Skip to content

Wrzucamy kolejne biegi. Przystanki "Woronicza" i Konstytucja

15678911»

Komentarz

  • Michał III Rachoń
  • Czyli Liz arebur tembardziej ;)

    Żeby chociaż bił...
  • A jak Rachoń rozmawiał z Braunem? Cynigel.
  • Brzost napisal(a):
    Jeśli liczyć tylko pewniaków (pomijając wątpliwe dane z różnych pudelków) to Rachoń jest trzeci.
    że niby Agent T. nie zaliczył???
  • qiz napisal(a):
    A jak Rachoń rozmawiał z Braunem? Cynigel.
    Próbował skłonić GB do odpowiedzi, czym b. zdenerwował GB.
  • edytowano March 2016
    qiz napisal(a):
    że niby Agent T. nie zaliczył???
    Nie wiem, nie rozmawiałem z nim osobiście. Może tylko ją rozpracowywał albo vice versa :-)
  • Ależ z niektórych tutaj to plotkarze prosto z magla lub innego pudelka. I to chłopy w dodatku... Albo zazdroszczą temu Rachoniu tej Kasi, albo impotenci... [-(
  • Eden napisal(a):
    Ależ z niektórych tutaj to plotkarze prosto z magla lub innego pudelka. I to chłopy w dodatku... Albo zazdroszczą temu Rachoniu tej Kasi, albo impotenci... [-(
    Czyli co? Że Rachoń i Gójska-Hejka to związek partnerski @-) @-) @-) @-) @-) @-) ?
    Sorry, jak ja mało pudelków czytam 8-|
  • starybelf napisal(a):
    Czyli co? Że Rachoń i Gójska-Hejka to związek partnerski @-) @-) @-) @-) @-) @-) ?
    Sorry, jak ja mało pudelków czytam 8-|
    W tym wypadku wystarczyło czytać niezależną.pl ;-)

  • noż dziecko wspólne majo...
  • Chyba faktycznie czeba otworzyć Pudelka forumowego. Przynajmniej będę wiedziała, żeby nie zaglądać. Bleeeee >:P
  • Minęło trzy i pół miesiąca od powstania wątku i....
    w zasadzie nie ma nowych przystanków! A wyższy bieg włączony! (Obchody 10. kwietnia)
    "Woronicza" już odjechał, "Konstytucja" tli się, ale pożaru nie ma.
    KODziki juz raz ogłosiły jakiś przystanek na 10. marca i NIC. Teraz Petru czeka na nowy przystanek (zrobił nawet licznik "do-tyłu"!) pt. Ultimatum. PO odgrzewa schabowego z rezolucją Parlamentu Europejskiego (czy kogoś to jeszcze rusza?).
    Czy jest "szansa" na jakiś kolejny przystanek? A gdzie jest człowiek z wsi, Bronisław? A Ciasteczkowy? Nie chce czasem rzucić na plan jakiś swój?

    To się zaczyna robić nudne... :)

  • Jak prasa hydrauliczna, jak walec drogowy... Tak czymać!
  • Kolejne przystanki, które mnie interesują to wyroki skazujące.
  • Mnie wystarczy jak zaczną znikać ludzie, znikać z przestrzeni publicznej, oczywiście.
  • Nie tylko z przestrzeni publicznej. Fox Mulder dobrze napisał. Ruskich nie tykać, ale ich agenturę i sługi...
  • raste napisal(a):
    Kolejne przystanki, które mnie interesują to wyroki skazujące.
    Wątkowe "przystanki" to spowalniacze drogowe "totalnej" opozycji & consortes. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.