Skip to content

Wrzucamy kolejne biegi. Przystanki "Woronicza" i Konstytucja

1567810

Komentarz

  • Maverick napisal(a):
    raste napisal(a):
    przemk0 napisal(a):
    Jeszcze Frondę dorzućcie i będzie komplet. Sonda, Fronda, WC Kwadrans. Kochani, to już nie wróci, jest 2016 rok.
    Dokładnie. Po co te stare g puszczać. Widzę jeden sens w telewizji publicznej. Produkcja porządnych seriali historycznych. Obyczajowych też jako przeciwwaga dla TVN
    Nakręcono trochę dobrych filmów dokumentalnych to fakt. A czy kolega może polecić z czystym sumieniem jakiś obyczajowy serial ?



    Polski? Nie. Masę zagramanicznych.
    Marzy mi się polski Downton Abbey
  • Elżbieta Witek
    Audyt rządów PO-PSL jest gotowy. Przedstawimy go na przyszłym posiedzeniu Sejmu. (…) To będzie diagnoza stanu państwa, jakie zastaliśmy
  • raste napisal(a):
    Maverick napisal(a):
    raste napisal(a):
    przemk0 napisal(a):
    Jeszcze Frondę dorzućcie i będzie komplet. Sonda, Fronda, WC Kwadrans. Kochani, to już nie wróci, jest 2016 rok.
    Dokładnie. Po co te stare g puszczać. Widzę jeden sens w telewizji publicznej. Produkcja porządnych seriali historycznych. Obyczajowych też jako przeciwwaga dla TVN
    Nakręcono trochę dobrych filmów dokumentalnych to fakt. A czy kolega może polecić z czystym sumieniem jakiś obyczajowy serial ?

    Polski? Nie. Masę zagramanicznych.
    Marzy mi się polski Downton Abbey

    A "Boża podszewka"? Raczej niezły serial.
  • Musiałbym sobie odświeżyć
  • Boża podszewka w formie niezła ale treściowo to to jest jednak Gazeta Wybrocza. Zaścianek, ciemnota, prostactwo raczej niż wsi spokojna, wsi wesoła.
  • edytowano February 2016
    Nie rozumien koleżeństwa. Powiem więcej czasem zdaje mi się że koleżeństwo nie chce zmian. Koleżeństwo chce aby nie zmieniło się i było tak jak było.

    Domagacie się radykalnych zmian na Woronicza a jednocześnie wzdychacie do starych często bzdetnych pokazowisk, które przekazywały wam zakłamany obraz świata.
  • Wczoraj interesujący materiał Sekielskiego o Kosowie i UCK.
  • przemk0 napisal(a):
    Boża podszewka w formie niezła ale treściowo to to jest jednak Gazeta Wybrocza. Zaścianek, ciemnota, prostactwo raczej niż wsi spokojna, wsi wesoła.
    Nie znam realiów, ale tak odebrałam, jak piszesz.
  • przemk0 napisal(a):
    Boża podszewka w formie niezła ale treściowo to to jest jednak Gazeta Wybrocza. Zaścianek, ciemnota, prostactwo raczej niż wsi spokojna, wsi wesoła.
    Nie może być inaczej, skoro wyreżyserowała to postępowa Izabela Cywińska.
  • No właśnie, Cywińska.
  • edytowano February 2016
    fatuswombatus napisal(a):
    Nie rozumien koleżeństwa. Powiem więcej czasem zdaje mi się że koleżeństwo nie chce zmian. Koleżeństwo chce aby nie zmieniło się i było tak jak było.

    Domagacie się radykalnych zmian na Woronicza a jednocześnie wzdychacie do starych często bzdetnych pokazowisk, które przekazywały wam zakłamany obraz świata.
    A kolega konkretnie do kogo pije ?
    Z innej beczki : co z przystankiem "Rzepa" ?

  • Nic dodać nic ująć (oprócz lubienia Cezarego może)
    Sławomir Cenckiewicz ‏@Cenckiewicz · 47 min.47 minut temu
    Tak jak Cię lubię @cezarygmyz to uważam film Taśmy M za bardzo słaby. Niejasny przekaz, brak osi narracyjnej, zły montaż, oś czasu...

  • Koledzy z forum za winklem donoszą, że Owsiak dostał audycję w PR3. www.polskieradio.pl/9/1697,Sie-kreci
  • edytowano February 2016
    a Pospieszalski dostał najlepszy czas (21.30) w tvp- jedynce dla Warto Rozmawiać. Już od 1 III. Dziś był ostatni raz na tvp INFO - świetny zresztą, z prawdziwymi Solidarnościowcami. Bardzo optymistyczne przesłanie pt. umiemy zwyciężać.
  • przemk0 napisal(a):
    Koledzy z forum za winklem donoszą, że Owsiak dostał audycję w PR3. www.polskieradio.pl/9/1697,Sie-kreci
    Nieprawda, ma ją "od zawsze".
    Co jakiś czas zmienia się ramówka, i teraz chyba dostał w lepszej porze "tylko".
  • Mania napisal(a):
    a Pospieszalski dostał najlepszy czas (21.30) w tvp- jedynce dla Warto Rozmawiać. Już od 1 III. Dziś był ostatni raz na tvp INFO - świetny zresztą, z prawdziwymi Solidarnościowcami. Bardzo optymistyczne przesłanie pt. umiemy zwyciężać.
    Przegapiłam, co mi się dawno nie zdarzyło. Może gdzieś znajdę. Dobrze, że będzie wcześniej.
  • Dla tych, którzy też przegapili:
    http://vod.tvp.pl/22210507/25022016
  • Z lepszej pory Owsiak wykiwał Czubównę z jej Pod dachami Paryża; pamiętam nawet jej zjadliwy komentarz w ostatniej przed zmianą pory audycji - i co , jeszcze lepszą porę "Jurek" dostanie?
  • kto normalny słucha PR3? Niech się Owsiak kręci jak gówno w sedesie.
  • qiz napisal(a):
    kto normalny słucha PR3? Niech się Owsiak kręci jak gówno w sedesie.
    Ja.
    Dla audycji autorskich oraz nocnych.
  • edytowano February 2016
    Tez mi sie zdaza, ale nie bede sie upierac ze jestem normalny
  • Kuba Sufin będzie od 1 marca dyrektorem – redaktorem naczelnym Ośrodka Mediów Interaktywnych w Telewizji Polskiej. Kuba Sufin do ub.r. był redaktorem naczelnym Agencji TVN. Wcześniej, od 2007 roku, był redaktorem naczelnym serwisu TVN24.pl. W Grupie TVN pracował od 2003 roku, najpierw w kanale TVN 24 (z kilkumiesięczną przerwą w 2006 roku, gdy został szefem „Panoramy” TVP 2). Jako dziennikarz zaczynał w prasie opozycyjnej. W latach 1992-1994 pracował w Polskim Radiu, później w Telewizji Polskiej (1994-1997), „Życiu” i Polskiej Agencji Prasowej - jako zastępca redaktora naczelnego redakcji krajowej. Ostatnio dyrektorem Ośrodka Mediów Interaktywnych była Katarzyna Drogowska. (http://www.press.pl)
  • Świetny koncert Niezłomnym-Honor.
  • edytowano March 2016
    Agnieszka Szydłowska i Marek Horodniczy poprowadzą Pegaz (pierwszy już dziś o 22:40 na jedynce)
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Zamiana prowadzącego Woronicza 17 z Ziemca na Rachonia, trochę cieszy ale dużo bardziej smuci. Samoograniczenie to podstawa.
    Rachoń to dla mnie Lis prawicowego dziennikarstwa, podobnie jak Gójska-Hejke to taka prawicowa Olejnik.
    Sorry, ale tak mi się to kojarzy.

  • Wyjątkowo paskudnie belfie Ci się kojarzy. Przyrównanie Rachonia do skończonego ... Lisa! Niebywałe.
  • ja tez nie widzę podobieństw Rachoń i ten garkotłuk
  • Rachoń nawet dwóch żon nie ma...
  • Ale jego żona mężów ma tyle, jeśli nie więcej.
  • edytowano March 2016
    Jeśli liczyć tylko pewniaków (pomijając wątpliwe dane z różnych pudelków) to Rachoń jest trzeci.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.