Skip to content

Wrzucamy kolejne biegi. Przystanki "Woronicza" i Konstytucja

2456711

Komentarz

  • No dobra, a kase na te telewizornie to gazownia ma?
  • Zima napisal(a):
    No dobra, a kase na te telewizornie to gazownia ma?
    We bankach u banksterów. To nie Disney Co. :)
  • starybelf napisal(a):
    "(....)koncern [AGORA] będzie potrzebował funkcjonariuszy do robienia telewizji, ponieważ przyznano mu właśnie miejsce na ósmym multipleksie.
    Spółka planuje uruchomienie stacji Kiwi TV, która "koncentrować się będzie na sporcie, rozrywce, kulturze, a także informacjach i publicystyce" (....)"
    "W Sieci" nr 28 grudnia 2015 - 3 stycznia 2016

    Tak więc i pani Lewicka i Herr Thomas Fuchs i pan Kraśko i pani Tadla mają gdzie się podziać.
    Nie jestem pewien, czy wpływów z reklam starczy na same gaże w/w ziewnimurew. A jeszcze trza kupić jakiś content i za czynsz zapłacić...
  • edytowano December 2015
    ombretta zamartwia się:
    Nie jestem pewien, czy wpływów z reklam starczy na same gaże w/w ziewnimurew. A jeszcze trza kupić jakiś content i za czynsz zapłacić...
    Wezmą przykład ze telewizji TRWAM! :)

    Głos (Michnika): drodzy tefau-oglądacze, każdy datek się liczy, każdy "wdowi frank", wpłacajcie na nasze konto, content jest drogi, czynsz - zabójczy. Ale ......................... .

  • Pierwsze czytanie #medialnej dzisiaj w Sejmie o 23.
    :D
  • Jak podaje Gmyz na TT "dziś do fundamentów wyczyszczono redakcję Warsaw Voice. Zwolniono całą załogę. Brak kasy." :D
  • yanusson napisal(a):
    Pierwsze czytanie #medialnej dzisiaj w Sejmie o 23.
    A wiecie że non-prawie-stop nadaje tvpparlament.pl ?
    W menu wybrać "transmisje online". Nadają zawsze, gdy coś-się-rusza przy mównicy. :)

  • Do 4 rano zdążą trzy razy poczytać sobie? Kłaść się spać snem prawego i sprawiedliwego, czy czuwać?
  • yanusson napisal(a):
    Jak podaje Gmyz na TT "dziś do fundamentów wyczyszczono redakcję Warsaw Voice. Zwolniono całą załogę. Brak kasy." :D
    Aj-waj, gdzie się Marek Jonas podzieji? :)

  • Jak to gdzie? Zaraz powstanie Tel Aviv Voice na uchodźstwie
  • extraneus napisal(a):
    yanusson napisal(a):
    Jak podaje Gmyz na TT "dziś do fundamentów wyczyszczono redakcję Warsaw Voice. Zwolniono całą załogę. Brak kasy." :D
    Aj-waj, gdzie się Marek Jonas podzieji? :)

    Sam siebie zwolnił?

  • Skoro do fundamentów ... ;)
  • romeck napisal(a):
    ombretta zamartwia się:
    Nie jestem pewien, czy wpływów z reklam starczy na same gaże w/w ziewnimurew. A jeszcze trza kupić jakiś content i za czynsz zapłacić...
    Wezmą przykład ze telewizji TRWAM! :)

    Głos (Michnika): drodzy tefau-oglądacze, każdy datek się liczy, każdy "wdowi frank", wpłacajcie na nasze konto, content jest drogi, czynsz - zabójczy. Ale ......................... .

    Ale to już się dzieje. Red. Pacanewicz ogłosił ściepę na gazownię. Jest aż tak źie, że Szczurek musiał wykupić ogłoszenie na całą stronę informujące o tym, że prowadzą rekrutację do biblioteki osiedlowej.
  • Dostał rabat 93%. Autentycznie :D
  • Rabaty cennikowe to w ogóle zabawna rzecz, bo chyba jeszcze nigdy nie zdarzyło się, by ktoś zapłacił wg cennika (no chyba że przy wykonaniu zastępczym wyroku sądu, tego akurat nie wiem). Podejrzewam, że każdy z ulicy dostaje obecnie 93% rabatu.
  • Swoją drogą, to co to mówi o stanie biznesu, gdy udziela on takiego rabatu :)
  • Wprawdzie o rabatach cennikowych >90% jak dotąd nie słyszałem, ale 70% to nic nadzwyczajnego.
  • yanusson napisal(a):
    Jak podaje Gmyz na TT "dziś do fundamentów wyczyszczono redakcję Warsaw Voice. Zwolniono całą załogę. Brak kasy." :D
    Niby nieznajomi a człowiek się cieszy.
  • Kurcze- w sumie przydałby się teraz oddolny masowy Ruch Egzekucyjny do wywożenia na taczkach
  • A co z powroźnictwem oświetleniowym?
  • Przy następnym rozdaniu na pewno będzie brane pod uwagie, Losie
  • Właśnie przegłosowano podatek bankowy.
  • MM wyskoczył na lunch na miasto?
  • Ta minister edukacji to niezła jest - ładnie rozjeżdża Kluzikową.
  • Eden napisal(a):
    MM wyskoczył na lunch na miasto?
    ...głosował "za"?
  • No właśnie nie wiem
  • Nie jest posłem przecież, to jak miał głosować?
  • TVPInfo na posterunku:

    PiS napadło nocą na Sejm!


    :) Hahaha!
  • A kiedy przystanek "Aneks WSI"?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.