierać drzwi przed Palikmiotem, ale udawać mądralę?
    Ale doceńpą przynajmniej, że już nie fotografuje sie w hipsterskiej beretce.
  • edytowano March 2018
    Rozumiem że wsieci już nie jest koszer. Co czytać Koledzy, jak żyć?! Pytam bo najwyraźniej skompromitowałem się strasznie tymi linkami. A chciałbym wiedzieć jak trzymać linię.

    Czy wyście się blekotu objedli? Zamiast argumentów coś o fizjonomii itp. Toż to jest żenada.

    PS: Dla jasności to ja nie prezentuję tych linków jako mojej opinii i stanowiska. Prezentuję aby usłyszeć sensowny komentarz od tych którzy sprawę śledzą dokładniej, a sądziłem że tu tacy są.
  • Czytać tylko młodą, ładną Zuzanne Dąbrowska z Radia Maryja / TV Trwam.
  • Waski napisal(a):
    Czytać tylko młodą, ładną Zuzanne Dąbrowska z Radia Maryja / TV Trwam.
    Stara towarzyszka Dąbrowska obstawia teraz RM? To lepsza jest niż Ogórkowa.
  • "Zenek to nie ta!" B-)
  • extraneus napisal(a):
    "Zenek to nie ta!" B-)
    "Winny, niewinny, wal bracie po kolei"
  • peterman napisal(a):
    Waski napisal(a):
    Czytać tylko młodą, ładną Zuzanne Dąbrowska z Radia Maryja / TV Trwam.
    Stara towarzyszka Dąbrowska obstawia teraz RM? To lepsza jest niż Ogórkowa.
    Tamta to ma z 50.
  • Staszek2 napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Waski napisal(a):
    Czytać tylko młodą, ładną Zuzanne Dąbrowska z Radia Maryja / TV Trwam.
    Stara towarzyszka Dąbrowska obstawia teraz RM? To lepsza jest niż Ogórkowa.
    Tamta to ma z 50.

    Sprawa wyjaśniona, ale wyjaśnienie przebiegle skasowano ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.