Skip to content

Wrzucamy kolejne biegi. Przystanki "Woronicza" i Konstytucja

edytowano December 2015 w Forum ogólne
Przed chwilą poinformowano, że PiS złożył poselski projekt zmian w ustawie o KRRIT.
A jako że
image
to wycie będzie niosło się aż do dna piekieł.
Zdążą to uchwalić przed Sylwestrem?
«13456711

Komentarz

  • Myślę, że zdążą
  • Nareszcie
  • yanusson napisal(a):
    to wycie będzie niosło się aż do dna piekieł.
    Wycie telewizorowe, wycie trybunalskie... Mamy jeszcze pomysły, co dodać, by już zupełnie się zadusili?

  • Określenie maksymalnych pułapów posiadania przez zagranicę mediów w PL.
  • Polecam ostatnie W Sieci, całkiem zgrabnie opisano puzelka.
  • haiku
    legislacyjne
  • Prokuratura.
  • Pojawiło się info, że został złożony wniosek klubów PiS i Kukiz'15 o zmianę zapisów Konstytucji o TK.
  • Taki wniosek wspólny złożono jeszcze przed świętami.
  • @extraneus Czyli wolno się updateuję :]

    image
  • Zaczęli wyć niektórzy duchowni. Losie. Właśnie u Herr Leesa jeden dominikanin w habicie zawył głośno, że Kaczyński sakralizuje władzę i zagarnia powoli teren sacrum oraz bredził coś o prawie do buntu przeciwko Tyranowi susznym, sprawiedliwym i uświęconym przez Kościół wg św. Tomasza... Z niecierpliwością czekam więc aż któryś z Episkopatu ogłosi odpuszczenie grzechów dla śmiałka, który zajebie Kaczora- dyktatora...
  • Ten dominikanin co robił TV Religia? (pytanie retoryczne bo wiem)
  • Być może ten sam. Ja tam wśród habitowych nie rozróżniam
  • Eden napisal(a):
    Być może ten sam. Ja tam wśród habitowych nie rozróżniam
    Biskupa Kossakowskiego trzeba umieć wskazać, ot taki los Polaka.

  • Kpt. Worek czy raczej mjr Rozporek?
  • a może jednak por. Korek, hę? ;)
  • Ustawa medialna po neutralizacji TK, który czekał w blokach aby ją spacyfikować. Tak musi być. Mam nadzieję, że kadry przygotowane bo to co się tam dzieje należy zakończyć natychmiast.
  • walec sie toczy powoli i metodycznie....
    piękny dzwięk gruchotanych dętych głów
    czyz to nie powiew wiosny tej zimy?

    Jarosław, jesteś Wielki
  • edytowano December 2015
    Ojca Gużyńskiego durnota wygląda na wzrosłą na pożywce bezalkoholowej i czystej; tym bardziej jest winny.
  • ombretta napisal(a):
    Kpt. Worek czy raczej mjr Rozporek?
    Może jednak Lucyfer był mu doradcą?

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Ten dominikanin co robił TV Religia? (pytanie retoryczne bo wiem)
    To jest niestety o. Paweł Gużyński, bardzo znany "dyżurny" dominikanin w liberalnych mediach, lubiany przez nie tak samo jak ks. Sowa, ks. Lemański itd. Ten sam, do którego w 2014 inny dominikanin, o. Potocki grzmiał "Idź precz, szatanie!" podczas kazania na warszawskim Służewie za rozmydlanie prawdy o gender - gdzieżby indziej? - również w programie Tomasza Lisa:

    http://www.fronda.pl/a/dominikanin-do-wspolbraci-zejdz-mi-z-oczu-szatanie-bo-nie-myslisz-o-tym-co-boze-ale-o-tym-co-ludzkie,34811.html
  • Hue hue, a już czytałem komenty, że PiS cioty, bo jeszcze telewizora nie rozwaliły, a przecie telewizor nayprzednieyszą ze sztuk!!!!!!!!1
  • Eden napisal(a):
    Zaczęli wyć niektórzy duchowni.
    Eeee, wyją od 25 lat! Bez przesady, że teraz zaczęli...
  • jak ktoś tak wyje i wyje, to w końcu płuca mogą tego nie wytrzymać
  • romeck napisal(a):
    Eden napisal(a):
    Zaczęli wyć niektórzy duchowni.
    Eeee, wyją od 25 lat! Bez przesady, że teraz zaczęli...
    edit:
    Wyją od 70 lat. Mało to księży-patriotów było?
  • edytowano December 2015
    "(....)koncern [AGORA] będzie potrzebował funkcjonariuszy do robienia telewizji, ponieważ przyznano mu właśnie miejsce na ósmym multipleksie.
    Spółka planuje uruchomienie stacji Kiwi TV, która "koncentrować się będzie na sporcie, rozrywce, kulturze, a także informacjach i publicystyce" (....)"
    "W Sieci" nr 28 grudnia 2015 - 3 stycznia 2016

    Tak więc i pani Lewicka i Herr Thomas Fuchs i pan Kraśko i pani Tadla mają gdzie się podziać.
  • edytowano December 2015
    Agora ma już (w 59%) kanał Stopklatka (ale nie jest właścicielem samego kanału/częstotliwości), wraz z nią portal stopklatka.pl
  • romeck napisal(a):
    Agora ma już (w 59%) kanał Stopklatka (ale nie jest właścicielem samego kanału/częstotliwości), wraz z nią portal stopklatka.pl
    W "Stopklatce" nie ma Lisa, Kuźniara, Tadli, Paradowskiej i Lewickiej.

  • Jeszcze ich nie ma?? Ale już niedługo będą
  • Eden napisal(a):
    Jeszcze ich nie ma?? Ale już niedługo będą
    Nie będą. Mnie chodziło o to, że Agora w tej dziedzinie nie jest nowicjuszem wielkim.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.