Skip to content

Smoleńsk-v.2.0.1

145791040

Komentarz

  • edytowano April 2018
    @los

    Macierewicz:
    Decyzją komisji "raport Millera" nie jest oficjalnym stanowiskiem państwa Polskiego.
    Polska w tej chwili NIE MA oficjalnego stanowiska, czeka na końcowe stanowisko komisji ("Maciereiwcza").

    raport techniczny: Delegacja zginęła w wyniku EKSPLOZJI
    raport Millera: "kontrolowany lot ku ziemi" (wina pilotów)

    na żywo, odpowiedż na pytanie
  • edytowano April 2018
    GazWyb, Czuchnowski do Macierewicza:

    jest pan kłamcą i przestępcą, żegnam
    ?!

    edit:
    Panie Antoni Macierewicz, chciałem powiedzieć, że
    jest pan kłamcą, przestępcą
    i w przyszłości odpowie pan przed sądem wolnej Polski za kłamstwa i szkody poczynione państwu polskiemu i ludziom. Zadawanie panu pytań nie ma żadnego sensu. Żegnam
  • Czuchno powiedział, że AM zdrajca i nie ma sensu zadawać pytania i (chyba) wyszedł :D

    A po konferencji ma być Artymiukowicz w szczujni.
  • Czuchnowski będzie "bohaterem" w gazowych mediach! ")
  • kiedy raport końcowy (ostateczny)?

    termin minimalny:
    1) prokuratura (ekshumacje) - całościowa opinia po zakończeniu ekshumacji + miesiąc dla komisji (romeck: chyba jeszcze siedem)
    2) wynik badań Instututu w Wichita, symulacja zachowań poszczególnych części samolotu i ciał, czyli za ok. 10 miesięcy plus ok. 2 miesiące dla komisji

    czyli przynajmniej rok
  • Ho ho, widzę że Cuchno licytuje wysoko.

    Może nawet walczy o dokładkę czerskiej jajecznicy.
  • peterman napisal(a):
    Ho ho, widzę że Cuchno licytuje wysoko.
    Jest zdenerwowany, bo w listopadzie 2015 trochę "brzydko" napisał i PiS:
    wprost.pl
    Według informacji podawanych przez portal wirtualnemedia.pl, warszawski Sąd Apelacyjny zmienił wyrok sądu pierwszej instancji orzekając, że wydawca „Gazety Wyborczej”, czyli firma Agora, oraz dziennikarz Wojciech Czuchnowski mają przeprosić Prawo i Sprawiedliwość. Proces dotyczył jednego z tekstów Czuchnowskiego, w którym pisząc o partii rządzącej stwierdził: „tak działa państwo mafijne”.
    Chyba do dziś nie przeprosił...

  • Jakoś to szanuję...
    Z "naszych" nikt nigdy żadnej kłamliwej i zdradzieckiej kurwie nie powiedział prosto w oczy będziesz wisiała...

    (przepraszam musiałem...)
  • Boją się gnoje. Strasznie się boją nie tylko winni, ale i ich poplecznicy. No bo jak winnych wsadzą to poplecznicy stracą wpływy i kasę no i mogą na ulicy po mordzie dostać. Co potrafi robić redaktor z Czerskiej poza byciem autorytetem z Czerskiej? Czy taki autorytet potrafi żyć skromnie jak przeciętny Polak? Czy taki autorytet kiedykolwiek kogoś przeprosił i potrafi to czynić? No ja wiem że taki autorytet jest wyćwiczony, a nawet opłacany, za przepraszanie za Polskę każdego chętnego i niechętnego ale to zupełnie co innego.
  • @krzychol66, dziękuję za link. W tvp info konferencji nie było :/
  • edytowano April 2018
    NIE ROZUMIEM
    dlaczego nie transmitowała tego TV Info???

    leciała kolejny odcinek brazylijskiego serialu (przesłuchania Amber Gold)

    Michał Rachoń "transmitował" swoją komórką...
  • Przecież Antoni został odstrzelony - skąd to zdziwienie, że przemilczają?
  • peterman napisal(a):
    Przecież Antoni został odstrzelony - skąd to zdziwienie, że przemilczają?
    Acha, no to by sie zgadzało, że "JK nie miał brata".
    :/
  • alcor napisal(a):
    Czuchno powiedział, że AM zdrajca i nie ma sensu zadawać pytania i (chyba) wyszedł :D

    A po konferencji ma być Artymiukowicz w szczujni.
    Już przeklina ten dzień gdy został dyżurnym ekspertem? To są wysoce specjalistyczne badania. W jednej z dziedzin prowadzi wykład dla studentów (podobno, jak sam się chwalił, ale jego audytorium to mieli być studenci a nie mlodzi pracownicy naukowi). O pozostałych kluczowych dziedzinach wie jeszcze mnij. No przecież to śmieszne będzie.
  • edytowano April 2018
    peterman napisal(a):
    Przecież Antoni został odstrzelony - skąd to zdziwienie, że przemilczają?
    Mimo wszystko jestem ogromnie rozczarowana. Ostatecznie co innego odsunąć kogoś na bok, a co innego udawać, że nie istnieje.
  • edytowano April 2018
    image

    Znaczy się - od dzisiaj?




    //edit priv:
    nie widzę obrazków na forum! Ktoś tez nie widzi, czy z moją przeglądarką coś nie tego...?
    //
    edit2: tylko w Firefox mi nie pokazuje... :/
    //
    edit3: problem rozwiązany: uaktualnienie Firefoksa ma funkcję "nie śledź", a że excathedra "nie jest bezpieczna" (wg przeglądarki)...
    //
  • edytowano April 2018
    Wikło pytał też o podstawę prawną. Tego brak. Ktoś coś Ignatz, Rozum?
  • edytowano April 2018
    .

  • Pigwa napisal(a):
    @krzychol66, dziękuję za link. W tvp info konferencji nie było :/
    Hehe, wracają stare dobre czasy. Rachoń znów nagrywa ciekawe sprawy komórką – jak za rządów PO!

    "Transmisja z #Smolensk na moim TT z telefonu komórkowego."

    Za:

    Jakie to smutne...
  • To na wszelki wypadek gdyby ktoś nie był jeszcze pewien, że Antoni i Beata zostali odstrzeleni na dobre.
  • Pigwa napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Przecież Antoni został odstrzelony - skąd to zdziwienie, że przemilczają?
    Mimo wszystko jestem ogromnie rozczarowana. Ostatecznie co innego odsunąć kogoś na bok, a co innego udawać, że nie istnieje.
    A to, że NAM napluto w twarz to Cię nie (szukam słowa) powiedzmy - zirytowało?!!
  • W Teleekspressie ANI SŁOWA o raporcie.
  • Maria napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Przecież Antoni został odstrzelony - skąd to zdziwienie, że przemilczają?
    Mimo wszystko jestem ogromnie rozczarowana. Ostatecznie co innego odsunąć kogoś na bok, a co innego udawać, że nie istnieje.
    A to, że NAM napluto w twarz to Cię nie (szukam słowa) powiedzmy - zirytowało?!!

    Też. Nawet nie chce mi się pisać. Z pesymizmem odebrałam rekonstrukcję rządu, ale teraz jest gorzej - bo pesymistyczne prognozy się spełniają.
  • edytowano April 2018
    Zobaczymy co podadzą wieczorem i do końca tygodnia.Jeśli nie podadzą nic to znaczy że przekaz dnia i tygodnia, a może już stały przekaz dla wyborców brzmi "pocałujta mnie i moich przybocznych w dupę." Częściowo się zastosują, ale pomylą pocałunek z kopniakiem.
  • Jeśli będziecie mieć link do całej transmisji to wrzućcie, proszę.
  • Maria napisal(a):
    Jeśli będziecie mieć link do całej transmisji to wrzućcie, proszę.
    Szukałam, ale narazie nie ma :(
  • edytowano April 2018
    TVP niewiele:
    - krótkie plotki.peel o wyskoku Czuchnowskiego z GW
    - relacja (chyba pisana na bieżąco - nieskładna, powtórzenia), ale rzetelna
    wszystko
    tylko że gdzieś w niższych partiach strony, jako czwarta informacja.

    w polskieradio.pl lepiej - druga pozycja, za Trumpem :)
    image
  • Maria napisal(a):
    Jeśli będziecie mieć link do całej transmisji to wrzućcie, proszę.
    @Maria

  • romeck napisal(a):
    @los

    Macierewicz:
    Decyzją komisji "raport Millera" nie jest oficjalnym stanowiskiem państwa Polskiego.
    Tak uważa pan poseł Antoni Macierewicz. Jakie są podstawy do twierdzenia, że jego pogląd jest czymś więcej niż jego poglądem?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.