Skip to content

Wrzucamy kolejne biegi. Przystanki "Woronicza" i Konstytucja

15681011

Komentarz

  • extraneus napisal(a): analogsów
    się u Jerzego O. prostytuowali :(

  • Żartowałem ;)
  • Oglądałem Wydarzenia. Dziwne, Polsat bardziej antypolski niż przed X 2015?
  • Poczuli krew. Polsat zawsze bardzo dbał, by stawać po stronie silniejszego.
  • los napisal(a):
    Poczuli krew. Polsat zawsze bardzo dbał, by stawać po stronie silniejszego.
    Czyli dil z Arkiem Zegiem zerwany.

    Zaraz zaraz, ile to Zygmunt K. miał właściwie paszportów?
  • Od siebie dodam iż uważam, że sposobem na rozkręcenie oglądalności TVP Historia byłoby zaoferowanie programu także Foxowi Mulderowi w parze z Chehelmutem.

    Zawsze po 23, rzecz jasna.

    Oczywiście w rzeczywistości pewnie będzie Zychovitz :(
  • Doskonały "New Poland" przede chwilą na Historii. Polecam!
  • Bardzo dobry film. Bolesław Gebert to ojciec Konstantego, redachtura z "GW", czy mydlę się? Oskar Lange jako agent NKWD i jego rola w rozbijaniu środowiska polonijnego w USA, to również mało znane fakty do tej pory
  • Dziadek Geberta był powstańcem styczniowym. Został zesłany na Sybir gdzie zginął. Ojciec, Konstanty, był działaczem PSL Wyzwolenie za swoją działalność w 1923 był więziony.

    Bracia: Piotr służył w armii Carskiej w 1917 przeszedł na stronę rewolucji, wstąpił do Czerwonej Gwardii potem do Armii Czerwonej. W 1924 został wywieziony na Syberię. Pozostali bracia: Mieczysław, Henryk i Aleksander byli członkami AK. Aleksander był aresztowany przez UB.

    Żoną Bolesława była dziennikarka Krystyna Poznańska-Gebert (1916–1991), żołnierz 3 Dywizji Piechoty Ludowego Wojska Polskiego, zaś po wojnie dziennikarka, publicystka i tłumaczka[11]. Miał córkę i dwóch synów. Konstanty jest dziennikarzem, publikuje pod pseudonimem Dawid Warszawski.
  • Eden, ty żydożerco!
  • Eden napisal(a):
    Bardzo dobry film. Bolesław Gebert to ojciec Konstantego, redachtura z "GW", czy mydlę się? Oskar Lange jako agent NKWD i jego rola w rozbijaniu środowiska polonijnego w USA, to również mało znane fakty do tej pory
    W ostatnich (6/2015) "Arcanach" jest artykuł na ten temat, jak również niechlubnej roli Miłosza, podówczas pracownika ambasady.
  • Telewizji publicznej nadal nie da się oglądać. "Nie ogarniam"...
  • Pluralism extraneusie, pluralism. Chcesz pisoska tivi? Masz Republikę
  • extraneus napisal(a):
    Telewizji publicznej nadal nie da się oglądać. "Nie ogarniam"...
    Ja bym napisał to zdanie bez słowa "publicznej" ;)
  • Media publiczne miały być narodowe a nie "pluralistyczne".
  • Narut jest pluralistyczny, a nie monopartyjny. Ta pani również jest z Narotu
    image
  • narutu
  • Zagadka nurmalnie, wygladaja jak stare ubole, ale napis jakby byli z Nowoczesnej
  • extraneus napisal(a):
    Telewizji publicznej nadal nie da się oglądać. "Nie ogarniam"...
    +1
    Raz spróbowałam, trafiłam na Kierwińskiego i do tej pory kierwie mną trzęsą!

  • mmaria napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Telewizji publicznej nadal nie da się oglądać. "Nie ogarniam"...
    +1
    Raz spróbowałam, trafiłam na Kierwińskiego i do tej pory kierwie mną trzęsą!

    +2
    Zmiany w tv publicznej tak niewidoczne, że szlag trafia. Ciągle widzę jakieś zakazane gadające mordy.
  • edytowano February 2016
    Zrozumcie, Kurski nie może z publicznej uczynić partyjnej-pisowskiej. Skutek byłby odwrotny od zamierzonego. Zamiast naprawy tej TV i jej zbalansowania politycznego i ideologicznego mielibyśmy przechył w drugą stronę (wcześniej była ona nie publiczną, a platfusowską). I telewizja ta dalej nie miałaby żadnego szacunku i zaufania, jak nie miała do tej pory
  • polmisiek napisal(a):
    Zagadka nurmalnie, wygladaja jak stare ubole, ale napis jakby byli z Nowoczesnej
    Wnuki dziadkom sporządziły transparent.

  • peterman napisal(a):
    Od siebie dodam iż uważam, że sposobem na rozkręcenie oglądalności TVP Historia byłoby zaoferowanie programu także Foxowi Mulderowi w parze z Chehelmutem.

    Zawsze po 23, rzecz jasna.

    Oczywiście w rzeczywistości pewnie będzie Zychovitz :(
    Słowotoki chehelmuta są świetne; nikt tak nie potrafi sypać wulgaryzmami jak on. I trzeba przyznać, że robi dobry research do swoich tekstów.
  • Who the hell is Alice?
  • mmaria napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Telewizji publicznej nadal nie da się oglądać. "Nie ogarniam"...
    +1
    Raz spróbowałam, trafiłam na Kierwińskiego i do tej pory kierwie mną trzęsą!

    Kilka razy próbowałam, ale to nie na moje nerwy. Jak widzę Kierwińskiego albo Halickiego, to mi się flaki wywracają. Nie rozumiem, kto i po co ich zaprasza, bo przecież suchej nitki nie zostawiają na działaniach rządu.
  • los napisal(a):
    Who the hell is Alice?
    Nie wiem i nie chcę wiedzieć, ale czytam go z lubością. A do studia koniecznie powinni zabrać ze sobą Kamila Tumulca.

    Przy okazji, gratulacje rocznicowe Foxu, temu:

    http://foxmulder2.blogspot.com/2016/02/10-lat-blogowania.html
  • Synergia ;)
  • Się nam zgrało.
  • Wiadomo kto to Fox. Tego drugiego nie znam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.